Numatic GVE 370

Vysaje podlahy, vypere koberce - multifunkční vysavač GVE370 George Všestranný 5funkční vysavač pro nejnáročnější uživatele čtyři sáčky HEPA-FLO gratis Extrakční vysavač...
16 310 Kč

Prachový kartáč

• , zakoupeno v 24doma.cz

• kompaktní rozměry
    • délka přívodního kabelu 10m
    • 2m sací hadice pro suché vysávání , 3m sací hadice s integrovanou hadičkou pro aplikaci extrakčního roztoku
    • robustní konstrukce ( spojky k hadičce na čistící roztok jsou kovové, podobné jako u hadic pro stlačený vzduch )
    • přijatelná hlučnost
    • příslušenství v základním balení - oboustranná hubice na mokré čištění podlah s kartáčem , několik sáčků , tepovací nástavce atd.
    • uzavíratelné 15l sáčky pro suché vysávání
    • tlak čerpadla čistícího roztoku
    • Při příkonu 1060W má vysavač opravdu velký sací výkon
    • nízká hmotnost kolem 8kg a velký akční rádius, lze snadno přenášet. Při tepování sedaček v autě k nezaplacení.
    • jednoduché sestavení na mokré vysávání
    • nádoba na čistící roztok s madlem, stačí jen vyjmout a vypláchnout, jednoduše a rychle se plní ( oproti ETA Poseidon )
    • Tělo - nádoba na špinavou vodu taktéž s madlem, vylije se jako kbelík
    • osobitý design
    • nerezové sací trubky
    • poměr cena/výkon
    • zatím neexistuje oficiální české zastoupení, vše je import z Polska , kde oficiální zastoupení výrobce je
    • pro někoho bude nevýhodou cena, ale poměr cena/výkon je skvělý
    • při tepování se nádoba na odpadní vodu rychle plní, musí se častěji vylévat

Před cca rokem a půl jsem si po předchozím doporučení pořídil víceúčelový vysavač ETA Poseidon ( viz moje recenze na Heuréce ) . Nejprve pro vlastní potřebu a později jsem začal s čištěním autosedaček na dílně u kamaráda. Po několika použitích se začaly projevovat nekvalitní komponenty, ventil hadičky pro čistící roztok propouštěl, postupně se snižoval výkon čerpadla. Začal jsem uvažovat buď o výměně za Poseidon ve výprodeji ( měl jsem hodně dokoupeného příslušenství) , nebo o jiném extraktoru. Kärcher v nižších řadách a cenách kolem 6 tisíc byl bez příslušenství a poloprofi Puzzi byl s cenou 16 tisíc mimo moje hobby používání. Tak jsem začal hledat nějakou solidní alternativu. Po shlédnutí několika anglických recenzí na YouTube jsem se rozhodl pro Numatic GVE370. Přesvědčila mě ukázka sacího výkonu a celkové kladné zkušenosti majitelů a taktéž video z kontroly kvality Numatic. Na Heuréce jsem našel několik prodejců v ČR, s ohledem na cenu ( 8.800,- )a důvěryhodnost jsem zvolil 24doma, což je polský distributor, ale veškerá komunikace probíhá bez problémů v češtině.
    Po první zkoušce mokrého čištění jsem jeho pořízení nelitoval. Sestavení na suché nebo mokré vysávání je rychlé a jednoduché, pro suché vysávání je samostatná hadice ( kratší ) , pro tepování je delší hadice s integrovanou hadičkou pro čistící roztok. Nádržka na čistící roztok se jednoduše a rychle plní, zkrátka stačí nalít něco přes 5l roztoku přímo do nádržky ve tvaru písmene O,která je vložena v nádobě na odpadní vodu. ( U ETA Poseidon se nalévá vrchem vysavače do nádobky uvnitř a nějakou chvilku to trvá ). Byl jsem překvapen z robustních spojek na hadičkách pro čistící roztok, jsou podobné jako u hadic na tlakový vzduch. Po zapnutí čerpadla jsem to pochopil, čerpadlo má opravdu vysoký tlak a při propírání ( spuštěné čerpadlo i vysávání ) tkaninu velmi rychle a do hloubky čistí. U Poseidonu jsem byl zvyklý na to,že nejprve se spuštěným čerpadlem na sedačku aplikuji roztok, nechám chvilku působit a potom vysávám. U Numaticu jen se spuštěným čerpadlem je celá sedačka okamžitě promáčená. Takže jen lehce pokropím roztokem a potom propírám. Po proprání ještě několikrát vysaju a díky opravdu velkému sacímu výkonu byla sedačka i při nižší teplotě v garáži jen lehce vlhká na dotek. Jelikož občas s extraktorem cestuji, tak mi vyhovují kompaktní rozměry. Cca o 15cm nižší než Poseidon a lehce se schová do kufru auta. Horší je to s příslušenstvím, jelikož s sebou musím vzít i dvě sací hadice, ale ty se bez problémů vejdou do větší tašky. Celkově Numatic splnil moje očekávání a jelikož se podle mých informací ukončila výroba ETA Poseidon bez náhrady, tak je Numatic solidní alternativou za rozumné peníze.

