Rowenta RU 5053 EH

mokré, suché
Provedení
sáčkové
Vhodné pro alergiky

RU5053EH je vysavač od značky Rowenta pro suché i mokré sání. Maximální příkon vysavače RU5053EH je 1500 W.

Technické parametry:

• Výška: 41 cm
  • Hmotnost: 11 kg

• , zakoupeno v OKAY.cz

• přišel nekompletní

• Za mě je super. Na rozdíl od jiných vysavačů i vysává a nejen vrčí. Používám v domácnosti na plovoucí podlahu koberce i vysávání auta když je třeba tak bez problému vysaji stavební prach a jemnou suť nebo vodu z čištěného koberce.
    • Pro domácnost trochu kratší kabel ale nic strašného.

Dobrý pro každého kdo potřebuje vysávat v různých prostředích a nekupovat několik vysavačů. Vhodný do domácnosti, do dílny, na stavbu.

• dobrý

Paní z 15 srpna asi nepochopila že vysavač je spíš do dílny než do bytu. Asi je blondýna ! Dosti nás pobavila !!!
    Vysavač funguje jak má. Používám ho na stavbách a je dobrý pomocník! Ale bloncky at ho nekupují!!!

• NIC!!!!!!!!!!
    • VŠECHNO!!!!

Jestli si někdo myslí, jako já, že tahle Rowenta je následovníkem naprosto skvělého vysavače Rowenta RU-100, tak bude těžce a hluboce zklamán!
    Jako by to ani nebyla Rowenta! Co se stalo s touto skvělou značkou? Přestěhovali snad výrobu do Číny? Nebo zaměstnali někoho duševně chorého či nějakého sadistu??

Rowenta RU-100 nám sloužila mnoho let a sloužila by dál, kdyby nám vysavač nezabavila dcera, protože dokud bydlela s námi, taky ho používala a když se odstěhovala, vyzkoušela asi tři značky vysavačů, ale pokaždé, když chtěla vysát opravdu důkladně a hlavně s minimální námahou, půjčovala si starou Rowentu od nás.
    Až jsem jí jednoho dne řekla, aby si ho nechala, že si koupíme nový. Po zjištění, že tento typ se nedá sehnat, tedy se zřejmě z důvodu úspěšnosti přestal vyrábět, objednala jsem si nový model RU 5053 EH, který vizuálně původní Rowentu připomínal.
    Tímto však veškerá podobnost končí.

RU 5053 EH je nadstandardně nepříjemný, těžce ovladatelný bazmek, luxování s ním je dřina, má krátkou šňůru, má krátkou hadici, je maximálně nestabilní a máte pocit, že se každou chvíli převrhne, špatně jezdí, jako by každé kolečko žilo vlastním životem a chtělo se rozjet na jinou stranu (něco jako v supermarketu, když je v kolečku u nákupního vozíku namotána špína a drhne), má zbytečně velký prostor na obří pytel, který běžná domácnost nevyužije, má horší ovládání vysunovacího kartáče a navíc z jedné strany hubice je guma, takže s ním jde luxovat jen na jednu stranu, jelikož pak se guma přisaje jak klíště k podkladu a s vysavačem nehnete ani o píď, takže si musíte otevřít vzduchovou propusť, ale ani to moc nepomáhá.
    Vyluxování celého bytu mi trvá hodiny a jsem po něm úplně vyřízená.
    Se starou Rowentou jsem luxování milovala, byla účinná a přitom tak lehce ovladatelná, že člověk necítil námahu a u vysávání si mohl prozpěvovat.
    Dnes luxování nenávidím, odkládám ho, co to jde a pak to u nás vypadá jak na smetišti, jelikož máme 4 psy a 4 kočky. Byla jsem zvyklá luxovat obden a nikdy mě nenapadlo s tím obtěžovat přítele, ale dnes se musíme o tuto příšernou činnost dělit a oba máme špatnou náladu, když se inkriminovaný den blíží. Luxování jsme zminimalizovali na 1x týdně a velice tím trpíme.

Vyhozených 5 tisíc!!!!!!!!