Rowenta X-Force 15.60 Aqua 230 AW RH99A1

Bezdrátový tyčový vysavač s LED osvětlením si poradí s jakýmkoliv typem podlahy. Unikátní hlavice, Flex technologie i turbo kartáč na zvířecí srst se postarají o perfektní výsledek...
15 999 Kč
Garantovaný nákup z CZC.cz

Skladem • 1 varianta99 Kč94 % • 27 144 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč97 % • 96 935 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace

Tyčový vysavač X-Force Flex 15.60 Aqua je výkonným pomocníkem při úklidu. Unikátní hlavice s Deep Power LED osvětlením, automatické přizpůsobení výkonu a rychlosti a Flex technologie se postarají o snadný a rychlý úklid celé domácnosti. Speciální hlavice je uzpůsobena i pro vysávání a vytírání zároveň. Nečistoty se chytají do 0,9 litru objemné nádoby, která jde snadno vymýt, odpadne tak nákup a výměna sáčků. Na jedno nabití vydrží pracovat až hodinu a dvacet minut.

Znamenitý výkon

Díky silnému sání, poháněného digitálním motorem, si tyčový vysavač poradí i s většími kusy nečistot. Unikátní hlavice s LED osvětlením znamenitě vysává na všech druzích podlah. Pro úklid pod nábytkem je velmi nápomocná technologie Flex. Pro hůře dostupná úzká místa je k dispozici štěrbinová hubice.

Typ vysavače
Regulace sání
Vhodné pro alergiky
Pro domácnost se zvířaty

• , zakoupeno v Alza.cz

Vysavač splňuje vše co jsem očekávala.

• , zakoupeno v Alza.cz

• mám vysavač zatím jen krátce, ale uklízím denně a zatím jsem nic nenašla a doufám a věřím, že tak to i zůstane

Jako asi více klientů jsem váhala, neboť cena je vyšší, ale spokojenost je zatím maximální. Spousta nástavců, velmi dobrý a regulovatelný tah, ohebný kloub pod nábytek, hlavní vysávací hlavice je obalena gumou, tudíž nehrozí poškrábání nábytku a na nástavec na vytírání pěju jen ódy. Mám doma psy, takže každodenní úklid je povinnost a rutina a s tímto "kamarádem" jde práce hned lépe od ruky. Navíc i dlouhá záruka na opravy určitě bude známka kvality tohoto pomocníka. A dokovací stanice je už jen třešinka na dortu. Za mě opravdu skvělý pomocník se spoustou funkcí.

Velmi slušný sací výkon.

Regulace sání
Vhodné pro alergiky
Pro domácnost se zvířaty

Digitální displej

Tyčový vysavač X-Force Flex 15.60 Aqua je vybaven displejem, na kterém najdete informaci o zbývající dobu provozu i potřebu výměny filtru. Vysavač lze nastavit až na pět různých programů včetně automatického přizpůsobení výkonu v závislosti na povrchu.

Digitální displej

Dobrá výdrž

Nabíjení vysavače se provádí pomocí samostatně stojící dokovací stanice, kde se přístroj, do plného nabití, zvládne nasytit během tří hodin. Plně nabitý vysavač pak zvládne až hodinu a dvacet minut nepřetržitého provozu. Nečistoty jsou zachytávány v 0,9litrovém zásobníku a spolu s filtrem jsou plně omyvatelné, což napomáhá ke snadné údržbě.

Dobrá výdrž

Doplňky na zvířecí srst

Pokud máte doma zvířecího mazlíčka, jistě oceníte výkonný turbo kartáč či kartáč na pohovky. Ty odstraní všude přítomné chlupy snadno a bez námahy.

Doplňky na zvířecí srst

Hlavice Aqua Head

V balení je k dispozici i speciální hlavice Aqua Head. Díky této hlavici budete moci vysát, a přitom vytírat současně, čímž ušetříte nejen váš čas, ale i energii. Stírací hadříky jsou vyrobeny z jemného mikrovlákna a odolají až sto pracím cyklům.

