Samsung VS20R9046T3/GE Jet 90 Complete

97 %

Popis produktu

Parametry produktu

Typ vysavače
tyčové
Typ filtru
HEPA
Hmotnost
11.3 kg
Hlučnost
86 dB
Příkon
550 W
Sací výkon
200 W
Provedení trubek
kovové teleskopické
Objem sáčku/nádoby na prach
0.8 l
Vysávání
suché
Provedení
bezsáčkové
Napájení
akumulátorové
Do auta
ne
Měkčená kolečka
ne
LED osvětlení
ne
Dálkové ovládání na rukojeti
ne
Regulace sání
ano
Vhodné pro alergiky
ano
Pro domácnost se zvířaty
ano
Doba nabíjení
3.5 hod
Baterie
Li-Ion
Doba provozu
120 min
Počet akumulátorů
1
Kapacita baterie
3000 mAh
Indikátor zanesení filtru
ne
Soft Start
ne
Antibakteriální
ano
Cyklónové
ano
Na koberce
ano
Turbokartáč
ano
Štěrbinová hubice
ano
Kartáč na čalounění
ano
Výbava pro zvířecí chlupy
ano
Hubice na tvrdé podlahy
ano
Prachový kartáč
ano
Parketová hubice
ano
2 v 1
ano
Hubice na okna
ne

Recenze

 • , zakoupeno v PCRobot.cz

  Doporučuje produkt

  100 %
  • Kvalitní produkt s vysokým výkonem
  • Hodně příslušenství, jednoduché ovládání
  • Kvalita vysávání předčila mé očekávání

  Doporučuji produkt, vysávání koberců se teď stalo zábavou, kartáče sbírají veškeré nečistoty na první dobrou, tím vám vysávání zabere méně času. Díky stojanu je velice dobře skladný a vše máte na jednom místě. Už žádné kabely, baterie má dostatečnou výdrž. S produktem jsem nadmíru spokojen.

 • , zakoupeno v elektro Urbánek

  Doporučuje produkt

  100 %

  Vysavač Samsung JET 90 jsem jsem si vybrala na základě výsledků testu vysavačů 2023 pro danou cenovou kategorii a musím říci, že jsem spokojena s jeho užíváním a splňuje mé požadavky na výkon, filtraci, příslušenství, ovladatelnost, velikost nádoby na prach, dobou nabíjení baterie i s nastavitelnou trubicí podle potřeb uživatele.

 • , zakoupeno v Electro World

  Doporučuje produkt

  100 %

  Prémiový produkt, který je dražší. Ale provoz s ohledem na vysoký sací výkon, menší rozměry a lehkost stroje je příjemným překvapením (snadná manipulace). Jen odkládání stroje při pauze je nutné na zem nebo opřením o cokoliv (nestabilní pozice), protože vysavač nemá svoji polohovací/parkovací polohu (jen ta ve stojanu a při nabíjení). Zato stojan umožňuje dobíjení 2. baterie (vhodné při úklidu většího domu, kde 1 baterie nestačí). Lepší dostupnost servisu a náhradních dílů v CZ, oproti Xiaomi. I dyson bude skvělý, ale i tato značka má své slabiny (cena, ale za to pestřejší dostupnost příslušenství/dílů). Ale jsou to pořád jen kvalitní vysavače/pomocníci na práci.

Parametry produktu

Typ vysavače
tyčové
Typ filtru
HEPA
Hmotnost
11.3 kg
Hlučnost
86 dB
Příkon
550 W
Sací výkon
200 W
Provedení trubek
kovové teleskopické
Objem sáčku/nádoby na prach
0.8 l
Vysávání
suché
Provedení
bezsáčkové
Napájení
akumulátorové
Do auta
ne
Měkčená kolečka
ne
LED osvětlení
ne
Dálkové ovládání na rukojeti
ne
Regulace sání
ano
Vhodné pro alergiky
ano
Pro domácnost se zvířaty
ano
Doba nabíjení
3.5 hod
Baterie
Li-Ion
Doba provozu
120 min
Počet akumulátorů
1
Kapacita baterie
3000 mAh
Indikátor zanesení filtru
ne
Soft Start
ne
Antibakteriální
ano
Cyklónové
ano
Na koberce
ano
Turbokartáč
ano
Štěrbinová hubice
ano
Kartáč na čalounění
ano
Výbava pro zvířecí chlupy
ano
Hubice na tvrdé podlahy
ano
Prachový kartáč
ano
Parketová hubice
ano
2 v 1
ano
Hubice na okna
ne

