Philips FC 8726/09

Hubice na tvrdé podlahy

• , zakoupeno v EuroKing

• vysavač si hravě poradí s chlupy našeho čtyřnohého mazlíka

Náhrada za starší model, který fungoval perfektně celých 9 let,
    než odešlo ložisko v motoru. Vysávám téměř denně, v baráku kde kromě 3 členné rodiny bydlí pes, morče a 2 andulky,nutnost. Jelikož už měl starý mnoho za sebou, rozhodla jsem se koupit nový a bylo jasné, že to bude opět Philips Performer.

• Ověřená značka
    • Nízká hlučnost a hmotnost
    • Kvalita vysávání
    • Turbokartáč na koberce v ceně
    • Dostatečně dlouhá šňůra
    • Nemá sklopné madlo na přenášení
    • Nevhodný držák na výměnné nástavce

Vysavač jsem si vybral po výborných zkušenostech s touto značkou. Minulý vysavač jsme měli také Philips a to byl dříč. Vydržel 13 let. Tento vysavač je tichý a oproti konkurenci lehký. Podlahy vysává výborně a díky turbokaktáči si dobře poradí i s kobercem. U tohoto modelu je turbokartáč v ceně, což u některých jiných modelů neplatí. Hadice je měkká a ohebná, takže se s ní dobře manipuluje. Uvítal bych sklopné madlo, což starý vysavač měl, ale to nemá vliv na kvalitu vysávání. Na rukojeť se dá přidělat držák na výměnné nástavce. A tam vidím jediný nedostatek tohoto vysavače.Když dám do držáku kartáček na sedačky a zároveň hubici na štěrbiny, mám už málo místa na ruku. Jsem ale muž a tudíž mám větší ruku, takže někomu to vadit nemusí. Už se mi i stalo, že jsem o něco zavadil a držáček se vysunul. Jinak jsem s vysavačem spokojený. Má nízkou spotřebu, dost velký tah a dostatečně dlouhou šňůru. Za sebe mohu tento vysavač doporučit. A shrnutí? Za rozumné peníze, hodně muziky.

Typ vysavače
Indikace plné nádoby
Turbokartáč
Hubice na tvrdé podlahy

Vysavač Philips FC8726/09

Moderní vysavač Philips FC 8726/09 dosahuje extrémně vysokého výkonu vysávání na všech typech podlah díky technologii AirflowMax a unikátní hubici TriActiveMax, která byla navržena pro nejlepší odstranění prachu. Technologie AirflowMax maximalizuje proudění vzduchu, prachový sáček se díky tomu otevírá rovnoměrně a model vykazuje skvělé výsledky při úklidu, i když se sáček naplní. Speciálně navržená 5l prachová komora vám umožní optimálně využít prachový sáček, takže budete moci vysávat po delší dobu.

Vysoce výkonný motor vysavače Philips FC 8726/09 byl optimalizován, aby využíval méně energie a vytvářel větší proudění vzduchu. Model se tak může chlubit energetickou účinností ve třídě A. Dlouhý 11m dosah umožňuje vyčistit větší plochu, aniž byste museli měnit zásuvku. Sáček s-bag Ultra Long Performance je vyroben z prvotřídního vícevrstevného materiálu, který se neucpává a zaručuje vynikající sací výkon a filtraci, jež vydrží až o 80 % déle než standardní sáček.

Podlahový vysavač Philips Performer Expert disponuje kartáčem Super Turbo, který je skvělý pro domácnosti s chlupatými domácími mazlíčky. Umožňuje hloubkové čištění koberců a snadno odstraňuje chlupy a chomáče. Rotující kartáč uvnitř hubice aktivně odstraňuje malé prachové částice a chlupy a výsledkem je lepší čištění. Kolečka hubice zabraňují poškození v případě použití na tvrdých podlahách. Hubice TriActiveMax s čištěním 3 v 1 dokonale přilne k podlaze a maximalizuje zachycení prachu hned třemi způsoby:

• jemně otevírá koberec speciálně navrženou plochou, aby odstranila prach, který se skrývá hluboko v koberci,
  • vysává velké kousky nečistot větším otvorem v přední části,
  • pomocí kartáčů na obou stranách odstraňuje prach a špínu podél nábytku a stěn.

Filtr HEPA13 a těsnění AirSeal zachytí ještě více jemného prachu ještě předtím, než se rozletí po okolí. Zajistí tak bezprašné prostředí a čistý vzduch bez alergenů. Vyfukovaný vzduch je dokonce ještě čistší než vzduch v místnosti. Vysavač Philips FC 8726/09 s filtrací HEPA 13 je certifikován jako přívětivý k alergikům institutem ECARF (European Centre for Allergy Research Foundation neboli Evropské centrum nadace pro výzkum alergií). Filtr HEPA 13 čistí vyfukovaný vzduch a zachytí až 99,95 % alergenů z kočičích a psích chlupů, roztoče nebo pyl, čímž podporuje domácí prostředí přívětivé k alergikům.

Technické specifikace Philips FC8729/09:

• Třída energetické účinnosti (EU)
  • Průměrná roční spotřeba energie v kWh27.8

• Skvely saci vykon
    • Velice tichy
    • Dlouha snura
  • , zakoupeno v Electro World

Vysavač splňuje moje představy o kvalitním vysávání jak koberců v bytě, tak i podlah. Výbava příslušenství tohoto typu je velmi dobrá.

• , zakoupeno v ElektroCR.cz

• Tichý
    • Výkonný
    • Lehký
    • vyšší cena

Po prostudování parametrů a srovnání s jinými jsme se rozhodli pro tento typ.
    Funguje skvěle, velmi snadno ovladatelný, dlouhý akční radius a měkká hadice se kroutí tak, jak potřebuji.
    Je velmi tichý (v porovnání s předchozím vysavačem), nicméně nejsem typ, který kupuje 4 vysavače za rok. Pokrok je pokrok.
    Zatím ho nepoužívám dlouho, ale jsem naprosto spokojen.

• hubice super turbo
    • vysoký výkon s nízkou energetickou spotřebou

Tichý vysavač s nižší ekonomickou spotřebou, ale přesto velmi výkonný. Lehká manipulace. Přídavná hubice Turbo se hodí zejména pro domácnosti s chlupatými zvířátky, protože skvěle saje chomáče chlupů a vlasy.

Tichounky vysavac, pri jehoz chodu jsme se mohli bez problemu bavit. Tretinovy prikon nijak neomezoval jeho vykon, ktery byl pres tichost velmi prekvapujici. Libila se mi funkce sacku, ktery se uzavre pri vyjmuti z vysavace - super pro alergiky. Hlavice si perfektne poradila s cukrem rozsypanym v koberci s vysokym vlasem.

Skvělý vysavač díky kartáči Super Turbo, který umožňuje hloubkové čištění koberců a snadno odstraňuje chlupy od našich miláčků. Doporučuji .

• Úžasný vysavač

Vysavač, který mne nadchnul. Snadno se ovládá, má dlouhou šňůru, dokáže si poradit s chlupy mých miláčků, navíc vysává skvěle i po naplnění sáčku nepořádkem. Tiše jezdí rovněž po hladkém povrchu. Tento vysavač mohu jen doporučit.