Saturn ST-VC 1299

kabelové

• lehce složitelný,lehký,dobře vysává,5m šnůra je fajn

Doporučuju,lux je lehký,snadno složenýdobře vysává,dlouhá šňůra 5m

• , zakoupeno v MALL.CZ

Vše OK, jednoduchost, vysoký výkon, skladnost, žádné drahé sáčky atd.

Typ vysavače
bezsáčkové
Napájení
kabelové

Vysavač Saturn ST-VC 1299

• Zbavte se prachu a nečistot rychle a efektivně s bezsáčkovým vysavačem SATURN ST-VC 1299.
  • Efektivní odstranění prachu pomocí technologie „Cyklon“ vám nabízí přístroj s výkonem 600 W, který funguje na napětí 220 – 230 V, kmitočtu 50 Hz a proudu 2,7 A.
  • Vysavač má pětistupňový systém filtrování, na vstupu je umístěn HEPA filtr. Objem nádoby je - 0,5 l. Úroveň hluku vysavače je standardní – do 80 dB.
  • Luxování vám velice usnadní kovová prodloužená rukojěť.
  • Velkou výhodou tohoto spotřebiče je možnost využití jako malého ručního vysavače, nebo s dodanou rukojětí.
  • V balení najdete i 2 násady – podlahový kartáč a dlouhá tryska.

Specifikace:

• Jmenovitý proud: 2,7 A
  • HEPA filtr na vstupu
  • 5-ti stupňovitý systém filtrování
  • Objem nádoby na nečistoty: 0,5l
  • Nástavce: podlahový kartáč, dlouhá tryska
  • Úroveň hluku: ? 80 dB

Zákazníci nejčastěji zmiňují

• cena (8)
  • kvalita (3)
  • hmotnost (3)

• lehce složitelný,lehký,dobře vysává,5m šnůra je fajn

Doporučuju,lux je lehký,snadno složenýdobře vysává,dlouhá šňůra 5m

• , zakoupeno v MALL.CZ

Vše OK, jednoduchost, vysoký výkon, skladnost, žádné drahé sáčky atd.

• , zakoupeno v ExaSoft.cz

ještě jsem nic nedostal---díky koronaviru,asi

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Lehký vysavač se slušným výkonem
      • Super poměr cena/výkon

Lehký přístroj, slušný výkon, určitě lepší než bateriové vysavače. Takové šikovné motorové koště pro každodenní použití. :-) Dobře sbírá i zvířecí chlupy, takže doporučuji hlavně chovatelům které nebaví pokaždé vytahovat velký vysavač. Možná by jen mohla být o něco delší šnůra, ale jinak nemohu nic vytknout.

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Vyzkoušela jsem a jsem zatím spokojena.

Vyzkoušela jsem a jsem zatím spokojena. Je to dobře využitelný spotřebič. Zatím jsem spokojena. Doufám,že ač za málo peněz ,že mi bude dobře sloužit. Doporučuji...

• Vzhledem k ceně super

• zatím funguje, jak má
      • malý a skladný, ideální do maličké garsonky
      • lze skladovat ve svislé poloze - stojí sám
      • hlučnější
      • rychle se zahřeje
      • sací výkon na koberci dostačující, ale ne velký
      • šňůru nelze smotat nebo nějak přichytit

• dobře vysává
      • poměrně krátký kabel

malý,skladný,vždy po ruce,

• , zakoupeno v ExaSoft.cz

• tichý,lehký

skladný,lehký pro nás dostačující doporučuji na malé prostory