Samsung VCC 41 E0V3E/XEH

6 m

• , zakoupeno v www.kupsitolevne.cz

krátká doba používání k objektivnímu hodnocení

• , zakoupeno v Electro World

Lehký, výkoný s dlohou šňůrou. Pokud máte i cyklonový filtr ( možný doplněk -mám ho ) neskutečně ušetříte za sáčky.

• výkon
    • dlouhá šňura
    • je lehky

Vybrala jsem si tento vysavač, protože jsem už od této značky jeden měla, vybrala jsem si podobný a jsem opět spokojena.

Hlučnost

• Mechanická indikace naplnění zásobníku
  • Výstupní mikrofiltr
  • Hadice s 360 ° otáčením proti zamotání
  • Kovová teleskopická trubice
  • Horizontální a vertikální parkovací poloha
  • Sací hubice s možností přepnutí na tvrdé a kobercové povrchy
  • Příslušenství: 2v1 štěrbinová + prachová
  • Akční rádius 9,2 m
  • Samonavíjecí kabel
  • Barva vínově červená
  • Hmotnost: 5kg (bez příslušenství 3,8kg)
  • Rozměry (š x v x h v mm): 275 x 230 x 365
  • Rozměry balení (š xvxhv mm): 310 x 316 x 502