Popis produktu

Tyčový vysavač Samsung Jet 90 complete VS20R9046T3/GE 99,999% Vícevrstvý filtrační systém

Výkonné vysávání se sacím výkonem 200W

Z-Station stanice na pohodlné nabíjení dvou baterií

Až 60 minut vysávání + možnost jednoduchého prodloužení s druhou baterií

Digitální invertorový motor s dlouhou životností

Jednoduché čistitelný a omyvatelná nádoba

Teleskopická trubice

Široké příslušenství

Představení vysavače Samsung Jet 90 complete VS20R9046T3/GE

Samsung Jet 90 complete bude dokonalým pomocníkem pro průběžný úklid celého bytu nebo domu. Díky funkci 2v1 můžete pracovat, jak s tyčovým, tak s ručním vysavačem, se kterým se bez sebemenších potíží dostanete i k nečistotám v rozích. Chcete-li si vybrat podle povrchu, který budete nejčastěji uklízet, tyčový vysavač Samsung je nejvhodnější na všechny druhy podlah, na koberce, na tvrdé podlahy, na měkké povrchy, na čalounění, na lino, na dřevěné podlahy a na plovoucí podlahy. Jeho obrovskou výhodou je navíc možnost snadno odstraňovat psí nebo kočičí chlupy. K filtraci využívá high efficiency filter, mikrofiltr, omyvatelný filtr a pěnový filtr. O napájení se postará akumulátor, takže se nemusíte ohlížet na blízkost zásuvek. Li-Ion baterie zvládne na jedno nabití až 60 min. provozu. Dobití baterie tyčového vysavače pak zabere 3,5 h.

Výkonné uklízení

Uklízejte různé typy podlah díky maximálnímu sacímu výkonu. Digitální invertorový motor generuje sací výkon až 200 W*. Aerodynamický design vzduchového systému navíc optimalizuje proudění vzduchu, zatímco multicyklónová filtrace vzduchu zachycuje jemné prachové částice. *Sání testováno na základě normy IEC62885-2 Cl. 5.8, testováno na přívodu na tyči bez nasazeného příslušenství, a to při použití režimu Max. Na základě testů společnosti SLG Prüf- und Zertifizierungs GmbH.

Silný sací výkon

Uklízejte mnohem efektivněji díky sacímu výkonu až 200 W*. Digitální invertorový motor optimalizuje proudění vzduchu pomocí ultrazvukových svařovaných lopatek. Poskytuje tak silný příkon až 550 W**, zachovává vysokou úroveň energetické účinnosti a generuje až 200 W* sacího výkonu. *Sání testováno na základě normy IEC62885-2 Cl. 5.8, testováno na přívodu na tyči bez nasazeného příslušenství, a to při použití režimu Max. Na základě testů společnosti SLG Prüf- und Zertifizierungs GmbH. **Na základě interního testování podle normy IEC60335-1 Cl. 10.

Extrémní sání

Vychutnejte si čistší vzduch a extrémní sací výkon díky vysoce účinné multicyklónové konstrukci Jet Cyclone. Optimální dráha vzduchu snižuje odpor vzduchu a 9 cyklón s 27 přívody vzduchu minimalizuje ztráty sání. Zároveň zachycuje jemný prach, který je nasáván do vysavače. *Na základě interního testování podle normy IEC62885-2. tř. 5.9. ve srovnání s vysavačem Samsung VS80N8014KR/EN.

Výkonný na kobercích

Pomocí kartáče Turbo Action můžete vysát jemné prachové částice na kobercích i tvrdých podlahách. Kartáč se otočí přibližně 3 750× za minutu*. Hlava otočná o 180 stupňů umožňuje snadno měnit směr a vyčistit každý kout. A rotující buben můžete snadno udržovat tak, že jej jedním kliknutím odpojíte. *Na základě interního testování s použitím režimů Min, Mid a Max. Výsledky se mohou lišit v závislosti na individuálním použití.

Uvolňuje čistý vzduch

Vysavač vypouští čistý vzduch díky vícevrstvému filtračnímu systému s účinností 99,999 %, který zachycuje 99,999 %* prachu** a snižuje množství alergenů***. Hlavní cyklona a mřížkový filtr s kovovými oky zachycují velké prachové částice. Systém Jet Cyklone a mikrofiltr pak zachycují jemný prach a jemný prachový filtr zachycuje mikroprach. *Testováno společností SLG Prüf- und Zertifizierungs GmbH na základě normy IEC 62885-2, CL.5.11 při použití režimu Max. Výsledky se mohou lišit v závislosti na skutečném použití. **Vztahuje se na částice o velikosti 0,5 až 4,2 µm. ***Na základě schválení Allergy UK Seal of Approval od BAF (British Allergy Foundation).

