Zelmer ZVC 307 XT

C

• , zakoupeno v MADER.cz

• lehký na manipulaci
    • slušný sací výkon

Měli jsme asi 15 let vysavač Zelmer nižší řady s výkonem 1600 W, který byl naprosto skvělý, proto jsme se rozhodli koupit vysavač od stejného výrobce. I přes poloviční výkon 800 W jsem zatím spokojená. Doporučuji koupit vonné tyčínky do sáčků, hezky provoní při vysávání byt.

• , zakoupeno v iPOPULAR.CZ

• Vysavač ZELMER mám už čtvrtý. Jsem vždy spokojená.
    • Síla výkonu sání je vysoká i na minimum

Vysavač zatím použitý 2x, ale jsem spokojená. Malý a šikovný :)

Typ vysavače
Třída účinnosti vysávání tvrdých podlah
Třída účinnosti vysávání koberců
C

Zelmer ZVC307XT vysavač sáčkový

Kompaktní velikost a nízká hmotnost

Systém filtrace vzduchu EPA E11 udržuje až 95% pylu, bakterií, roztočů apod.

Elektronická regulace výkonu

Velká kapacita

Měkké kolečka - bezpečné pro podlahy

Skladování příslušenství - vždy po ruce

Parkovací systém - pohodlné skladování

Odolná a pružná hadice Flexi - vyztužená pleteným hedvábným závitem

Účinnost sběru prachu z koberce C

Účinnost sběru prachu z tvrdé podlahy A

Třída opětovné emise prachu

Průměrná roční spotřeba energie [kWh / rok] 34

EPA E11 vzduchový filtr

Délka napájecího kabelu [m] 6

Třída energetické účinnosti (na stupnici klasifikace energetické účinnosti od A +++ do D) B

Kapacita prachového sáčku [l] L

Vertikální / úrovňové parkování

Rozsah vysávání [m] 9

Turbo kartáč

Je možné použít kartáče na parkety a kámen

Kartáč PET TURBO

Elektronická regulace výkonu

Typ výměny Safbag modrý

Základní výměnný kartáč MaxEffect

Turbo

Malá sací tryska

Malý kartáč

Flexi typ hadice

Typ teleskopické trubice, kov s blokádou

Úložný prostor pro příslušenství

• , zakoupeno v MADER.cz

• lehký na manipulaci
    • slušný sací výkon

• , zakoupeno v iPOPULAR.CZ

• Vysavač ZELMER mám už čtvrtý. Jsem vždy spokojená.
    • Síla výkonu sání je vysoká i na minimum

Vysavač zatím použitý 2x, ale jsem spokojená. Malý a šikovný :)