Rohnson R 112

1200 W
Barva
Fialová

• , zakoupeno v MALL.CZ

Malý, lehký, skladný, cenově dostupný. Naprostý ideál do malého bytu. Sací výkon je na tak malý vysavač dost dobrý = ani jsem se nedostala na max sílu, jsem ani ne v půlce a vysává opravdu dobře. Při vysávání lina mi ho nadzvedává :-D Skvěle vysává koberec i s dlouhým vlasem. Jsem naprosto spokojená.

• , zakoupeno v ELECTRO

• Krásná barva
    • Malý - do menšího bytu ideální
    • Lehký
    • Má regulaci výkonu na těle
    • Překvapil silou sání
    • Kovová trubice - dokonce i malé příslušenství
    • Textilní sáček - žádné další náklady
    • Jak je malý, tak má malý i sáček na prach - bude potřeba často vyklepávat. S tím jsem ale počítala

Za ty peníze, je vysavač perfektní. Skladný, krásný a doufám, že udělá radost - je to dárek na Vánoce
    Dál tedy nemohu posuzovat, protože jsem s ním samozřejmě nevysávala :)

Příkon
1200 W
Barva
Fialová

Podlahový vysavač Rohnson R-112 je pomocník do domácnosti s příkonem 1200 W disponuje špičkovou třídou sacího výkonu A díky novému ERP motoru s vysokou účinností. Nechybí regulace sacího výkonu a regulace průtoku vzduchu. Vysavač Rohnson R-112 má kvalitní pětistupňovou filtraci. Součástí vysavače Rohnson R-112 je permanentní sáček na prach o objemu 2 litry. Pro pohodlnou manipulaci a maximální slouží madlo pro snadné přenášení a automatické navíjení kabelu. Součástí příslušenství vysavače je nerezová teleskopická trubice, univerzální podlahová hubice s výsuvným kartáčem a štěrbinová hubice s kartáčovým nástavcem.

Příkon 1200 W

Nový ERP motor s vysokou účinností

Třída sacího výkonu A

Regulace sacího výkonu 5-ti stupňová filtrace

Regulace průtoku vzduchu

Nerezová teleskopická trubice

Indikátor naplnění prachového sáčku

Permanentní textilní sáček na prach 2 l

Madlo pro snadné přenášení

Automatické navíjení 5 m kabelu

Univerzální podlahová hubice s výsuvným kartáčem

Příslušenství: štěrbinová hubice s kartáčovým nástavcem 2 v 1

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Sací výkon je velice dobrý, vyzkoušeno na linu, dlažbě a koberci.
    • Výhodný pernamentní sáček. Dají se dokoupit standardní sáčky.
    • Krásné a šikovné ouško na přenášení.
    • Lehký, malý, dobře skladovatelný.
    • Teleskopická tyč.
    • Délka kabelu mi přijde kratší než se uvádí, cca 4m.
    • Štěrbinová hubice není kam zasunout, nejde umístit do vysavače.
    • U hadice se teprve uvidí, jak vydrží, zdá se mi měkká, ale možná překvapí.

Za tuto cenu jsem s vysavačem velmi spokojená, musím vypíchnout překvapivou sílu sání, což je pro mne rozhodující. Kratší kabel se dá vyřešit prodlužovákem, takže neřeším. A malou hubičku uklízím do skříně. Do malého bytu ideální.

• , zakoupeno v ELECTRO

• Krásná barva
    • Malý - do menšího bytu ideální
    • Lehký
    • Má regulaci výkonu na těle
    • Překvapil silou sání
    • Kovová trubice - dokonce i malé příslušenství
    • Textilní sáček - žádné další náklady

Dál tedy nemohu posuzovat, protože jsem s ním samozřejmě nevysávala :)