Uklízejte až po dobu jedné hodiny

Užijte si dlouhou dobu úklidu bez nutnosti dobíjení. Vysokokapacitní (3000mA*) baterie udrží sací výkon až po dobu 1 hodiny**. Navíc ji můžete snadno vyjmout a vyměnit za náhradní baterii*** a uklízet až 2 hodiny. Také si zachovává 70 % svého původního výkonu až po 500 cyklů****. *Kapacita 3000 mA vychází z celkové kapacity bateriových článků, ale v zájmu lepší životnosti je omezena na 2850 mA.**Uvedená doba provozu platí pro minimální úroveň výkonu s připojeným nemotorizovaným nástrojem.***Náhradní baterie bude prodávána samostatně jako doplňkové příslušenství.****Zachovává si 70 % kapacity po 5 letech používání při 100 cyklech za rok, a to na základě kapacity bateriového balíčku (2850 mA). 1 cyklus: úplné využití akumulátoru z plného nabití. Výsledky se mohou lišit v závislosti na způsobu používání. Na základě interního testování.

Ergonomická nabíječka

Uskladňujte a nabíjejte vysavač snáze pomocí nabíjecího stojanu „Z Station“. Sklon 7 stupňů usnadňuje zaparkování a vyjmutí vysavače. Díky jeho samostatnému, štíhlému provedení jej můžete umístit kamkoli. Jeho duální nabíjecí adaptéry také dokážou nabít dvě baterie* za 3,5 hodiny**. *Další baterie se bude prodávat samostatně jako doplňkové příslušenství. **Na základě interního testování, nabíjení baterie od 0 % do 100 %. Výsledky se mohou lišit v závislosti na individuálním použití.

Zkontrolujte pouhým pohledem

Ujistěte se díky integrovanému digitálnímu displeji, že váš vysavač pracuje vždy optimálně. Můžete intuitivně zkontrolovat stav přístroje, například úroveň jeho výkonu a typ kartáče. Také vás upozorní na problémy s kartáčovou lištou nebo na její ucpání. Můžete tak vysavač pohodlně kontrolovat a udržovat.

Plně omyvatelná nádoba na nečistoty

Udržujte nádobu na prach hygienicky čistou a snadno vysavač vyprazdňujte. Celá nádoba na prach o objemu 0,8 l včetně multicyklónového systému je plně omyvatelná, takže ji můžete udržovat čistou a svěží. Lze ji také snadno vyjmout, aniž byste museli oddělit trubku od těla.

Čištění bez námahy

Uklízejte svůj domov bez námahy, se snadným ovládáním a pohybem. Lehká konstrukce zajišťuje maximální použitelnost a snižuje zátěž zápěstí. Navíc si můžete nastavit délku teleskopické trubky ve 4 úrovních, abyste dosáhli co největšího ergonomického pohodlí. Můžete tak snadno uklízet po celém domě.

Úklid tvrdých podlah

Zachyťte jemný prach z tvrdých podlah a ze štěrbin pomocí kartáče Soft Action Brush, který je protkán antistatickými stříbrnými vlákny. Hlava otočná o 180 stupňů vám umožní vyčistit každý kout. Kartáč také brání tomu, aby se do něj zamotávaly chlupy domácích mazlíčků. A buben můžete snadno udržovat tak, že ho jedním kliknutím odpojíte.

Vytírání tvrdých povrchů – volitelné příslušenství

Udržujte tvrdé podlahy snáze čisté pomocí volitelného rotačního zametače. Jeho dvojité rotující mokré podložky umožňují efektivní čištění s menší námahou. Můžete využít buď opakovaně použitelné mopové polštářky z mikrovlákna, nebo jednorázové mokré utěrky. Funguje až 80 minut*, takže můžete dokonale vytřít tvrdé podlahy u sebe doma. Není součástí balení.

Zažijte Jet v rozšířené realitě

Krok 1. | Naskenujte QR kód a nainstalujte aplikaci SAMSUNG HA AR z obchodu Google Play Krok 2. | Otevřete aplikaci a vyberte ke staženířadu Jet Krok 3. | Naskenujte značku AR a vyzkoušejte si technologii Jet.

