Samsung VC07K41H0HG/GE

80 dB
Příkon
750 W

• , zakoupeno v ABCSTORE.CZ

vysavač má skvělý sací výkon; vysavač je lehký; snadno se ovládá; plná nádoba se čistí jednoduchým úkonem; vysavač nemá nic, co by mi vadilo či překáželo; opravdu dobrý nákup - doporučuji

9.1 kg

• Dobře ovladatelný
    • Ovládání na rukojeti
    • Příslušenství
    • Velmi lehké čištění

Tento vysavač je přesně to, co jsme potřebovali. Předchozí bezsáčkový LG byl také super, ale po 6 letech dosloužil. Náslědně jsme pořídili bezsáčkovou Rowentu-a to byl nejhorší vysavač pod sluncem! Protože čištění Rowenty nás přivádělo k šílenství, koukali jsme po néčem jiném. Až jsme v Okay našli tento Samusng-je to miláček rodiny!
    Je velmi lehký, dá se s ním vysávat třeba 10x, než je nutné celý vysavač vyčistit i s nádobou a filtry. Nádoba se čistí velmi jednoduše, takže se člověk zbytečně neumaže a navíc je to rychlé. S vysavačem se perfektně manévruje a díky ovládání a regulaci na rukojeti se nemusíte obýhat. Přívodní kabel je dostatečně dlouhý pro běžné uživatele. Dokonce velmi dobře saje i koberce! V příslušenství je mimo základní hlavice také kartáč na vlasy, úzky kartáč a hlavice na plovoucí podlahy.

Doporučuji všem, kteří potřebují bezsáčkový vysavač, ale nechtějí ho po každém použití zdlouhavě čistit!