Rowenta RO 6331 EA

A
    Vhodné pro alergiky
    Turbokartáč
    Hubice na tvrdé podlahy

Hledáte výkonného pomocníka, který zbaví vaší domácnost nečistot? Skvělou volbou je vysoce výkonný podlahový vysavač Rowenta RO 6331 SILENCE FORCE 4A, který oproti běžným modelům vyniká v mnoha ohledech. Jakmile ho vyzkoušíte, už nebudete chtít jiný. Díky svému modrému provedení v odstínu Electric Blue je skutečně nepřehlédnutelný.

U podlahových vysavačů je velmi důležitá jejich hmotnost a možnost manévrování a manipulace s vysavačem. Tento parametr splňuje vysavač Rowenta na výbornou. Kompaktní provedení a o 360° otočná kolečka umožňují skvělé manévrování se spotřebičem. Jeho komfortní použití pak zajišťuje ergonomická rukojeť Ergo Comfort Silence.

Zjednodušte si domácí úklid kvalitním domácím pomocníkem. Vysavač Rowenta Silence Force Compact AAAA nabízí jedinečnou účinnost vysávání na všech druzích povrchu.

Vysavač má jedinečný nový sáček High Filtration Hygiene+ se samozavírací klapkou, takže vám při úklidu neunikne jediné smítko.

Tento kompaktní vysavač má navíc i obrovský objem sáčku, který činí 3,5 litru. ​​

Maximálně pohodlná obsluha

Samotné používání vysavače je velmi komfortní. Ovládání výkonu se nachází nejen na těle spotřebiče, ale i na rukojeti, což zajišťuje velmi pohodlné vysávání.

Součástí rukojeti je také praktický kartáček na prach Easy Brush. Můžete tak vysávat různé druhy povrchů a to i ty, které vyžadují speciální péči.

Vysavač pojme až 3,5 l vysátého prachu, a tak není třeba po každém úklidu sáček měnit. Samotná výměna sáčku je velmi pohodlná. Patentovaný sáček Hygiene+ je opatřený samouzavírací klapkou, a proto při jeho výměně nevznikají oblaka prachu.

Délka přívodní šňůry/akční radius 8,4/11m​

Maximální účinnost na všech druzích povrchů

Energetická účinnost A

Účinnost vysávání na kobercích A

Účinnost vysávání na tvrdých podlahách A

Účinnost filtrace A

Příkon 750 W

Kapacita sáčku 3,5l

Nový sáček High Filtration Hygiene+ se samouzavírací klapkou – žádné smítko neunikne (filtrace 99,99% částic o velikosti 0,3m), ref.ZR200540

Hlučnost 68dB(A)

Elektronická regulace sací síly posuvným regulátorem

Indikátor výměny sáčku

Navíjení přívodní šňůry

• tichý chod, kvalitní velký sáček, dlouhá přívodní šňůra, příjemná je dvojí regulace výkonu - po zvolení výkonu sání na vysavači, lze každý výkon ještě zvýšit či snížit na rukojeti
      • horší otevírání filtru za motorem - otevírá se za použití mince vložené do škvíry - mám trochu obavy, že při manipulaci s mincí ulomím plastová dvířka

Výborný vysavač za dobrou cenu, hezký design, ovládání na těle vysavače možné nohou

• Velký výkon
      • Kvalitní zpracování
      • 5-letá záruka
      • Jednoduché ovládání
      • Promyšlený design
      • Není úplně vhodný na koberce s vysokým vlasem. Univerzální hubice má malá kolečka a v kombinaci s velkým výkonem je vysávání trochu obtížné. Ale jde o zvyk.

Výborný vysavač.
      Jen univerzální hubice, není úplně vhodná na koberce s vysokým vlasem. Má malá kolečka a v kombinaci s velkým výkonem je vysávání trochu obtížné. Možná je to i tím, že na hladkém povrchu a koberci s krátkým vlasem se pohybuje velmi lehko. Pak je srovnání znatelné.

• tichý
      • výkonný
      • spolehlivý
      • špatně se přenáší
      • malá kolečka

Vysavač má naprosto nesmyslně otočná všechna čtyři kolečka do všech směrů, která jsou malá a vysavač nedokáže přejet přívodní kabel bez toho, aby se u toho člověk nevzteknul. Za to mu patří velké mínus.
      Kromě této výše uvedené konstrukce je to přístroj výborný, který bych doporučil lidem s klidnou povahou a nebo těm, kteří si před vysáváním vezmou prášek na uklidnění. Toto výrobce opravdu nezvládl.

• vynikající sací výkon
      • nezvykle tichý chod
      • výborná ergonomie
      • kartáček na nábytek vždy po ruce bez nutnosti jakékoliv výměny nástavců
      • velmi snadná výměna sáčku
      • výborná manipulace
      • chybějící madlo a z toho plynoucí "nejistota při přenášení", např. po schodech

vynikající sací výkon společně s neobvykle nízkou hlučností
      výborná ergonomie a velmi snadné zacházení
      snadná manipulace
      snadná výměna sáčku
      funkce překročila očekávání
      nikde nejsou zaklapávací části u kterých hrozí časem ulomení a snížení funkčnosti výrobku
      skvělý pro všechny typy povrchů
      vhodný pro každodenní využití
      kartáček na nábytek vždy po ruce
      poctivé zpracování
      poměrně vydařený design
      lehkou nevýhodou je chybějící madlo
      velmi rád doporučím známým
      poměrně vysoká pořizovací cena, která je ale vyvážena výkonem a celkovými užitnými vlastnostmi výrobku

• tichý provoz
      • pěkný vzhled, kvalitní plast
      • dobrý poměr cena/výkon
      • dlouhý kabel
      • pětiletá záruka na motor
      • kromě vrchního madla na přenášení bych uvítal ještě jedno centrální, aby bylo možné vysavač přenášet vodorovně, např. přes prahy.

