Sencor SVC 660

• , zakoupeno v Lékárna.cz

• ----------

-------------

• , zakoupeno v ExaSoft.cz

Solidní výrobek za přijatelnou cenu.

• , zakoupeno v Alza.cz

Provedení
sáčkové

Sáčkový vysavač SVC 660

• Vysoce účinný 700 W ECO motor
  • Nerezová teleskopická trubice v prodloužené délce
  • 5 stupňový systém filtrace

Vysoce účinný 700 W ECO motor
Třída energetické účinnosti: A
Třída účinnosti vysávání pro koberce: D
Třída účinnosti vysávání pro tvrdé podlahy: B
Třída emisí prachu z vysavače: C
Hlučnost 74 dB
Nerezová teleskopická trubice v prodloužené délce (92 cm)
5 stupňový systém filtrace
2 parkovací polohy pro podlahovou hubici
Pogumovaná kola pro snazší pojezd
Pogumované přední kolečko pro snazší pojezd
Délka přívodního kabelu 5 m (akční rádius 7,5 m)
Automatické navíjení kabelu
Indikátor naplnění sáčku na prach
Elektronická regulace sacího výkonu
Termostat zabraňující přehřátí motoru
Univerzální podlahová hubice s výsuvným kartáčem
Objem sáčku na prach 2,0 l
Rozměry (délka x šířka x výška): 390 x 265 x 210 mm
Hmotnost 5,3 kg
Dodávané příslušenství: kartáčová hubice na čalounění, štěrbinová hubice, textilní sáček

Dokumenty

4zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v Lékárna.cz

• ----------

-------------

• , zakoupeno v ExaSoft.cz

Solidní výrobek za přijatelnou cenu.

• , zakoupeno v Alza.cz

• cena,výkon,A energ.třída

• Lehký
    • žádné jiné klady bohužel nenacházím
    • za tuto cenu vhodný maximálně
    • "pro začátek" do nenáročné malé domácnosti.
    • Kvalita plastů
    • Sací výkon
    • Filtry
    • Manipulace se sáčky
    • Sáčky o malé kapacitě. V pulce zaplnění již nevysává.
    • Umělohmotná kolečka
    • Automatické navíjení

Tento vysavač jsme si koupili do domácnosti jako první z vysavačů. Za celkem 4 roky je na odpis. Nevhodná plastová kolečka, plastové dílce, nevhodná hlavní sací hubice, všechny plasty polámané, poslepované. Sáček se naplní z jedné poloviny a tento slabý vysavač již nesaje. Filtry molitanové - katastrofa. O hluku nemluvím ale k vysavači to prostě patří. PO roce se zaseklo automatické navíjení kabelu, další půl rok zlobilo a nakonec je zcela nefunkční. Svůj účel tak nějak splnil, ale vysával jen hrubé nečistoty, jemný prach ne. Tento vysavač snad doporučím jen méně náročným uživatelům, kteří se spokojí s průměrem. Vydrží Vám tak dva roky, pak se vše ulomí, praskne, upadne.

• Měla jsem ho 4 roky a kdyby miláček nevysával na stavbě, věřím, že by ještě sloužil
    • Pro domácnost stačí, vzhledem k ceně
    • Pokud máte chlupatého mazlíka, zvolte silnější stroj

nevyhovoval mi látkový sáček, pro mně jsou hygieničtější jednorázovky

• vzhledově pěkný-slušný výkon
    • při vysávání vychází z přístroje velmi nepříjemný zápach.Místnost nutno dlouze větrat!!!

Snad se tato nepříjemná závada mi vyskytla jen u mého přístroje?Opravna mi po reklamaci závadu uznala neopravitelnou.

• Malý, dobrý i na vysávání schodů
    • Absolutně nevyhovující druh plastu, velmi křehký, nepružný.

Absolutně nevyhovující druh plastu. Nejdříve se odštíplo kousek plastu v místě zavěšení trubice, potom se naštípl "pantík" otevírání víka a nakonec při vysávání odlítnul celý vnitřní dílek, který drží víko zaklapnuté. Aniž by se při vysávání do něčeho narazilo. Reklamace samozřejmě neuznaná. Z venku vysavač vypadá jako nový, motor výkonný, ale jinak půjde do sběrného dvoru. Výhodou byla hlavně cena, ale nikdy více. Při ceně vysavače cca 1000 Kč by výměně víka vyšla na 500,-

• , zakoupeno v Korunka.cz

• malý,skladný,má textilní sáček

zatím ho mám jen krátce,

• , zakoupeno v Elektro-partner.cz

• skvěle vysává, je skladný, teleskopická rukojeť umožňuje dobrou skladnost a přesto skvělé vysávání

Určitě doporučuji a jsem ráda, že jsem tento produkt zakoupila.

• , zakoupeno v Korunka.cz

• Kvalita za rozumnou cenu.Jen spokojenost.
    • Nemám žádné proti.Jsem naprosto spokojená.

Nákup se vydařil a jsem ráda,že jsem vybrala tak dobře.