Rowenta AC 2320

Skladem • 1 varianta49 Kč90 % • 288 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek59 Kč95 % • 13 113 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby50 Kč98 % • 10 709 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby50 Kč100 % • 3 500 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč95 % • 14 749 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená záruka34 Kč97 % • 47 747 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč97 % • 6 244 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč90 % • 1 611 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč98 % • 7 517 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč94 % • 83 569 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč93 % • 17 432 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč96 % • 10 873 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta49 Kč91 % • 19 038 recenzíDalší informace

• Hezky se drží, dobře vysává a je vidět kolik je v něm odpadu
    • Nenašla jsem

Mohu doporučit

• , zakoupeno v KASA.cz

Vše v pořádku jsem spokojená :)

• , zakoupeno v OKAY.cz

Do auta
LED osvětlení
Vhodné pro alergiky
Pro domácnost se zvířaty

Extenso je ruční bezšňůrový vysavač, dokonalý pro drobný průběžný úklid. Jeho kompaktní rozměry a snadná použitelnost umožní úklid i těch nejobtížněji přístupných míst a ušetří vám čas.

• Bezšňůrový ruční vysavač pro drobný průběžný úklid

• Napájení NiMh baterií 3,6 V

• Doba provozu až 10 minut

• Objem nádoby na prach 375 ml pro větší pohodlí

• Kompaktní provedení

• Snadno použitelná ergonomická rukojeť pro lepší uchopení a zaručený komfort

• Integrovaná štěrbinová hubice pro snadný přístup do obtížně dostupných míst

• Snadno čistitelný permanentní filtr a nádobka na prach

• Praktický držák na zeď

• Barva: průhledná fialová / bílá

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaDárekZdarma96 % • 4 171 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta95 % • 342 recenzíDalší informace

• , automaticky přeloženo z Heureka.sk
    • Je to šikovný pomocník v domácnosti, který vysává drobné odpadky a nečistoty.
    • Časté a dlouhé nabíjení baterie.

Kromě výše zmíněného dlouhého a častého nabíjení baterie nemá žádné nevýhody. Dobře vysává všechny drobné nečistoty, snadno se čistí a je vždy po ruce.

• , zakoupeno v Elektro-Star

• Hezky se drží, dobře vysává a je vidět kolik je v něm odpadu
    • Nenašla jsem

Mohu doporučit

• , zakoupeno v KASA.cz

Vše v pořádku jsem spokojená :)

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaDárekZdarma96 % • 4 171 recenzíDalší informace
    Skladem • 1 varianta95 % • 342 recenzíDalší informace
  • , automaticky přeloženo z Heureka.sk
    • - velmi dobrý sací výkon
    • - dobrá manipulace
    • - snadné čištění sběrné nádoby
    • - je třeba častěji nabíjet, chtělo by to vylepšit indikátor nabíjení, který by ukazoval, kdy je vysavač nabitý nebo vybitý.

S vysavačem jsem spokojená, pro rychlý úklid po dětech je to ideální pomocník.

• , zakoupeno v OKAY.cz

vše ok

• , automaticky přeloženo z Heureka.sk
    • perfektní za tu cenu, vysává téměř vše z podlahy a koberce

Spokojenost

• , automaticky přeloženo z Heureka.sk

lehký v ruce, dobré upevnění, velmi špatný sací výkon, pouze na podlaze, na koberci velmi špatně saje drobky... musí se často nabíjet, rychle se rozpadá...

• dobrý výkon
      • světlo
      • pěkný design
      • super recenze
      • není třeba držet pupek, aby šel
      • teleskopický nástavec
      • rozumná cena
      • dlouhé nabíjení

Mám malé dítě a byla to nutnost. Je to skvělá věc pro maminky s dětmi. Na základě recenzí jsem se rozhodla pro obnovení. Vysává opravdu dobře (v rámci možností) a opravdu nemusíte čekat zázraky. Zavěsí vlasy, prach, dokonce i kousky jídla, třeba chleba. Za dvě minuty mám uklizeno po jídle, bez námahy. Zkoušela jsem ho i v autě a na koberci a jsem překvapená. Jediné, co mi vadí, je dlouhá doba nabíjení, ale to není takový problém. Cena je fajn, vyrovná se i dražším ručním vysavačům. A taky jsem ušetřila na poštovném, protože jsem si ho objednala přímo do obchodu, kde nebyl v nabídce. Nákup nezakazuji, jsem ráda, že jsem se rozhodla pro koupi.

• Pěkný vzhled
      • Je lehký
      • Nemusím při vysávání držet pupík - některé vysavače to tak mají

Vybrala jsem si ho, protože měl nejlepší recenze z několika vysavačů, na které jsem se dívala, a rozhodně jsem s ním spokojená! Doporučuji ho i ostatním.

• , zakoupeno v Alza.cz

• Příznivá akční cena
        • Solidní tah
        • Nevybavuji si zatím nic

Rozhodl jsem se pro tuto značku, protože již jeden takový vysavač mám a potřeboval jsem ještě jeden, který nemusí viset na zdi a dá se s ním tedy cestovat. Vzhledem k akční ceně nebylo co řešit.
        Hlučnost je přiměřená, slyšel jsem už horší.
        Tah solidní, používám zejména na úklid okolo kočičího WC,
        vysypaný kočkolit zvládá úplně s přehledem.Není to na žádný generální úklid, ale chvilkové uklízení zvládá v pohodě.