Nejnovější recenze ze sekce Vysavače

Electrolux 800 Ultimate EB81U1DB

Electrolux 800 Ultimate EB81U1DB

Testerka Žena-in Klára Testerka Žena-in Klára

• Výkon, dobrá síla vysávání
  • Manipulace a přepínání toho, jak vysavač vysává je na rukojeti - stačí vybrat režim a přepnout
  • Režim Auto je velmi praktický, vysavač pozná různé povrchy a přizpůsobí se
  • Je velmi tichý - nedělá hluk, nehučí
  • Kvalitní filtry
  • Hubice má led svícení
  • Vysavač má velmi dlouhou šňůru
  • Vyšší cena

Kompaktní vysavač, který se dobře přenáší a uskladňuje, vysává velmi dobře.

Miele Complete C3 PowerLine SGDF5 Mangově červená

Miele Complete C3 PowerLine SGDF5 Mangově červená

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz Milan z Ov

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Stejný vysavač musel do opravy a čím doma vysávat? Byla dobrá akce na vysavač 5.500,- tak se koupil nový a čeká se, co řekne opravna.
  • Před několika roky bylo možno zakoupit s vysavačem i celou sadu snad všeho příslušenství za výhodnou cenu. Dnes, nakupte si dopňky jednotlivě...

Miele se snaží si držet kvalitu svých výrobků, tak snad se nic nezměnilo a budeme s vysavačem dlouho spokojeni.

Reakce obchodu ONLINESHOP.cz

• Vysavač je lehký
  • Snadná manipulace
  • Snadná údržba
  • Dvě baterie

Super lehoučký vysavač, jsem s ním naprosto spokojená a jsem z něho za ty peníze nadšená.

Dyson V15 Detect Absolute 2023

Electrolux PQ91-50MB Pure Q9

Electrolux PQ91-50MB Pure Q9

Mm Mm

• hezký, lehce vyndavatelný 2v1
  • Mrtě nástavců, ale využili jsme jen jednou
  • nevysál kamínky do nádobky. Nasál je, ale už ne do nádobky, po vypnutí kameny vypadly

Normálně nepíšu recenze, jednak jí chtějí napsat hned po nákupu a to většinou máte růžové brýle a všechno je boží..

Nyní jsem zcela (slušně řečeno) zklamán. Vysavač jsme koupili v 5/2022 s cenou kolem 6 000 Kč. Vůbec se nejednalo o levný kousek. Předtím jsme měli laciný Sencor za 2300 a ten celkem splnil to, co sliboval. Jen baterka již nevydržela a časem víc hučel. S vidinou kvality Elektrolux jsme zkusili koupit jejich produkt. Kvalita zpracování skvělá, kovy vs plasty atp. Nicméně se nám letos v 3/2024 přestal dobíjet. Neustále indikoval nabíjení, ale nikdy se nenabil. To je prosím před zákonnou zárukou 2 let, byť na baterku je jen 12m a bez funkční baterky neuděláte nic.

Také jsme byli před volbou nová baterka nebo nový vysavač? Tak při ceně nové baterky 2500 Kč je volba jasná. Koupe nového vysavače. To je dost velká částka na to, abych doufal, že to je fakt jen tou baterkou a ne tím modulem (ten se prodává zvlášť) nebo něčím jiným.. a pak si hrajme na ekologii, že? Být ta cena nižší, tak koupi zvažuji.

Takže jsme koupili nový vysavač za cenu 3200 Kč, nová záruka a řešení baterky je zase jiné než u starého modelu. Vypadá to, že je lépe přístupné, ale cena je za nový kus je 2200 Kč.

Možná kdyby se unifikoval bateriový článek a nevymýšlel se pořád nový nekompatibilní systém, ale to by netekly peníze..

Nemá smysl kupovat nic dražšího, osobní preference k značce musí jít stranou. Nová baterka stojí stejně jako nový vysavač. Opravitelnost nula. Ekologisté budou fňukat, kolik je zase odpadu.

