Xiaomi Mi G9

• , zakoupeno v Alza.cz

Spokojenost

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Vyborná manipulace, dobře sajr

Malinko těžší než jsem si myslela a nedá se samostatně postavit je nutno o něco opřít..

• , zakoupeno v elektroshock.cz

• Saci sila
    • Vyrdz OK
    • Vzhled
    • pomer cena-vykon
    • Moje verze vysavace mela dnes jiz znamy problem s baterii - odchazela po 5-12 mesicich. Doporucuji verzi, ktera ma jiz toto vyresene.
    • Hodilo by se led svetlo pred hubici (vedel jsem pred koupi)

Hodnoceni produktu ve vyhodach a nevyhodach.

Hodnoceni obchodu Elektroshock:
    Obchod Elektroshock silne nedoporucuji. Duvody jsou:
    1) zamitl opravnenou reklamaci v prvnim roce, kdy se vysavac vubec nespusti.
    2) mnou napsany popis zavady v reklamacnim protokolu obchod ignoroval a napsal si svuj popis zavady, ktery se obchodu vice hodil.
    3) vysavac s veskerym prislusenstvim prisel z reklamace zpet bez jakehokoliv vypolstrovani mezi soucastmi, bohuzel se pohledove casti o sebe poskrabaly.
    4) hlavni ani reklamacni telefonni cislo neni dostupne (28. 12. 2023 i 5. 1. 2024).
    5) zpetna vazba je obchodem bud ignorovana nebo negovana.

Jako vysledek mam v ruce nefunkcni vysavac, jehoz reklamace ani po 2 mesicich neni akceptovana obchodem presto, ze je na fakture pro zbozi zaruka 30 mesicu.
    Pokud obchod nebude v nasledujicich dnech reagovat, podavam podnet na COI.

Typ vysavače
Do auta
Měkčená kolečka
LED osvětlení
Automatické navíjení kabelu

Xiaomi Mi Handheld Vacuum Cleaner G10 Maximální výkon, polovina úsilí. Xiaomi Mi Handheld Vacuum Cleaner G10 je dokonalým pomocníkem pro úklid vaší domácnosti. Sací výkon 150 AW Barevný TFT HD displej Chytrý podlahový kartáč s vysokým točivým momentem All-in-one – současné vysávání a mopování Extra dlouhá životnost baterie - 65 minut Vyměnitelná baterie 5vrstvý filtrační systém, který filtruje 99,97 % prachových částic 0,3 µm Odnímatelná prachová nádobka Vysoký sací výkon Nově upgradovaný vysokorychlostní motor s nejvyšší rychlostí 125 000 otáček za minutu poskytuje silný sací výkon, až 150 AW a zároveň nabízí nebývalý zážitek z čištění. Budete mít přehled Stačí jediný pohled na barevný TFT displej, který vám prozradí spoustu informací, včetně aktuálního režimu, stavu baterie a další. Čistota displeje na úrovni displeje mobilního telefonu přináší vynikající vizuální zážitek a zároveň vynikající ovládání. Chytrý podlahový kartáč Chytrý podlahový kartáč automaticky detekuje různé podlahové materiály a podle toho upravuje svou rychlost. Tato funkce významně prodlužuje životnost baterie snížením zbytečně stráveného času v režimech vyššího výkonu. Vysávejte a mopujte - najednou Magnetická nádrž na vodu umožňuje vysávat a čistit podlahy současně. Svou podlahu navíc ochraníte a usnadníte si čištění – vysavač je vybaven přepínačem pro průtok vody. Je tak vhodný pro různé druhy podlah. Prémiová vysokokapacitní baterie Baterie s kapacitou 3000 mAh zaručuje až 65 minut nepřetržitého vysávání, což je skvělá výdrž splňující požadavky i větších domácností. 3 režimy úklidu Eco - standardní sací výkon, výdrž baterie až 65 minut Standard - vhodný pro odstraňování prachu, výdrž baterie až 30 minut High powwer - plný výkon, výdrž baterie až 10 minut Snadná výměna Výměna baterie je velmi jednoduchá. Stačí jediný pohyb a zdvojnásobíte dobu sání. Tak pokračujte v úklidu s minimálním zdržením a starostmi o výdrž baterie. Náhradní baterie je třeba zakoupit samostatně. Držák součástí Vysavač je vybaven nástěnným nabíjecím držákem, který slouží pro uložení vysavače i jeho snadné nabíjení. Rozšiřující port navíc umožní dobíjet dvě baterie současně. Vyčistíte vše Vysavač je dodáván včetně mini elektrického kartáče, který je vhodný pro vysávání zvířecí srsti a dalších nečistot z postelí a pohovek. Součástí je i trubice pro čištění štěrbin a rohů a prachový kartáč 2v1 pro čištění nábytku a klávesnic. Odnímatelná prachová nádobka o objemu 0,6 l pojme spoustu nečistot a snadno se čistí. Vysavač je vybaven i účinným pětivrstvým filtračním systémem jehož omyvatelné filtry snižují potřebu časté výměny. Klíčové vlastnosti Ruční vysavač. Sací výkon 150 AW. Barevný TFT HD displej. Chytrý podlahový kartáč s vysokým točivým momentem. Součástí štěrbinová trubice, mini elektrický kartáč a prachový kartáč 2v1. Možnost současného vysávání a mopování. Extra dlouhá životnost baterie - 65 minut. 3 režimy vysávání. Vyměnitelná baterie. 5vrstvý filtrační systém, který filtruje 99,97 % prachových částic 0,3 µm. Odnímatelná prachová nádobka.

• , zakoupeno v Alza.cz

• Saci sila
    • Vyrdz OK
    • Vzhled
    • pomer cena-vykon
    • Hodilo by se led svetlo pred hubici (vedel jsem pred koupi)

Hodnoceni produktu ve vyhodach a nevyhodach.

Hodnoceni obchodu Elektroshock:
    Obchod Elektroshock silne nedoporucuji. Duvody jsou:
    1) zamitl opravnenou reklamaci v prvnim roce, kdy se vysavac vubec nespusti.
    5) zpetna vazba je obchodem bud ignorovana nebo negovana.

Pokud obchod nebude v nasledujicich dnech reagovat, podavam podnet na COI.

• , zakoupeno v alemat.cz

Můj v pořadí druhý tyčový akuvysavač a jsem s ním velmi spokojen.

• , zakoupeno v APOLLOs.cz

• Ultrarychle nabijeni
    • Dlouhá vydrz
  • , zakoupeno v Lidl-shop.cz

Produkt (vysavač) mi byl doporučen a jsem s ním maximálně spokojená.
    Jediná malá nevýhoda (pro mne) je jeho bílá barva.

• , zakoupeno v PATRO.cz

• Dobry pomer cena vykon.

Z me strany naprosta spokojenost. Tichy, dobre saje. Dobra vydrz baterie.

• , zakoupeno v Xm.cz

• Super lehky, kompaktni, snadno se s nim manipuluje, vyborny saci vykon, vysaje i pyl, takze dobry filtr

Fouka do stran, takze kdyz vysavate prach ze zeme, casto ho to odfoukne

• , zakoupeno v Lidl-shop.cz

Velice spokojená je výkonný, zatím jsem žádný nedostatek neobjevila.

• , zakoupeno v Lidl-shop.cz

Vlastníme vysavač právě jeden den. Zatím se jeví jako velmi výkonný vysavač. Velmi pohodlná manipulace a bohaté příslušenství.