Recenze TESLA Robostar T80 Pro

Přidáno: včera, 11:36

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Rohy místnosti
  • Pohyb kolem stěn
  • Překážky, stolečky, stoly,...
  • Vytíraní
  • Snadná údržba
  • Občas některé místa neprojde, jiné projíždí několikrát
  • Má problém s otevřenou plochou uvnitř pokoje
  • Nevytře zaschlé skvrny (např. V kuchyni)

Přes trochu chaoticky pohyb vysavače máme doma čisto :) nicméně:
Vysavač výborně zvládá rohy, stěny, nohy stolu, překážky, problem překvapivě má s otevřeným prostorem uprostřed členité místnosti. Pořád objíždí stěny a nábytek, když se pustí do prostřed místnosti, obyčejně na druhé straně trefí na překážku a znovu začne objíždění. Nezdá se, že by gyroskopiská navigace nějak pomáhala. U vysávání (plovoucí podlahy) to není moc vidět, u vytíraní docela dost (část místnosti je suchá, další úplně mokrá).
Celkově jsme ale spokojení, mám pocit, že ve výsledku to zvládá lépe než my.

Ověřený zákazník roboticky-vysavac.cz

Petra

Přidáno: 10. prosince 2018

Zakoupeno v roboticky-vysavac.cz

• vysaje a vytře
  • výborný při úklidu srsti zvířat
  • je nízký
  • turbosání velmi dobré
  • návrat do nabíjecí stanice
  • zatím nic

Jde o můj první robotický vysavač a nemám možnost srovnávat s jinými. Odzkoušen na hladké podlaze i na kobercích, je neskutečné kolik toho dokázal ještě vysát až člověk kroutil hlavou kde ten bordel pořád nabírá. Oceňuji několik režimů úklidu i jeho výšku díky které uklidí i pod nízkým nábytkem. Jinak mokré stírání super, dle intenzity odkapavání vody je podlaha buď lehce mopovaná nebo opravdu umytá a není přemočená, suchá do 10 minut při normální pokojové teplotě. Při stírání nasucho i leští. Mám ho jen chvíli a koupě rozhodně nelituji, ušetří spoustu času i sil. Pracuje přesně tak jak udává výrobce, časem uvidím kolik vydrží baterie.

Reakce obchodu  roboticky-vysavac.cz

děkujeme Vám za nákup u nás na https://www.roboticky-vysavac.cz... a napsání recenze. Jsme rádi, že robot slouží k Vaší spokojenosti.

S pozdravem,www.roboticky-vysavac.cz

Ověřený zákazník ExaSoft.cz

Pavel Krejčí

Přidáno: 29. listopadu 2018

Zakoupeno v ExaSoft.cz

• Pracuje stejně jako jiné za více peněz. Vysává i mopuje výborně. Je tichý a snadno se ovládá.

Vysávání koberců: Dobré

MartinSP

Přidáno: 6. října 2018

• poměrně tichý vysavač
  • jednoduché ovládání
  • má dálkové ovládání
  • funkce vytírání
  • chybí virtuální zeď

S vysavačem jsem maximálně spokojený, poměr cena výkon je odpovídající. Používáme ho v bytě, který je dost členitý na tvrdých podlahách i na koberce, dostane se všude a dobře uklízí i kolem nábytku. Dá se snadno nastavit na pravidelný úklid. Pro mě je výhoda, že se nepotřebuje připojit na žádnou wifi, k ovládání stačí dákový ovladač nemusím se starat o žádné applikace a SW. Pro orientaci využívá gyroskop a i když není vybaven kamerami apod. technikou, vždy uklidí celý prostor stačí ho pustit na režim auto a poradí si. Má i funkci vytírání, ale není to dva v jednom, že by vytíral a vysával zároveň. Beru to, ale jako výhodu, díky tomu má dost velký zásobník na prach, který pro variantu vytírání vyměním za zásobník na vodu (vytírání je jen symbilické přetření, ale kvůli tomu jsem ho nekupoval). Jediné co bych ještě uvítal je virtuální zeď, ale tou není vybyven ani se nedá dokoupit.
Vysavač určitě doporučuji.