Reakce značky Electrolux

Dobrý den, děkujeme Vám za vložení recenze na náš spotřebič. Vážíme si času, který jste jejímu zaslání věnovali. Je nám velmi líto, že máte výrobkem naší značky takovouto zkušenost a vysavač nenaplnil veškerá očekávání a nastala závada. Můžeme Vás však ubezpečit, že se nejedná o běžnou životnost našich vysavačů. Pro dosažení nejlepšího výkonu baterie a zachování optimální kapacity baterie, je nezbytné nechávat vysavač v dokovací stanici vždy, pokud nevysává. Baterie vysavače obsahuje vlastní elektroniku, která v dokovací stanici reguluje způsob nabíjení tak, aby životnost a výkon baterie byly v nejideálnějším poměru. S pozdravem Tým Electrolux

Ověřený zákazník Lidl-shop.cz Registrovaný uživatel

Zakoupeno v Lidl-shop.cz

• Šikovná mašinka, lehká a výkonná
Concept VP 5075 Minis

Concept VP 5075 Minis

Ověřený zákazník 4home.cz Jaroslava

Zakoupeno v 4home.cz

V pohodě,funguje jak má,je malý,takže do malého bytu bezvadný a ještě byl ve slevě.

TESLA PureStar E70 Aqua Pro

Zakoupeno v elektroshock.cz

• sací výkon

Reakce obchodu elektroshock.cz

Vážený zákazníku,
velmi děkujeme za Vaši recenzi produktu Dyson V12 Detect Slim Absolute zakoupeného u nás.
Premium Reseller ELEKTROSHOCK.CZ

Ověřený zákazník Lidl-shop.cz Ověřený zákazník

Výborný sací výkon.

Ověřený zákazník Alza.cz Monika Horníková

Zakoupeno v Alza.cz

• Velmi lehký, ale i velmi výkonný.
  • Je celý z plastu i hubice, uvidíme, co vydrží.

Vysavač je komplet z plastu, uvidíme, jak vydrží. Jinak je lehce rozebíratelný, vše zatím funguje, jak má.
Je velmi lehký a dobře ovladatelný.

Ověřený zákazník MALL.CZ Ověřený zákazník

Zakoupeno v MALL.CZ

• za tu cenu dobrá koupě
  • výkonný
  • tichý
  • snadně čistění
  • lepší by bylo ho rovnou prodávat bez příslušenství (trubek)

Vysavač samotný je v pohodě, vzhledem k ceně je výkon i provedení OK. Příslušenství je ale dost ošizené, zejména trubky, které jsou z tenoučkého plastu a ohýbají se, nedrží spoje.
Kdyby je tam výrobce nedával, vyšlo by to nastejno - použiji trubky od starého vysavače, nebo koupím kvalitní samostatně.

Bosch BGC05AAA2

Bosch BGC05AAA2

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 17. března 2024

• bezsáčkový, lehký, výkonný v případě nových filtrů
  • drahý provoz, krátký přívodní kabel pro spíše menší plochy-byty, levné provedení sací hlavice

nový výrobek splnil očekávání na výbornou, ovšem už po pár použití se dramaticky snížil sací výkon. Bez průmyslového kompresoru nelze filtry účinně vyčistit (vyfoukat) - nedokážu si představit manželku, jak tuto prašnou činnost provádí. Po krátké době jsou všechny filtry vyjma molitanového předfiltru nepoužitelné a je potřeba dokoupit náhradní jak pod víkem tak i koncový HEPA. Provoz se tedy v čase výrazně prodraží a není jisté, jestli u tohoto řešení ještě převažuje ekologický přínos (což byl rovněž důvod pořízení tohoto systému) oproti sáčkovým vysavačům.

TESLA LifeStar UV550

Sencor SVC 8621TI

Sencor SVC 8621TI

Rejdivá Myš Rejdivá Myš

Přidáno: 17. března 2024

• Vystačí na vyluxování menšího bytu na jedno nabití.
  • 2v1 - můžu si jít vyluxovat auto.
  • Asi cena.
  • Minimální tah! Neustále je nějaký problém. Nemám žádný zabordelený byt, mám 2 krátkosrsté kočky, což se rovná běžně plné nádobě na odpad po vysání bytu. Prostě nesaje pořádně - musím několikrát přejet jedno místo. Kartáč je po chvíli omotaný dlouhými vlasy a nefunguje tak dobře, musím je po každém vysátí odstraňovat.
  • Bez kartáče je to ještě znatelnější. Když vysaju větší předměty - malý kamínek, dřevěná peleta, zachrastí to dole v hubici kolem kartáče a pak to vystřelí zase ven!
  • Táhne to jen, když používám ruční vysavač. Ta hubice dole je s prominutím na h****.
  • Snadno se ucpe - stačí malá papírová kulička. Zasekne se hned dole, kde je trubka v záhybu.
  • Je hlučný.
  • Když chci použít užší hubici třeba na stropy, na pavučiny, nemůžu, protože ta lze použít jen spolu s ručním vysavačem, bez tyče.
  • Když přitisknu spodní násadu ke zdi, nevysaje roh podlahy a stěny, nechává asi 1 cm. Musím to pak ještě brát užší hubicí.