Typ vysavače
Hubice na tvrdé podlahy
2 v 1
Prachový kartáč

Vysaje podlahy, vypere koberce - multifunkční vysavač GVE370 George

Extrakční vysavač Numatic GVE370 George je dokonalým řešením pro každou domácnost, kde nestačí vysávání na sucho. Je zárukou svěžesti a čistoty nejen doma, ale i v autě.

Praní koberců a čalounění je s vysavačem George jednodušší

Koberce, koberce a vaše oblíbená pohovka udrží své barvy živé déle, pokud budete pravidelně prát. V průběhu času se nečistoty obtížně odstraní vysáváním do sucha, takže i když nevidíte žádné skvrny, umytí je určitě nezbytné.

Pomocí speciálního difuzoru je voda s čisticím prostředkem rovnoměrně rozložena po povrchu, aniž by se příliš namočila. Vysavač odsává vlhkost spolu s nečistotami, dokonce i s dlouholetými a hluboce uloženými nečistotami. Tohoto efektu nelze dosáhnout pokusem o ruční praní látky, protože pak se nečistoty vtírají do hlubších vrstev, a proto je obtížné je odstranit.

S vysavačem George se zbavíte nečistot, skvrn a skvrn od koberců a čalounění.

Komfort během praní

K hadici je připevněna trubka, kterou teče čistá voda pro praní - aby při práci nebyly blokovány žádné zbytečné části.

Navíc existují dvě různé hadice pro praní a suché vysávání. Tímto způsobem se během vysávání, které se provádí po praní, netvoří „bláto“.

Suché vysávání je také prací pro vysavač George

Vysavač GVE370 George funguje také jako suchý vysavač. Dokonale sbírá veškerý pyl, prach, vlasy a zvířecí chlupy. Velký vak s objemem 15 litrů vystačí na několik měsíců domácího používání. Těsný vak HEPA-FLO zabraňuje uvolňování nepříjemných pachů a prachu zevnitř.

Příslušenství

Čištění podlahy? Proč ne s vysavačem George!

Extrakční vysavač George je navržen tak, aby byla oddělena čistá voda od špinavé. Proto je čištění tvrdých podlah tak účinné. Na rozdíl od stírání podlahy podlahu čistíme pouze čistou vodou a saponátem.

Vynikající technické parametry vysavače GVE370 George

Vysavač George je velmi odolné zařízení. Důvodem jsou vysoce kvalitní komponenty určené pro průmyslové aplikace. Vyrobeno z hliníku, nerezové oceli a STRUCTOFOAMU, vytváří velmi trvanlivou formu.

Vysavač GVE370 George má průmyslovou sací turbínu HEM s vysokým výkonem 1060W.

Díky svému průmyslovému použití je schopen nepřetržitého provozu. I když je prachový sáček plný, sací výkon vysavače zůstává stejný. Motor je chráněn speciálním chladicím systémem TwinFlo ByPass, který také zabraňuje náhodnému vstřebávání vlhkosti při suchém vysávání.

Efektivní filtrace v mycím vysavači George

Vysavač je vybavený filtr TriTex, který zachycuje i malý prach a prachové částice. Filtrační systém je doplněn prostorným (15 l) vakem, který vystačí na mnoho měsíců domácího použití. Sáčky pevně uzavírají všechny nečistoty a nevychází z nich nepříjemný zápach.

Seznamte se s jedinečným, usměvavým mycím vysavačem GVE370 George a užijte si čistotu a svěžest vašeho domova. 2letá záruka se používá pouze na domácí použití, tj. Vydělává zakoupené na účtenku nebo fakturu bez jakéhokoli daňového identifikačního čísla, při profesionálním použití standardní roční záruky.

Standardní vybavení - sada příslušenství průměr A26A32mm:

• sací hadice 2m (na sucho) (nr art. 601010)
  • sací hadice 3m (ekstrakcyjny) (nr art. 601299)
  • trysková sada (nr art. 601968)
  • ssawka na sucho 300mm (nr art. 902070)
  • redukce (nr art. 601141)
  • štětinová hubice (nr art. 601142)
  • hubice s vlascem, kulata 65mm (nr art. 601144)
  • hubice 150mm (nr art. 601145)
  • kartáč na hubici 150mm (nr art. 601146)
  • hubic pro čištění čalouněni  (nr art. 601225)
  • trojúhelníková hubice pro čištění linoleum (nr art. 601126)
  • hubice 300mm pro sbíraní wody (nr art. 601827)
  • ohnuta trubice, nerezová ocel (extrakční) (nr art. 601009)
  • rovná trubice 50cm nerezová ocel (extrakční) (nr art. 601006 + 601008)

Srovnání procesu plnění vaku v běžném vysavači a vysavači Numatic.

V běžném vysavači - s rostoucím množstvím nečistot ve vaku se zmenšuje prostor pro proudění vzduchu, což snižuje sací výkon v souvislosti s přehřátím motoru.

Konstrukce vysavače Numatic umožňuje úplné naplnění vaku, aniž by došlo ke snížení sacího výkonu. Kromě toho může motor ve vysavači Numatic běžet mnoho hodin bez rizika přehřátí.

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v 24doma.cz