Sencor SVC 8500TI

Sáčkový vysavač SVC 8500TI značky Sencor je skvělou volbou pro každého, kdo touží po komfortním a bezproblémovém vysávání. Přístroj se hodí na vysátí jakéhokoli povrchu a díky obsáhlému příslušenství vám bude maximálně usnadňovat práci. S teleskopickou XXL trubicí dosáhnete téměř kamkoli a díky technologii Clean Air se nemusíte obávat o nadbytečnou tvorbu prachu – přístroj je tak vhodnou volbou i pro alergiky. Na vysavači navíc najdete indikátor, který vás upozorní, když je potřeba vyměnit sáček nebo vyčistit filtr. Dlouhý přívodní kabel umožňuje vysávání na velké ploše za použití jediné zásuvky. O tom, že je vysavač skvělou volbou, vás přesvědčí i praktický a vzhledný design.

Příjemné a komfortní vysávání i pro alergiky

Rozlučte se s nenáviděným vysáváním a jednoduše a s komfortem dosáhněte při úklidu toho nejlepšího výsledku. Výkonný sáčkový vysavač Sencor je vyvinut pro perfektní vysátí jakéhokoli povrchu a díky obsáhlému příslušenství vám usnadní práci. Přítomná technologie Clean Air se postará o tu nejlepší filtraci prachu, vysavač je proto vhodnou volbou i pro alergiky. Přístroj se navíc chlubí technologií, která zajišťuje maximálně tiché vysávání s hlučností 76 decibelů.

5.9 kg

• množství doplňků
    • úzká, flexibilní a dlouhá koncová hadice, která se dostane opravdu všude
    • operační dosah opravdu odpovídá popisu
    • i na tichý chod výborný sací výkon

Chtěl jsem původně předchůdce (SVC 8500) s větším příkonem, ale protože již nebyl k dispozici, tak jsem zvolil tuto variantu (po dohodě s prodejcem). Nevím, jaký sací výkon měl SVC8500 (protože výrobce to dříve nezvěřejňoval), ale sací výkon 451W při 700W příkonu je mazec. Měl jsem dost obavu z nové EU normy, ale tento typ SVC8501TI (dříve jsem používal vysavače o příkonu +1600W různých značek - ETA, Zanussi, Sencor, Vorwerk) zatím překonává moje očekávání a jsem opravdu mile překvapen. Operační dosah, (pro mne) tichý chod, množství doplňků, obsah sáčku je pro moje potřeby (rodinný dům, 3 řekněme patra k vysávání, různé typy podlah (lino, koberec s nízkými i vysokým vlasem, přechody) více než dostačující. A sací výkon je pro mne FAKT překvapující. Zatím jsem více než spokojen!!!

• příslušenství
    • manipulace při výměně nádstavců
    • uschova
    • velmi překvapivý účinek vysávání
  • , zakoupeno v ELEKTRO plus

Hledal jsem vysavač, který opravdu vysává a má patřičný výkon.Tento to splňuje.

5.9 kg
C
Vhodné pro alergiky
Pro domácnost se zvířaty

Maximální výkon a chytré vybavení

Vysavač poskytuje vysoký sací výkon pro perfektní a účinný výsledek a elektronickou regulaci výkonu dle vaší potřeby. Chytrý indikátor naplnění sáčku vás upozorní, když je potřeba jej vyměnit, a omyvatelný vstupní mikrofiltr vám usnadní údržbu. Součástí vybavení je také tepelná pojistka, která zabraňuje přehřátí motoru.
Maximální výkon a chytré vybavení

Vše potřebné pro tu nejpohodlnější práci

Díky dlouhému přívodnímu kabelu v délce osmi metrů se s přístrojem snadno vzdálíte od zásuvky a pokryjete až 380 metrů čtverečních. Ke snadné práci vám napomůže také kovová teleskopická XXL trubice, která disponuje prodlouženou délkou a na níž si lehce nastavíte ergonomickou pracovní výšku. Podlahová hubice s výsuvným kartáčem disponuje vodorovnou i svislou parkovací polohou, lehce se tak ukládá. Samozřejmostí je i automatické navíjení kabelu.
Vše potřebné pro tu nejpohodlnější práci

Praktický i moderní design

Kompaktní velikost a nízká hmotnost předurčuje zařízení k snadnému vysávání v jakémkoli prostředí a skvěle se hodí i k údržbě automobilů. Měkká kolečka zajišťují tichý pohyb a nehrozí s nimi poškození podlahové plochy. Jednoduchý matný design doplněný o výrazné prvky navíc dělá z přístroje moderní vysavač.
Praktický i moderní design

Sáčkový vysavač Power Edition s maximálním výkonem 1 600 W pro dokonalé vysátí jakéhokoli povrchu
Complete Care s příslušenstvím pro dosažení nejlepšího výsledku při jakémkoli úklidu okolo domácnosti, domácích mazlíčků nebo auta
Clean Air HEPA H13 Filtr zajišťuje špičkovou filtraci vhodnou pro alergiky

• Třída energetické účinnosti: E
  • Třída účinnosti vysávání pro koberce: C
  • Třída účinnosti vysávání pro tvrdé podlahy: A
  • Třída emisí prachu z vysavače: A

Silence Technology - tiché vysávání při hlučnosti 76 dB(A)
Kovová teleskopická trubice XXL o prodloužené délce s jednoduchým nastavením ergonomické pracovní výšky
Omyvatelný vstupní mikrofiltr
Termostat (tepelná pojistka) zabraňující přehřátí motoru
Měkká kolečka pro ochranu podlahové plochy a tichý pohyb vysavače
Vodorovná i svislá parkovací poloha pro podlahovou hubici pro snadné uložení nebo přestávky během vysávání
Pokrytí 380 m2 pro menší počet změn elektrické zásuvky
Akční rádius 11 m (délka přívodního kabelu 8 m)
Automatické navíjení kabelu
Elektronická regulace sacího výkonu
Indikátor naplnění sáčku na prach
Univerzální podlahová hubice s výsuvným kartáčem
Příslušenství integrované v těle vysavače: štěrbinová hubice, kartáčová hubice
Dodávané příslušenství: kombinovaná podlahová hubice, turbo kartáč, mini turbo kartáč, hubice na tvrdé podlahy, dlouhá ohebná štěrbinová hubice, kartáčová hubice, štěrbinová hubice
3 l syntetický sáček na prach pro lepší filtraci a hygienickou likvidaci prachu

• manipulace při výměně nádstavců
    • uschova
    • velmi překvapivý účinek vysávání
  • , zakoupeno v ELEKTRO plus

Hledal jsem vysavač, který opravdu vysává a má patřičný výkon.Tento to splňuje.

• , zakoupeno v MNOHO

• výborný sací výkon, dlouhá šnůra, cena

• Výkonný
    • Větší hmotnost vysavače

• výkonný a tichý
  • , zakoupeno v Electro World

• Bohatá výbava
  • , zakoupeno v SlevyElektro.cz

• zatim vse ok. jsem spokojen
    • muzu jenom doporucit
  • , zakoupeno v elektrospecialista

bohatá výbava

• , zakoupeno v KupToTu.cz

• extra dlouhý kabel
    • hodně potichu
    • hlavní výhodou je jeho špatná třída energetické účinnosti E: navzdory evrop. nařízení č. 666/2013/EU, které nařízuje novým vysavačům příkon menší než 900 W, má totiž max. příkon 1400 až 1600 W a díky tomu má silný sací výkon a pořadně vysává i autokoberce