Sencor SVC 0625AT-EUE3

Jsem tyčový akumulátorový vysavač SVC 0625AT od Sencoru Už se nemusíte zabývat zdlouhavým úklidem. Jsem Sencor tyčový vysavač SVC 0625AT a pyšním se vysokou účinností. Ještě...
5 499 Kč
Garantovaný nákup z MALL.CZ

Skladem • 1 variantaZdarma98 % • 2 492 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená záruka49 Kč92 % • 511 345 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 86 671 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč94 % • 83 126 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč94 % • 23 294 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 52 793 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta110 Kč98 % • 9 063 recenzíDalší informace

Parketová hubice
2 v 1
Hubice na okna

• , zakoupeno v MALL.CZ

Tuhle značku jsem měl. Je dobrá.

• , zakoupeno v Dr. Max lékárna

• Vysavač jsme vyzkoušeli a vše funguje dobře.
  • , zakoupeno v planeo.cz

Parketová hubice
2 v 1
Hubice na okna

Jsem tyčový akumulátorový vysavač SVC 0625AT od Sencoru

Už se nemusíte zabývat zdlouhavým úklidem. Jsem Sencor tyčový vysavač SVC 0625AT a pyšním se vysokou účinností. Ještě nevíte, co je naprostá svoboda při vysávání? Se mnou to zjistíte. Sencor mě vybavil Li-Ion baterií 25,2 V, se kterou dokážu likvidovat nečistoty až 50 minut, aniž byste za sebou tahali napájecí kabel. Navíc jsem výkonný, lehký, tichý, dokonale stabilní a se dvěma nastavitelnými výkony.

Funguji jako vysavač 4 v 1

Už jste někdy vyzkoušeli multifunkční vysavač? Sencor mi zařídil dokonalé, a hlavně funkční propojení 4 v 1. Dokážu efektivně fungovat jako vysavač, který se postará o nepořádek na všech podlahách a zároveň vytře. Navíc, s vyjímatelným ručním vysavačem jsem vždy při ruce a nápomocný s úklidem drobného nepořádku v autě nebo v kuchyni po vaření.

Vyzkoušejte speciální nástavec Cat & Dog Mini

Vyjímatelný ruční vysavač je spolehlivý pomocník, který dokáže fungovat se speciální hlavicí "Cat & Dog Mini" na čalounění a koberce po vašich chlupatých mazlíčcích. Už se nebudete trápit zdlouhavým vysávaním pohovky, abyste se zbavili chlupů, vlasů, nití i drobků.

Pyšním se snadnou ovladatelností

Rozhoupejte boky na svou oblíbenou píseň. Jsem vysavač, který s vámi protančí celý byt. Bezšňůrový provoz je vysoce komfortní i návykový a díky otočné hlavici o 180 ° zajišťuji snadnou ovladatelnost, ať už vysáváte pod nábytkem, nebo v hůře dostupných zákoutích.

LED osvětlení vám pomůže při každém úklidu

Se mnou na úklid vždy uvidíte. S LED osvětlením si posvítím na malé nečistoty i jemný prach. LED osvětlení je zakomponováno do středu otočné hubice a světlo z něho dosáhne na poměrně slušnou vzdálenost. Už vás nezaskočí nepořádek pod nábytkem, postelí, ani v komoře nebo tam, kde je šero/přítmí. Ukliďte svou domácnost bez nutnosti svícení silnými světly.

Objevte výhody HEPA filtru a bezsáčkového provozu

S HEPA filtrem jsem šetrný ke všem citlivým nosům. Dokonale se hodím do domácností s alergiky i malými dětmi. HEPA filtr je vysoce účinný a zachytí nejmenší částečky prachu i alergenů, snadno ho omyjete, očistíte a vrátíte zpátky. Stejně tak nemusíte myslet na koupi výměnných sáčků. Nádobu na prach o objemu 0,5 l lze kdykoliv vysypat a nasadit zpět. Vysávejte s pocitem ohleduplnosti k přírodě.

Mám rotační kartáč s vlastním motorem

Kapacitní baterie a silný sací výkon jsou pro můj chod nepostradatelnými pomocníky stejně jako rotační kartáč. Už s prvním tahem dosahuji skvělého, a především viditelného výsledku. Rotační kartáč je speciálně sestaven a zaručuje mi perfektní výsledky na všech podlahách. Dokonale zbavím podlahy vlasů, vousů, chlupů, nití, drobků i prachu.

