Profi Europe Profi 45.15 MF

VYSAVAc PRuMYSLOVy PROFI 45.15 MF Profesionalni stroj pro prumyslove pouziti s vemi velkou saci silou diky tristupnove turbine bypass a filtraci MF. Filtrace MF multi filtr si...
9 999 Kč

LED osvětlení
Dálkové ovládání na rukojeti
Pro domácnost se zvířaty

• , zakoupeno v Moje spotřebiče

• Jsem velice spokojen je spokojená celá rodina dnes všichni chtějí čistit kotel protože je to velice jednoduché a velice čistá prace

Veliká výhoda byla když jsem nevedél jaký vysavač si mám vybrat takže mě poradili Vaší zaměstnanci a poradili mé dobře moc Vám všem dékuji za spolupráci protože to neměli se mnou lehké to víte je mě 88 let a to myšlení už mám pomalejší ale díky, že zvládám počítač tak jsme se spolu domluvili

Typ vysavače
LED osvětlení
Dálkové ovládání na rukojeti
Pro domácnost se zvířaty

VYSAVAc PRuMYSLOVy PROFI 45.15 MF

• Profesionalni stroj pro prumyslove pouziti s vemi velkou saci silou diky tristupnove turbine bypass a filtraci MF. Filtrace MF multi filtr si dokaze porad i s tim nejjemnejsim prachem jako je sadra, cement, stavebni sut, drevni pyl. Jeden z nejsilnejsich vysavacu s jednim motorem na trhu. Diky nizke vaze – jenom 10 kg a objemu nadoby 15 l je velmi vhodny pro uklid mensich prumyslovych ploch, kancelari, dilen, uklid po remeslnicich, vysavani krbu a kamen studeny popel.Narazuvzdorna sberna nadoba velmi odolny plastTechnicka data dilenskeho vysavace:Agregat 3st. turbina ByPassFiltrace MF multi filtrPrikon 1540 WPodtlak 35 kPaPrutok vzduchu 64 l/sHlucnost 68 dBObjem sberne nadoby 15 lProfesionalni zatezova kolecka s gumovym dezenem setrne k podlahamDelka saci hadice 2,8 mDelka privodniho kabelu 7 mHmotnost 10 kgRozmery: delka x sirka x vyska 36 x 36 x 64 cmZakladni barevne provedeni: seda
  • Soucasti dodavky vysavace je nasledujici prislusenstvi: hadice kompletni 2,8 m typ OH070, kovove trubky 2 ks OH071, podlahova hubice OH104, kartacova hubice OH075

Pevna konstrukce

Pevna konstrukce vysavacu je dana pouzitymi materialy. Plaste jsou kovove nebo z vysoce odolnych plastu. Kolecka kovova na kovovych hridelich vydrzi velkou zatez. Prislusenstvi v profesionalnim provedeni.

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v Moje spotřebiče