Nerozumím tomu, jak může mít vysavač tak dobré hodnocení. Neustále se s ním vztekám. Chvíli vysává, jak má a pak zase netáhne. Neustále ho rozebírám, čistím, protahuju trubky, aby nebylo nikde nic ucpaného, pak to obvykle zabere, ale jen na chvíli. Chtěla jsem lepší vysavač než ten levný, naprosto obyčejný, co jsem měla předtím, ale táhne úplně stejně málo a jezdím s ním přes jedno místo několikrát. Hrozné. Světlo, které je dole akorát umocňuje moje rozčílení, když vidím, jak nemizí to, co vysávám, i když jsou trubky zcela průchodné.

Reakce značky Sencor

Dobrý den, děkujeme za Vaší recenzi. Mrzí nás, že Vám vysavač nevyhovuje, neboť s tímto vysavačem, máme řadu let jen ty nejlepší zkušenosti. Vysavač má výborné hodnocení i ze strany našich zákazníků. Pokud se v bytě nachází osoba, která má dlouhé vlasy, bude skutečně kartáč zanesen dlouhými vlasy a také kočičí srstí, pokud jsou v bytě zvířata. K tomu dochází u každého vysavače. Vysavač je třeba udržovat v čistotě a čistit i HEPA filtr, který pokud není čištěn tak zatěžuje motor a následkem toho se zhoršuje síla sání. Zhoršení zvuku, může také znamenat, že u vysavače nebyl zcela dobře čištěný filtr, nebo dokonce někdy byl použit vysavač bez vloženého filtru. Nečistoty pak projdou až na motor a ten (jeho turbína) se začne zadírat v uložení. Následkem toho, dojde k poškození vysavače. S pozdravem Sencor.

Ověřený zákazník Lidl-shop.cz Pavel Jedlinský

• Kvalita za rozumnou cenu
Hoover HE 520 PET 011

Hoover HE 520 PET 011

Ověřený zákazník planeo.cz Registrovaný uživatel

Přidáno: 17. března 2024

(naposledy upraveno 24. března 2024)

Zakoupeno v planeo.cz

• Tichý
  • Dlouhý akční radius
  • Vysoký výkon
  • Ulozny prostor pro nadstavce uvnitr vysavace
  • Upravili drzeni hadice ve vysavaci tak ze asi nebude casem vypadavat
  • Oproti předchozimu vysavaci stejné značky a stejne kategorie jde videt, ze setrili na plastu drzaku tyce

Toto je nas druhy vysavac teto znacky (predchozi vydrzel temer 7 let) a je opravdu tichy a vykonny. Navic vylepsili drzeni hadice ve vysavaci (z toho predchoziho casem zacala hadice pri manipulci vypadavat). Drzak na hadici/trubce vypada lacineji nez u predchozi varianty. Je super, ze nadstavce jsou schovane ve vysavaci, pouze rotacni nadstavec se tam nevleze, ale ten nevuzivame. Koupen jako doplnkovy vysavac k robotickemu a na vysavani auta proto se hodi dlouhy dosah vysavace od zasuvky.

SENCOR SVC 9829 WH

SENCOR SVC 9829 WH

MiliVanili MiliVanili

• skvěle vymyšlený vysavač
  • nabíjecí stojan
  • bohaté příslušenství
  • dlouhá výdrž po nabití
  • osvětlení prostoru před vysavačem
  • bezsáčkový a bezšňůrový
  • 4 stupně intenzity vysávání

Kopila jsem si do bytu jako náhradu za starý vysavač a jsem fakt nadšená. Tím že za sebou netahám šnůru, tím jak se dobře ovládá a jak dobře uklízí. Prostě skvělý pomocník.

Zobrazuji 441 - 460 ze 500 recenzí 1...21 22 [ 23 ] 24 25