Hlavice Aqua Head

Tyčový vysavač 3v1, s automatickou detekcí povrchu a nečistot pro přizpůsobení výkonu, na všechny typy podlah, na koberce, na sbírání nečistot a zvířecích chlupů, hlavice Aqua na vytírání i vysávání v jednom kroku, sací výkon až 230 AW, digitální displej s ukazatelem nutnosti vyčištění filtru, flexibilní ohebná trubice, doba nabíjení 3 h, typ baterie Li-ion, kapacita baterie 32,4 V, funkce intenzivního výkonu Boost, doba provozu až 80 min, hepa filtr, omyvatelný filtr, hlučnost 84 dB, objem nádržky 0,9 l, vyjímatelná dobíjecí baterie, napájecí dokovací stanice, Deep Power hlavice s led osvětlením, hubice na čalounění, rotační turbokartáč, štěrbinová hubice a ohebná hadice, barva černá a měděná

Technické specifikace

Integrovaný kartáček Easy Brush: ANO
Objem zásobníku na prach: 0,9 l
Filtrace: 99,9%

Příslušenství

Podlahová hubice s led osvětlením
Hubice na čalounění
Štěrbinová hubice
Mini turbo kartáč
Mini ohebná trubice
2 kartáčky Easy Brush
Dobíjecí vyjímatelná baterie
Dokovací stanice s prodlužovací tyčí
Aqua hlavice

• , zakoupeno v Alza.cz

Vysavač splňuje vše co jsem očekávala.

• - Dobře saje
    • - výborný stojan na veškeré příslušentví
    • - hezký design
    • - vyšší cena

- Vysavač je skvělý pomocník do domácnosti. Díky spoustě příslušentví ho lze využít téměř na vše
    - Dobrý sací výkon
    - Hezký desing
    - Kompaktnost vysavače, lze umístit vše na jeden stojan
    - kvalitní zpracování
    - Jediné mínus je vyšší pořizovací cena, ale rozhodně stojí zato
    - Tichý chod
    - Na výběr z několika rychlostí
    - intuitivní displej s ukazatelem výdrže baterie

Velmi slušný sací výkon.

• Velký sací výkon
    • Flexibilita
    • Vytírání
    • Množství různých nástavců
    • Stojan
    • Po chvíli vysávání se trochu pronese
    • Kratší výdrž při maximálním výkonu
    • Trochu hlučnější

Tento vysavač jsem si vybral díky jeho flexibilitě a možnosti vytírání. S vysavačem jsem maximálně spokojen, má dobrý sací výkon. Vyhovuje mi velké množství různých nástavců, díky kterým můžu vysávat různé povrchy, předměty, dostanu se do téměř všech míst. Oceňuji nástavec na vytírání, který se mi opravdu líbí. Jen je při vytírání výdrž poměrně krátká, protože vysavač musí být na vysoký výkon. Při plném nabití mi tak vydrží na vytření mé garsonky, takže si nedokážu představit vytírání většího domu. Sací výkon je super, oproti mému tyčovému vysavači Samsung, který měl sací výkon pouze 30 W, je 230 W u Rowenty opravdu poznat. Celkově jsem s vysavačem spokojený a mohu ho doporučit.

• Britská modrá kočka: vše o plemenu a o úklidu s vysavačem Rowenta

Zobrazit video recenzi

• , zakoupeno v Electro World

Kvalitní, jednoduchý, spolehlivý, prostě super výrobek.

• Tichý
    • Baterie dlouho vydrží
    • Dobře se čisti
    • Sací výkon
    • Při hustém vlasu koberce se kartáč zpomaluje

Výkon sání dobrý,baterie vydrží opravdu dlouho,máme dvougeneračni dům a není problém.Na rychlí úklid vytírání dostačující.Zvířecí chlupy bere bez problému.Stojan na vysavač super nemusí se nikde vrtat. Akorád při hustším kobereci s delším vlasem se zpomaluje kartáč.Zatím jsem lepší tyčovy vysavač neměla

• Flexibilní hadice
    • Příslušenství
    • Výdrž baterie
    • Univerzálnost
    • Vysávání i vytírání
    • Hmotnost

S vysavačem jsem spokojená. Je univerzální pro různé typy podlah, má spoustu příslušenství včetně hlavice pro mokré vytírání. Můžeme si nastavit sílu sání. Výhodou je flexibilní hadice. Dlouhá výdrž baterie. Jediná nevýhoda je, jak už to u akumulátorových věcí bývá, hmotnost. Na můj vkus je vysavač těžší.

• vzhled
    • pratelný filtr
    • vysoká sací schopnost
    • možnost použití na všechny povrchy
    • velký výběr příslušenství
    • vytírání i vysávání najednou
    • je poměrně těžký, ale jde o zvyk
    • výdrž baterie

Krásný designový kousek mezi vysavači. Má velký sací výkon, bravurně vysaje nepořádek z koberců, sedacích souprav i plovoucí podlahy. Automaticky se přizpůsobí vysávanému povrchu a sám přidá, když najede na místo, kde je více nepořádku. Má spoustu nástavců, velmi oceňuji flexibilní hubici, která dosáhne daleko i pod nízký nábytek. Zásobník na prach lze lehce vysypat a spolu s filtrem vyprat. Díky aqua hlavici je možné vytírat i vysávat najednou.