Zelmer ZVC 315 HP

Provedení
bezsáčkové
Vhodné pro alergiky

• , zakoupeno v EURONICS

• malý ale šikovný pomocník, dlouhá šňůra, dlouhá hadice, tichý provoz, snadné vysypávání nádobky na odpad, silný tah
    • nic jsem nenašla

Vlastním již druhý vysavač této značky a za mne naprostá spokojenost.

• , zakoupeno v EURONICS

• menší, tichý, sympatický, skladný, nemám koberce a byt malý, tak vyhovuje, smetí se vytahuje dobře
    • Jen drobnost, která jde odstranit, úchyt na zasunutí hadice, když se nevysává je pevně připevněn na místě, kde překáží, pokud chcete vysávat úzké štěrbiny.

Jsem spokojena.

• , zakoupeno v OKAY.cz

• vysoký sací výkon, nízká hlučnost, snadná manipulace, nízká hmotnost, příslušenství
    • horší kvalita materiálu - plastového těla vysavače

vysavač doporučuji, je malý, méně hlučný a výkonný. Dostatečně odstraňuje prach i z gauče a z polstrování židlí.

Typ vysavače
700 W
Provedení
bezsáčkové
Vhodné pro alergiky

Moderní, kompaktní vysavač bez sáčku. Speciální konstrukce umožňuje snadné a pohodlné čištění prachové nádoby. Má dokonalý, omyvatelný HEPA filtr H13 s maximálně účinnou filtrací vzduchu. Parketová hubice s přírodními štětinami je ideální pro citlivé podlahové plochy.

Kartáč s přírodními štětinami na parketové podlahy – bezpečný pro měkké a citlivé podlahové plochy

Pokročilý filtrační systém s filtrem HEPA H13, jenž zachytí 99,95 % pylu, bakterií, výkalů roztočů atd.

Bez sáčku – není třeba kupovat sáčky, což šetří vaše peníze

Snadno vyprázdnitelný zásobník

Omyvatelný HEPA filtr – snadno se čistí pod tekoucí vodou

Kompaktní a lehký

Měkká pryžová kolečka – chrání vaši podlahu

Široký záběr vysávání – až 9 metrů

Parametry

Třída energetické účinnosti A

Třída čisticího výkonu pro koberce E

Třída čisticího výkonu pro pevné podlahy C

Třída zpětných emisí prachu C

Rozsah vysávání [m] 9

Objem prachové nádoby [l] 1,2

Parkovací poloha svislá/vodorovná

Měkká pryžová kolečka

Možnost použití hubice na parkety a kamenné podlahy

Možnost použití PET TURBO kartáče

Možnost použití kartáče "pes a kočka"

Možnost použití jiných kartáčů na matrace

Řízení výkonu elektronické

Základní kartáč přepínatelná podlaha/koberce

Hubice na parkety a kamenné podlahy

Malá hubice

Jmenovitý výkon [W] 700

Čistá hmotnost (bez příslušenství) [kg] 4,3

Rozměry (šířka x délka x výška) [mm] 230 x 280 x 360

• nic jsem nenašla

Vlastním již druhý vysavač této značky a za mne naprostá spokojenost.

Jsem spokojena.

• špatný sací výkon,vypadával hepa filtr

je to nejhorší vysavač co jsem měla 3 krát jsem ho reklamovala vůbec nesál,

• horší kvalita materiálu - plastového těla vysavače

• , zakoupeno v KASA.cz

• Lehký,dlouhá šnura i hadice a hlavně tichý.
    • co mě akorát chybí tak rukojet by mohla být mobilní

S vysavačem jsem nadmíru spokojená.Příjemná cena a ve všech ohledech mě uspokojil.Určitě všem doporučuji

• měkčená kolečka
    • nástavec na tvrdé podlahy
    • lehká manipulace (nízká váha, plynulá jízda)
    • bohaté příslušenství
    • nastavitelná kovová trubice (široký pracovní dosah)
    • nízká hlasitost
    • vzhled
    • při vysypávání nádržky vypadává i HEPA filtr
    • vypadává kovová trubice z plastového madla
    • s navíjením kabelu se musí opatrně