Bezšňůrový tyčový vysavač 4 v 1 s mopem

Bezšňůrový tyčový vysavač 4 v 1 s mopem a možností vyjmutí ruční jednotky

Naprostá volnost pohybu bez napájecího kabelu

Lehký, tichý a snadno ovladatelný vysavač nabízí rychlé a jednoduché řešení pro každodenní úklid všech typů povrchů včetně vytírání tvrdých podlah

Vysává a vytírá tvrdé podlahy jedním tahem

Odnímatelná ruční jednotka pro pohodlné odstraňování prachu a nečistot z nábytku, stolu či úklid vozidla

Motorový rotační kartáč "Cat&Dog Mini" pro ruční jednotku

Vysoce účinná baterie Li-Ion 25,2 V s krátkou dobou nabíjení a dlouhou dobou provozu:

Doba nabíjení 4–6 hodin

Doba provozu až 50 minut

Systém cyklónové filtrace HEPA

Rotační kartáč s vlastním motorem zaručuje vynikající výsledky na jakémkoli typu podlah a zlepšuje vysávání nečistot na kobercích

Hubice s LED osvětlením snadno odhalí i nejjemnější prach a zjednoduší vysávání v temnějších místech

Funkce samostatného stání pro dočasné odstavení i pohodlné uložení

Nabíjecí základna pro praktické uložení vysavače je opatřena integrovaným držákem příslušenství

Skvělá ovladatelnost a snadné manévrování okolo nábytku díky hubici vysavače otočné v rozsahu 180° a nízké hmotnosti vysavače

Ergonomická rukojeť

LED indikátor nabití baterie

• 2 rychlosti provozu: vysoký výkon, prodloužená doba vysávání
  • Dodávané příslušenství: štěrbinová hubice a prachový kartáček
  • Bezsáčková technologie, objem nádoby na prach: 0,5 l

Jednoduchý systém rozložení pro snadné vyprázdnění nádoby na prach i čištění filtru

• Typ baterie: Li-Ion 2 000 mAh

Hloubka 16,2 cm

Barva

ČERNÁ/ŠEDÁ

Hmotnost 2,5 kg

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v MALL.CZ

Tuhle značku jsem měl. Je dobrá.

• , zakoupeno v Dr. Max lékárna

• Vysavač jsme vyzkoušeli a vše funguje dobře.
  • , zakoupeno v planeo.cz

Výkonný, lehká manipulace, nej je osvětlení, naprostá spokojenost

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v DNO elektro

Tyčový vysavač plně splnil moje očekávání

• mohu vysávat a zároveň vytírat v jednom kroku, což mi ušetří spoustu času a práce
    • lehký, s vysavačem se dobře manipuluje
    • možnost využití v autě nebo vysát pohovku
    • rozložení na ruční vysavač
    • uvidíme po delším používání

spolehlivost, sencor nezklame

• funguje jako mop i ruční vysavač, bezdrátový takže nemusím řešit zástrčku a přepojování, vysává a zároveň vytírá, nabíjecí stojan, bezsáčkový, led světlo je super vidíte všechny drobky i vlasy

skvělý vysavač a mop v jednom

• využívám nejčastěji i vytírání v kuchyni hned po vaření
    • na rozdíl od starého tyčáku s ním pěkně vysaju i jediný koberec, který mám v obýváku a to díky jeho rotačnímu kartáči s vlastním motorem
    • také prakticky rychle vyčistím s odnímatel. vys. gauč po pejskovi
    • úžasné podsvícení
    • lehce se s ním manévruje okolo nábytku, protože má velice šikovně otočný kloub (180%)
    • bezsáčkový HEPA filtr, precizně jde vymít, mimo jiné od alergenů a bakterií ( mám vnoučka alergika)
    • v žádném případě nic záporného nemám co napsat

Syn mi jej koupil, aby mi ulehčil práci, což se mu moc povedlo. Jsem za něj moc ráda. Já cenu nedokáži posoudi, jen to co umí a s tím jsem nadmíru spokojená a i byla překvapená.

• , zakoupeno v Alza.cz

• Slušný výkon
    • Baterie drží na byt 3+1 jak má
    • Samostatný kartáč na srst
    • Krásný design
    • Za dobré peníze adekvátní pomocník
    • Lehký do ruky
    • Na koberec s vyšším chlupem to asi úplně není, možná s kartáčem na chlupy, ale zatím jsme nezkoušeli

Naprosto splňuje požadavky, které jsme od tohoto výrobku očekávali. Vzhledem k účasti psa v domácnosti jsme potřebovali pomocníka na neustále padající srst po bytě a hravě úklid zvládá. Máme zatím krátce, tak snad bude do budoucna bez závad. Dle jiných recenzí je slabší mop, ale i ten nás překvapil a funguje jak má. Jsme spokojeni.

• , zakoupeno v Alza.cz

• Ne funguje