Zelmer ZVC 722 ZK

6 m
Příkon
1500 W

• , zakoupeno v nakupnigalerie.cz

S vysavačem jsem nad míru spokojená. Výborně vysává a koupila jsem ho i své mamince.

• , zakoupeno v Gospoš

Dobrý výrobek, mám dobré zkušenosti s touto značkou.

• , zakoupeno v nakupnigalerie.cz

Vysavač je poněkud hlučnější, nemá regulaci výkonu, není z nejlehčích, ale vysává dobře. Mám ho krátce, zatím jsem spokojená.

Délka přívodového kabelu
6 m
Příkon
1500 W

Aquos ZVC722ZK (829.5 SK)

Vysavač, který vysaje špínu do sáčku, nebo s moderním vodním filtrem do nádržky na vodu, kde se špína zvlhčí a zadrží. Toto řešení umožní sesbírat či setřít rozlité nápoje či vlhkou hlínu se speciálním nástavcem - jednoduše špinavou vodu po vysávání vylijte! Efektivní filtrování je ještě vylepšené díky omyvatelnému HEPA filtru a praktickému držáku na příslušenství přímo v plášti vysavače, kde budete mít doplňky vždy při ruce. K vysavači také náleží odolná Flexi trubice a kombinace hubic spolu s oddělovačem drobných předmětů.

Vysávání do sáčku nebo nádržky na vodu - jednoduše po vysávání vylijte špinavou vodu!

Hubice na mokré vysávání - na úklid cákanců nebo vlhké hlíny

Omyvatelný H10 HEPA filtr - efektivně odstraní částečky špíny o velikosti 0,3 µm ze vzduchu

• Maximální příkon [W] 1500
  • Funkce suché čištění
  • Funkce sběr vody
  • Pogumovaná kolečka
  • Záruční doba [měsíce] 48
  • Možnost použití hubice na parkety a kamenné podlahy
  • Přepínatelná hubice /separátor drobných předmětů
  • Malý kartáč, štěrbinová hubice,polštářová hubice
  • Hubice pro sběr vody
  • Typ trubice teleskopická, kovová
  • Typ hadice Flexi
  • Typ výměnného sáčku Safbag 49.4000 (modrý)

Další funkce:

• dva režimy provozu: vysávání do sáčku nebo do vody
  • pohodlné držadlo
  • pojistný ventil
  • filtr pro ochranu motoru
  • navíjení přívodního kabelu

• , zakoupeno v Gospoš

Dobrý výrobek, mám dobré zkušenosti s touto značkou.

• , zakoupeno v SOFTCOM.cz

Nemůžu detailně hodnotit, máme vysavač 10 dní.
    Obecně funguje dobře, sací schopnost na hladkých podlahách bez koberců výborná, snadná manipulace, dostatečný dosah.
    Jedině mám trochu obavu ze spousty plastových component, háčků, dorazů a pod, jak dlouho vydrží.

• , zakoupeno v bery.cz

• snadná manipulace
  • , zakoupeno v MALL.CZ

Vysávání do vody,je lehký-vysávají děcka,výborná manipulace,nízká cena náhradních filtrů,vysávání jen dlažby a plovoucí podlahy-na toto vynikající a dostačující