Vysávání koberců: Dobré

Přidáno: 4. října 2018

• Výkonné sání
  • Dost velká nádoba na prach
  • Skvělé vytira
  • Navigace
  • Nepadá ze schodů
  • Prejede i vyšší prahy nebo překážky
  • Pro domácnost s domácími mazlíčky ideální volba

Hlučnost vysávání: Standardní

Markéta

Přidáno: 18. září 2018

Zakoupeno v MALL.CZ

• Výborný super tichý vysavač - jen 55 dB, funguje moc dobře, mám možnost srovnání - doma mám již jeden robotický vysavač LG /v ceně cca 15000,- má 60 dB/, TESLA je ve svých parametrech úžasná, vysává hodně dobře, precizně, nenaráží, kupovala jsem ho podle jen jediných dvou recenzí a nelituji toho! Cena je dobrá vzhledem k tomu, co toho umí! Nemá sice zabudované kamery jako ten dražší LG, ale jezdí systematicky, nabíjecí stanici najde i z druhého pokoje, je opravdu tichý, můžete klidně koukat na televizi a vůbec neruší :-) Jako první robotický vysavač jsme kupovali Roombu - model v ceně cca 8000,-, ale ihned jsme ho vraceli - narážel dost do nábytku, byl hodně hlučný /a to uváděli jen 65 dB, mě to přišlo tak nejmíň 80 dB/, po zkušebním provozu měl sedřenou přední část tím narážením a Mall.cz nám nevrátili plnou cenu, ale o 1700,- Kč méně za prý "opotřebení". Dost nás to namíchlo a nepomohly ani 2 další reklamace, dali jsme to na ČOI a ti jim sice dali pokutu, ale stejně nám těch 1700,- nevrátili. Ale to jen pro srovnání....Takže jednoznačně TESLU doporučuji!!! Hlavně velké plus, že je tichý!!! Mokré vysávání jsem ještě u Tesly nevyzkoušela. Vysaje toho hodně, vždy se divíme, co máme v domě vlasů, prachu a chlupů od koček :-) Jo a najede i na koberec s hustým vyšším vlasem asi 2 cm, který LG moc neumí vysát. Přejíždí bravurně i přes nohy sušáků na prádlo, kde se mi LG vždy zasekne a vrčí...Tesla se s tím popral :-) DOPORUČUJI!!!

o ničem nevím...je prostě super!!! :-)

Ověřený zákazník AMIRO

Přidáno: 30. srpna 2018

(Upraveno 30. srpna 2018)

Zakoupeno v AMIRO

• tichý
  • samostatný
  • efektívne uklízí
  • jednoducho sa čistí

S vysavačom sme nad mieru spokojní. Občas sa tvári, že jazdí náhodne, ale vždy povysáva všetko. Vytiera tiež perfektne. Máme ho nastavený na vysávanie každé ráno keď sme v práci a v sobotu ho nechávame vytierať. Takže o ňom takmer ani nevieme. Veľmi jednoducho sa čistí - stačí občas vybrať a vysypať nádobku na smeti. V prípade potreby treba aj odstrániť namotané vlasy z kartáčov. Na rozdiel od iných robotických vysavačov sa vlasy na kolesá nenamotávajú, takže je to veľmi rýchle čistenie.

Nemáme koberce, takže neviem ako by ich zvládal vysávať.
Vysáva nám len na slabšom výkone a stačí to (dá sa zapnúť vyší stupeň, asi vhodné na koberce).

Odkedy ho máme sme nepotrebovali vysávať manuálne. Zotrieť občas potrebujeme, ale v podstate len zaschnuté kvapance v kuchyni.

Je fakt skvelý a odporúčame všetkým :)

iRobot Roomba 605

iRobot Roomba 605