Nejnovější recenze ze sekce Vysavače

PARKSIDE PWD 25 C4

Ověřený zákazník Lidl-shop.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 15. dubna 2024

• levný

Ja to velmi levný vysavač pro úklid malých prostor.

Xiaomi Mi Vacuum Cleaner Mini

Xiaomi Mi Vacuum Cleaner Mini

Ověřený zákazník T.S.BOHEMIA a.s. scotch11

Přidáno: 14. dubna 2024

Zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

• baterie
  • velikost
  • design
  • velmi slabý tah

Byl to můj druhý a poslední pokus o příruční vysavač do auta, ten první měl napájení 12V, takže kabel, tedy jedna hvězdička za baterii. Nechtělo se mi používat klasický, velký domácí vysavač, ale příště v této cenové hladině raději zakoupím nějakou klasickou šunku z kaufu a věřím ve větší spokojenost. Tah je tak "silný", že jsem si kamínky musel vybrat ručně. Možná tak na prach z PC klávesnice, lustru atp. Přenechávám manželce...

Klarstein TurboHybrid Antracit

Klarstein TurboHybrid Antracit

Ověřený zákazník Klarstein Ověřený zákazník

Zakoupeno v Klarstein

• Nemusím tahat šňuru

Chybí český návod.Nevim jak pořádně čistit a filtr už vůbec ne.Na druhý stupeň velmi hlučný.

ETA Sonar 2232 90000

ETA Sonar 2232 90000

Ověřený zákazník Pilulka.cz Jirka

Přidáno: 14. dubna 2024

(naposledy upraveno 14. dubna 2024)

Zakoupeno v Pilulka.cz

• Výhoda je, že je na akumulátor, který má dobrou výdrž.
  • Vysaje pouze prach a mikročástice.

Vysaje pouze prach a mikročástice, s většími nečistotami si neporadí, neprojdou přes rotační kartáč a zůstávají v jeho těle, kde po celou dobu rachotí a v průběhu vysávání, vypadávají různě již po vysátém bytě. Není vhodný, jako hlavní vysavač, pouze, jako příruční. Po jeho použití, je třeba ještě zamést, to co z něj vypadá a to co nenasaje a jr toho hodně. Vzhledem k ceně, jsem očekával mnohem lepší výsledek. Je to mizerný spotřebič, který se tváří, že vysává, ale opak je pravdou, nedoporučuji, poohlédněte se jinde.

TESLA AeroStar T300

TESLA AeroStar T300

Ověřený zákazník TESLA Ověřený zákazník

Přidáno: 14. dubna 2024

(naposledy upraveno 15. dubna 2024)

Zakoupeno v TESLA

• Lehký, dobře vysává, ne moc hlučný
  • Musí se opřít o zeď, jinak sám nestojí

Reakce značky TESLA

děkujeme za Vaši recenzi vysavače TESLA AeroStar T300.
Vysavače této kategorie často vyžadují pro vertikální stání podporu, aby bylo zajištěno jejich bezpečné uskladnění. Držák, který je součástí balení vysavače, je navržen tak, aby podporoval stojící polohu vysavače, nikoli aby byl vysavač zavěšen na zdi. Vysavač by měl stát na zemi a držadlo vysavače se zacvakne do tohoto držáku, který pomáhá udržet vysavač ve vertikální poloze pro snadnější skladování.
S přáním hezkého dne,
tým TESLA

Ověřený zákazník Alza.cz Gi

Zakoupeno v Alza.cz

• Vyzkoušená kvalita. Předchozí model sloužil déle než 10 let.
Zeegma ZE-ZONDER BASE

Zeegma ZE-ZONDER BASE

Ověřený zákazník Allegro.cz Míra

Zakoupeno v Allegro.cz

Výborně vysává. Nízká hlučnost.

Ověřený zákazník Lauben.com - Lauben Lucie

Zakoupeno v Lauben.com - Lauben

• Výkonný.
  • Multifunkční.
  • Úsporný.
  • Stylový.

Lauben Stick Vacuum & Mop 3in1 Pet Deluxe 400BC je prostě skvělý! Jsem velkým fanouškem jeho výkonného sacího výkonu a efektivního čištění. Díky kombinaci vysavače a mopu mohu dosáhnout dokonalé čistoty na podlaze v jediném kroku. Je to prostě geniální!

Electrolux EL61H4SW

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

• lehký, jednuduchý

Ověřený zákazník Alza.cz Jarka

Zakoupeno v Alza.cz

• Vysoký sací výkon,dlouhý kabel, tichý chod, madlo na uchycení a přemístění,hadice dlouhá,že se člověk nemusí ohýbat
Parkisde PWDA 20-Li C3 bez aku

Parkisde PWDA 20-Li C3 bez aku

Ověřený zákazník Lidl-shop.cz Milan

Zakoupeno v Lidl-shop.cz

Splňuje očekávání výrobků Parkside.