Srovnání tyčových vysavačů Samsung Jet

Technická specifikace:

 • Model: Samsung Jet 90 complete VS20R9046T3/GE
 • Barva: stříbrná
 • Typ vysavače: tyčový 2v1
 • Typ ovládání: Na rukojeti
 • Objem nádobky na prach: 0,8 L
 • Typ filtrace: 99,999% Vícevrstvý filtrační systém
 • Omyvatelný filtr: ano
 • Baterie: 21,9 V Li-Ion s LED indikací
 • Sací výkon: až 200 W
 • Čas vysávání: 6 / 30 / 60 min. (max., mid., min. režim)
 • Čas nabíjení: 3,5 h
 • Maximální příkon: 550 W
 • Hladina hluku: 86 dB
 • Technologie EZ Clean: ano
 • Nabíjecí stanice: Z Station
 • Rozměry vysavače: 250 x 1136 x 215 mm
 • Hmotnost: 2,8 kg
 • Podpora mobilní aplikace: ano
 • Název aplikace: Samsung HA AR - Android

Obsah balení: 1x Samsung Jet 90 complete VS20R9046T3/GE (součástí je baterie Li-Ion 21,9 V) 1x Nabíjecí stanice (Z Station) 1x Nástavec na prach / Štěrbinový nástavec 1x Kartáč Soft Action 1x Kartáč Turbo Action 1x Mini motorizovaný nástavec 1x Flexibilní nástavec 1x Uživatelský CZ manuál

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Hodnocení produktu

5zákazníků doporučuje produkt
0zákazníků nedoporučuje produkt
97 %
průměr z 7 hodnocení
5
6 ×
4
1 ×
3
0 ×
2
0 ×
1
0 ×
 • , zakoupeno v PCRobot.cz

  Doporučuje produkt

  100 %
  • Kvalitní produkt s vysokým výkonem
  • Hodně příslušenství, jednoduché ovládání
  • Kvalita vysávání předčila mé očekávání

  Doporučuji produkt, vysávání koberců se teď stalo zábavou, kartáče sbírají veškeré nečistoty na první dobrou, tím vám vysávání zabere méně času. Díky stojanu je velice dobře skladný a vše máte na jednom místě. Už žádné kabely, baterie má dostatečnou výdrž. S produktem jsem nadmíru spokojen.

 • , zakoupeno v elektro Urbánek

  Doporučuje produkt

  100 %

  Vysavač Samsung JET 90 jsem jsem si vybrala na základě výsledků testu vysavačů 2023 pro danou cenovou kategorii a musím říci, že jsem spokojena s jeho užíváním a splňuje mé požadavky na výkon, filtraci, příslušenství, ovladatelnost, velikost nádoby na prach, dobou nabíjení baterie i s nastavitelnou trubicí podle potřeb uživatele.

 • , zakoupeno v Electro World

  Doporučuje produkt

  100 %

  Prémiový produkt, který je dražší. Ale provoz s ohledem na vysoký sací výkon, menší rozměry a lehkost stroje je příjemným překvapením (snadná manipulace). Jen odkládání stroje při pauze je nutné na zem nebo opřením o cokoliv (nestabilní pozice), protože vysavač nemá svoji polohovací/parkovací polohu (jen ta ve stojanu a při nabíjení). Zato stojan umožňuje dobíjení 2. baterie (vhodné při úklidu většího domu, kde 1 baterie nestačí). Lepší dostupnost servisu a náhradních dílů v CZ, oproti Xiaomi. I dyson bude skvělý, ale i tato značka má své slabiny (cena, ale za to pestřejší dostupnost příslušenství/dílů). Ale jsou to pořád jen kvalitní vysavače/pomocníci na práci.

 • Video s recenzí vysavače Samsung VS20R9046T3/GE Jet 90 Complete.

  Zobrazit video recenzi

 • Osobně jsme v redakci vyzkoušeli a otestovali tyčový vysavač Samsung Jet 90 Complete. Za hlavní klady považujeme dobré v...

  Zobrazit celou recenzi na www.arecenze.cz

 • , zakoupeno v roboticky-vysavac.cz

  Doporučuje produkt

  100 %
  • Naprosto skvělý vysavač. Perfektní sada nástavců. Opravdu vysává.!!!!!!
  • Nutnost dokoupit drahou sekundární baterii.

  Jsem velmi spokojen s prací a vysávacím výkonem tohoto vysavače. V kombinaci s vysýpací stanicí naprosto TOP produkt.

 • , zakoupeno v Electro World

  Doporučuje produkt

  100 %
  • Dobrá manipulace
  • Kvalitní filtrace
  • Vysoký sací výkon
  • Snadné čištění