Vysavač jsem koupil v Datartu, ze všech nabídek e-shopů i kamenných obchodů byl tento nejkvalitněji zpracovaný za rozumnou cenu. V El. kategorii AAAA se ušetří za energii a s 5 letou zárukou na motor jsem dále neuvažoval. Překvapil mě velmi tichým chodem - hlučnost tohoto modelu je jen 68 dB a opravdu je tichý.

• tichý provoz
      • pěkný vzhled, kvalitní plast
      • dobrý poměr cena/výkon
      • dlouhý kabel
      • pětiletá záruka na motor
      • kvalitně zpracovaný, vyrobeno ve Francii

koupili jsme vysavač na základě doporučení kamaráda
      v současné nabídce konkurence vyšel nejlépe
      byl jsem ohromen obrovským výkonem při vysávání koberců
      produkt bych doporučil každému, kdo nehledí pouze na nejnižší cenu, ale také na kvalitu

• čtyři áčka a extrémně tichý za neuvěřitelnou cenu - co dodat
      • bezkonkurenčně nejlepší vysavač na poměr cena/výkon
      • dlouhý přívodní kabel
      • elegantně vyřešené vysouvání kartáčku na prach přímo na rukojeti
      • elegantní a sofistikované ovládání filtrace přímo na rukojeti
      • čtyři kolečka na samostatných osách
      • sáček se systémem kanálků pro jeho 100% využití
      • je tišší než mluvené slovo
      • kvalitně zpracovaný, vyrobený ve francii
      • pětiletá záruka na motor - známka toho, že mu výrobce věří
      • skladný, lehký
      • dva HEPA filtry před motorem, dva za motorem
      • exkluzivita u Datartu

Rozhodnutí se pro tento vysavač je jasnou záležitostí. Exkluzivně ho má u nás Datart, který tak prodává nejlepší vysavač na poměr cena/výkon. Exkluzivita mi nevadí, mám vždy jen ty nejlepší zkušenosti s nákupem v Datartu a stejně tak všichni v mém okolí, a proto i pro tento vysavač jsem se vypravil do Datartu, kde mi pan prodejce (oceňuji, že zde v jako jediném elektru prodávají opravdoví elektrospecialisté, kteří Vám dokážou poradit a vybrat nejlepší řešení) vysvětlil doplňující informace o vysavači, které jsem ještě nevěděl, za což jsem moc rád. Navíc i přesto, že má vysavač pětiletou záruku na motor přímo od Rowenty, doporučuju přikoupit ještě prodlouženou záruku na pět let přímo od Datartu. Je to jistota, ve vysavači se toho může porouchat více, než jen motor, i když to tak nevypadá na první pohled (např. únava materiálu apod.), máte také jistotu 100% pětileté péče o váš vysavač a za bez koruny tisícovku je to i za super peníze (méně než pětina ceny za jistotu toho, že vám vydrží stoprocentně víc než jednou tolik déle? Neváhám.). Teď jsem tento vysavač koupil také tchýni a její rodině a plánuju koupi také mamince. Jsem rád že se v dnešní době dají koupit ještě pořád kvalitní, hezké a funkční výrobky, a ne jenom ultrazmetky typu sencor nebo concept, které se lživými parametry tvářej hezky, ale člověk je do měsíce reklamuje a pak zase znova a znova. Lidská touha co nejvíce ušetřit připravuje lidi ve finále o velké peníze, aniž by si to uvědomili. Já nakupuji jen kvalitní spotřebiče a ve finále tím ušetřím hodně peněz a starostí a mám radost ze super výrobků.

• velice tichý
      • dobrá manipulace s vysavčem
      • dlouhý přívodní kabel
      • šikovná úchytka u hadice pro ruku, která vysává
      • poněkud těžší

vybírala jsem vysavač dle kvality vysávání na koberci, na podlaze - zde ohodnoceno vždy
      s výrobkem jsem spokojená, ale mám ho zatím krátce

• poměrně tichý, víc je slyšet syčení hlavice než vysavače
      • výkon vypadá také jako dobrý
      • velké sáčky (sice dražší, ale v poměru na objem to vychází dobře)
      • lze s ním posouvat do boku
      • Vše v kategorii A
      • hůře se drží, držátko je jen zapuštěný otvor
      • spoj mezi rukojetí a trubkou jde dost ztuha rozdělat i nasadit (a tojsu chlap)
      • Kabel na zemi moc přejet neumí, je třeba trochu nadzvednout.

Vysavač jsem vybíral v datartu a v elektroluxu a z jejich nabídky byl tento nejlepší v poměru cena / výkon. Navíc vše v kategorii A, takže se ušetří aj na energii.
      Trochu mi chybí, nějaký držák na přenášení během uklízení, ale to je jen drobnost.

• Vyborne vysava koberce i dlazby
      • Kvalitni materialy, nic nevrze a nepraska
      • Prijatelny hluk
      • Nizka spotreba
      • Elegantni design
      • Velky objem sacku
      • Diky koleckum pro pohyb do vsech smeru vyborna ovladatelnost
      • Ne uplne idealni madlo pro prenaseni (prenasim mezi patry)
      • Dost ztuha se meni trubice

Vyborny vyrobek, ktery jsme nahodou koupili za vybornou cenu.