Sencor SVC 220

bezsáčkové
Napájení
akumulátorové

• , zakoupeno v Elektro Princ

mela jsem totozny predtim, fungoval dobre asi 10let, zvolila jsem tedy stejny, doufam, ze nezklame

• Výborný sací výkon

Skvělý poměr cena a výkon.

• , zakoupeno v ALFA.cz

• Lehký,pohotový,základna na zemi.

Spokojenost.

Provedení
bezsáčkové
Napájení
akumulátorové

Vysávání suchých i mokrých nečistot
10 min. provozu bez dobíjení
Omyvatelný permanentní filtr
Volně stojící, kompaktní dobíjecí základna
Možnost zavěšení na stěnu
Štěrbinová hubice
LED indikátor dobíjení
NiCd baterie 4,8V (4 x 1200 mAh)
Hlučnost 77 dB
-----------------------------------------

Značka SENCOR vznikla již roce 1969 v japonském Tokiu, v samotném srdci této technologické velmoci.

Produkty SENCOR pro Vás nyní vyrábíme v Evropě i v řadě zemí celého světa vždy tak, aby poměr ceny a kvality pro Vás byl co nejvýhodnější.

SENCOR při výrobě nových produktů využívá takřka 40 let zkušeností s kontrolou kvality výroby a produktů.

Naše produkty vyrábíme v certifikovaných továrnách, které jsou producenty také pro další pro další renomované světové a evropské značky.

Tým specialistů SENCOR přizpůsobuje přístroje podmínkám českých uživatelů a vždy se snaží nabídnout snadné a logické ovládání, perfektní „čeština“ přístrojů je samozřejmostí.

I ten nejdokonalejší produkt může čas od času potřebovat seřízení či opravu. Víme, že nejdůležitější je, aby vše proběhlo rychle, proto jsme pro Vás vytvořili servisní střediska, která zajistí, aby Váš produkt byl ve 100% stavu co nejrychleji. Více na www.sencor.cz

Jak je možné, že nabízíme kvalitní produkty za tak příznivé ceny?

Díky příznivým cenám patříme k nejprodávanějším značkám, proto dosahujeme velkých nákupních objemů a tím snižujeme všechny náklady.

Neutrácíme miliony za televizní reklamy a u nás tedy neplatíte v ceně každého výrobku stovky korun navíc za reklamní agentury…

tak proto je to možné...

Dokumenty

• , zakoupeno v Elektro Princ

• Dostačující sací výkon
    • vždy po ruce
    • nenašel jsem nevýhody

Máme ho po ruce kousek od stolu, veškeré drobky po jídle ihned vysávám, stejně tak nepořádek po kočkách - převržené kytky - hlína a jiné rozcupované předměty. Za tu cenu - výborný pomocník. S chlupy z gauče si moc neporadí ale s tím ma problém i kdejaký velký vysavač. Doporučuji všem, kteří nechcou kvůli každému drobečku hned vytahovat smetáček a lopatku. Je to můj první ruční vysavač a miluji ho.

• Nízká cena vydrž.Baterie sem přendal po 3 letech a jede dál

Skvělý pomocník pro dům lepší jak lopatka a smetáček .

• Výborný sací výkon

Skvělý poměr cena a výkon.

• , zakoupeno v ALFA.cz

• Lehký,pohotový,základna na zemi.

Spokojenost.

• , zakoupeno v Elektrochram

• šikovný nástroj, na písek kolem kočičích záchůdků ideální, saje lépe než ten, co jsem měla předtím
    • nic zatím

• příjemný do ruky

spokojenost

• , zakoupeno v Elektro Oáza

• dobrý sací výkon
    • zapínací tlačítko je nutné stále držet

dobrý vysavač za dobrou cenu

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• Je to dárek, takže nemůžu posoudit.

OK

• , zakoupeno v Alza.cz

• Skladný, výkonný
    • Superdlouhé nabíjení (8 hod)

Super věc pro rychlý úklid malých ploch (a pro lenochy, jako jsem třeba já, co je nebaví utírat prach).