Možná je to tím, že mám zatím srovnání jen s koštětem, ale jsem z vysavače nadšená. Je malý, ale výkonný, jezdí velice plynule a je lehoučký, takže manipulace bezproblémová. S drobky, vlasy, prachem,... nemá problém. Výrobce od nástavce na tvrdé podlahy sliboval i leštění podlah, s tím to však tak žhavé není.
    Vybrala jsem ho především pro měkčená kolečka a nástavec na plovoucí podlahu. Ve výbavě byl ještě základní nástavec a tři malé nástavce: štěrbinový na úzké prostory; cosi, co pokládám za nástavec na křesla a čalounění, a nástavec na prach (super pro vysoko položené a tedy špatně dostupné prašné prostory).
    Je relativně tichý, ale zde záleží na aktuálně použitém nástavci - při tom základním je třeba vysávání hlasitější, než s nástavcem na podlahy.
    Díky nastavitelné kovové tyči a flexibilitě nástavců se člověk dostane i k místům, kam by jinak dosáhl jen špatně (např. vysávání pod velkou postelí atd.).
    Nádržka se snadno vysypává; bohužel ještě se mi nestalo, že by při vysypávání do pytle nevypadl i HEPA filtr s vnitřním pěnovým filtrem. Ty jsou na nádržce jen tak "nacvaknuté", ale stačí s nádržkou při vyklepávání prachu zatřást a filtry letí do koše také.
    Také často vypadává kovová trubice z plastového madla hadice (a ani mužskému se ji tam nepodařilo "vecpat" dostatečně silně, aby držela), takže člověk vybírá jemňoučký nástavec a gumová kolečka a podlahu si ve finále stejně zničí, protože na ni pětkrát v průběhu vysávání dopadne těžký kus kovu.
    Stále však převažuje spousta kladů, výrobek bych tedy doporučila.

• , zakoupeno v KASA.cz

• Kompaktní velikost
    • Pogumované zadní kolečka
    • Celkem tichý
    • Pro mě dostačující výkon
    • Snadné čištění
    • Kovová trubice je potřeba nasadit silou jinak občas vypadne
    • Mohly být pogumované i malá kolečka na vysávací koncovce

Rozhodně spokojenost až na malinkaté prohřešky zmíněné v záporech, podle mě je celkem tichý a dostatečně výkonný, kdo bude chtít zvedat koberce musí jít ale jinam, na pevné podlahy je to v pohodě, čištění je naprosto jednoduché a pohodlné.
    Velikost je velmi kompaktní, jsou přiloženy i nástavce na koberce , úzká vysávací trubice a další, zpracování je bez připomínek a ovládání je velmi jednoduché přímo na vysavači.
    Jenom malé upozornění !! navíjení přívodního kabelu je velmi účinné, takže určitě pozor :-)
    Vysavač splnil naše očekávání, za tuto cenu ho lze jenom doporučit.

• tichý,přitom výkoný,prostě super

výborek dopučuji je opravdu vynikající na tvrdé povrchy luxuji denně

• , zakoupeno v ElektroInternet.cz

• - malý, lehký, snadno přenosný
    • - tichý, snadno se myje a rozkládá
    • - součástí je kartáč na tvrdé podlahy
    • - menší sací výkon
    • - poměrně nebezpečné navíjení kabelu

Oproti našemu staršímu vysavači je mnohem tišší, takže mohu vysávat, aniž bych vzbudila děti. Je lehký, hezky se s ním manipuluje. Máme dřevěné podlahy, takže využíváme kartáč pro tvrdé podlahy a vysává se s ním moc dobře. Pro mne strašně příjemnou změnou je to, že je bezsáčkový - hned vysypu to neuvěřitelné množství odpadu z jehoho vysátí, snadno umyji a složím zpět - to mě i baví :-) Vysávání s ním je zábava i pro naše 3leté a 10měsíční děti. Nevýhodou však je poměrně slabší výkon (ale na každodenní vysátí drobků a prachu bohatě stačí) a strašně silné a rychlé navíjení kabelu - pro děti nebezpečné a i já mám co dělat, abych nepřišla k úrazu. Rozhodně jsem ale ráda, že jsme si ho pořídili.