Ověřený zákazník Lékárna.cz Marina

Zakoupeno v Lékárna.cz

• Důkladné čištění.
  • Bezdrátový design.
  • Praktické rozměry.

Jako studentka žijící v nájemním bytě je čas pro mě vždy vzácný. Lauben Stick Vacuum 2in1 Pet Plus je pro mě perfektním řešením pro rychlý a snadný úklid. Jeho kompaktní design a všestrannost mi umožňují udržovat čistotu v mém domově bez zbytečného úsilí.

Ověřený zákazník ExaSoft.cz Dan

Zakoupeno v ExaSoft.cz

• Inovace
  • Kvalita
  • Pohodlí

Tento vysavač a mop je pro mě naprosto nezbytný! Mám alergii na kočičí srst a tento přístroj mi pomáhá udržovat domov čistý a bez alergenů. Jeho speciální funkce pro domácí mazlíčky je pro mě životní záchrana.

Liv Aquafilter 2020

Liv Aquafilter 2020

Anonym Anonym

Přidáno: 12. dubna 2024

Jedná se o Albatros HYDRO 7500.

Ověřený zákazník ExaSoft.cz Zora

Zakoupeno v ExaSoft.cz

• Vysoký výkon.
  • Všestrannost.
  • Snadná ovladatelnost.

Lauben Stick Vacuum 2in1 Pet Plus 400BC je pro mě naprostou životní záchrannou. S dvěma malými dětmi a kočkou v domácnosti je čištění neustálým bojem, ale tento nástroj mi ušetřil spoustu času a úsilí. Díky jeho kombinaci vysavače a mopu mohu dosáhnout dokonalé čistoty na podlaze v jediném kroku. Je to prostě geniální!

Lauben Hand Vacuum 2in1 120BC

Lauben Hand Vacuum 2in1 120BC

Ověřený zákazník Lékárna.cz Alice

Zakoupeno v Lékárna.cz

• Spolehlivý.
  • Stylový.
  • Moderní.
  • Lehký.

Jsem nadšená z výkonu tohto vysávače! Díky jeho dvoufunkčnímu designu mohu nejen vysávat, ale také vytřít nečistoty z podlahy. Je to skvělý pomocník pro rychlou úklidovou akci před návštěvou!

Silvercrest SHZK 600 A2

Electrolux ES52HB25SH

Electrolux ES52HB25SH

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 12. dubna 2024

(naposledy upraveno 12. dubna 2024)

• Manipulace
  • Výkon
  • Polštářová UV hubice
  • Celkově přislušenství
  • LED osvětlení
  • Hlučnost

Kupovala jsem ho, byla jsem na vážkách, na Heuréce jen 2 recenze, sice obě 100%, ale takové odbyté.
Takže musím napsat svoji recenzi..
Jděte do něj!! Vlastnila jsem 6 let vysavač v poloviční ceně, od zn.Domo, se kterým jsem byla navýsost spokojená. Další vysavač ale jsem už chtěla zkusit o něco lepší a tady se mi líbily 2 věci - matracová hubice s UV světlem na hubení roztočů a tlačítko na spodním rotačním kartáči které přefikne namotané vlasy a prakticky samo hubici vyčistí. A cena nebyla tak šílená.

Proti starému mě ale překvapila manipulace s hubicí, která je ještě "vymakanější" a to, že LED osvětlení ještě lépe svítí.. Ale taky to, jak pěkně přilne k podlaze. To jsou věci, které se dají zjistit buď tak, že to člověk zkusí, nebo z recenze. To se prostě v parametrech nedočtete. Takže to sem píšu.

Co vám v obchodě umožní (kupuji zásadně v kamenných), že vám ho půjčí do ruky. Je pravda trochu těžší. I proto jsem váhala. Ale když s ním vysávám, mám pocit, že i ta váha působí na jeho lepší přilnutí k vysávanému povrchu.

Matracová hubice vám z postele vytáhne co byste nikdy neřekli, že tam může být. Navíc máte příjemný pocit čistoty z UV desinfekce. O gauči, kde se občas vyskytne domácí mazel který právě dorazil z "rajzu" za svými kočičími přítelkyněmi nemluvě. Auto? Hračka a zábava! Koberec? Kolosální radost:-)

Rozebírání a čištění.. tak to asi nikdy nebude úplně příjemná práce, ale je to jednoduché, intuitivní, je tam kovový omyvatelný filtr a na ten zadní hepa se toho už moc nedostane. A ten je možná taky omyvatelný, to zatím nemám zjištěno.

Jo a co se týká výměny a použití příslušenství, tak všechno do sebe hladce zapadá, zacvakne. Nemusíte čekat na manžela, až vám serve dolů nástavec, který chcete vyměnit.

Zobrazuji 41 - 60 ze 500 recenzí 1 2 [ 3 ] 4 5...25