Nilfisk Multi 20

20 l
Vysávání
mokré, suché

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

Vysavač mimo malé nádrže na vodu dobrý.

• , zakoupeno v EuroKing

• Absolutne nejlevnejsi vysavac na hrube necistoty, vysaval jsem jen jednou necistoty po rekonstrukci, se sackem, silny vykon, spatne prilepene lino to bralo z podlahy, lehky, blbuvzdorny, uvidime jak se osvedci po delsi dobe pouzivani
    • zatim jsem nic nenasel, mozna hlucnost, pozor na delku privodni snury, sacek se pry neumi naplnit na max kapacitu kvuli malym vnitrnim rozmerum vysavace, zatim jsem ale sacek nemeni, nemohu soudit

Dobry vysavac za malo penez.

• , zakoupeno v SVARTOP CZ

Mám ho zatím jen krátce, ale na vysávání při úklidu na stavbě a později do garáže uplne dostačující.

Typ vysavače
20 l
Vysávání
mokré, suché

Nilfisk Multi 20, Víceúčelový vysavač

Vysavač Nilfisk MULTI 20 je skvělou volbou pro vysávání uvnitř i vně budovy. U tohoto modelu se výrobci zaměřili na optimální ovladatelnost a vysoký výkon. Při použití systému PushClean a filtru z materiálu PET fleece je možno vysávat suché i mokré nečistoty - to vše dokonce najednou!

Přednosti řady MULTI 20: vysoce výkonná turbína automatická funkce foukání jímka o objemu 20 l držáky příslušenství a hadic

PET fleece odolné filtry

Příslušenství pro vysavač Nilfisk MULTI 20 : hadice 2 m, průměr 32 mm prodlužovací trubky 2 x 500 mm štěrbinová hubice univerzální hubice podlahová hubice

Vysavače Nilfisk

Vysavače Nilfisk disponují jedinečnými vlastnostmi, díky kterým jsou skvělými pomocníky při likvidaci prašných nečistot i kapalin.

Při výrobě vysavačů se firma Nilfisk zaměřuje především na vysoký výkon, skvělou ergonomii a inovaci. Nilfisk ve svých produktech využívá pouze nejhodnotnější materiály.

Firma Nilfisk stále hledá nové prostředky, jak Vám usnadnit vysávání - mezi nejnovější inovace patří například praktické úchyty na hadici, naviják kabelu, elektrická zásuvka či řízení výkonu.

Mezi hlavní přednosti vysavačů Nilfisk patří systém čištění filtru Push Clean, převzatý z průmyslových aplikací. Nyní již stačí pouze několik okamžiků a sacá výkon Vašeho vysavače je opět maximální.

Vysavače Nilfisk mají speciální lamelové filtry vyroben z materiálu PET fleece, jež jsou známy z průmyslových vysavačů.

Používání velkýh vysavačů s sebou vždy nese otázku skladování. Nilfisk v tomto případě přináší skvělé řešení ve formě úchytů na veškeré příslušenství i hadici přímo na stroji.

Vysavače Nilfisk mají též automatickou funkci foukání.

Technické parametry:

Výkon 1400 W

Podtlak 210 mbar

Objem nádoby 20 l

Množství vzduchu max. 4000 l/min.

Kabel se zástrčkou 5 m

Hmotnost 6,7 kg

Hlučnost (dB) 65 db(A)

2zákazníci nedoporučují produkt

• Dobrý výkon a příslušenství, vysávání vody
    • Plastové prodlužovací trubky snadno prasknou
    • Hlučnější, cena sáčků, nic moc trvanlivost
    • Oklep filtru je celkem nanic, pouze foukne prach ven

Ze začátku jsem byl celkem spokojen, jenom ta cena sáčků byla docela vysoká a zaplní se celkem rychle. Bez sáčků je nutno každou chvilku čistit filtr. Dají se 2-3x recyklovat, ale vysypávat je do popelnice je celkem eklhaft. Tak jsem chvilku používal "návlek" na filtr, pak jsem koupil levné sáčky do podobného vysavače. Sice úplně nesedí otvor, ale funguje to dobře. Po třech letech najednou ve vysavači hrclo a začal být hlučný a vibrovat. Tak jsem ho rozebral. Zjistil jsem že se ulomila jedna kovová lopatka z ventilátorku, který chladí motor (je na jeho ose). Dále je prasklý jeden úchyt uhlíku. Působí to na mě jako když to smontoval nějaký flink. Celkově je vysavač poměrně jednoduchý a je znát že byla snaha snížit cenu, takže je vše plastové a nedá se očekávat dlouhá výdrž. Uvidím jak dlouho ještě poběží, obávám se, že motor byl utrženou lopatkou poškozen a mele z posledního. Vysavač moc nepoužívám, při častějším používání by asi vydržel jen těsně po záruční dobu.

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

Vysavač mimo malé nádrže na vodu dobrý.

• , převzato z Heureka.sk
    • vykon, vyuzitelnost, so sackami aj bez
    • trochu lacne vyzerajuce prislusenstvo

Vsestranne vyuzitelny vysavac pre rodinny dom, aj na mokre vysavanie, moznost pouzitia so sackami aj bez, jednoduche cistennie filtra pomocou spatneho chodu. Tento starsi model ma lepsi vykon ako tie novsie.

• , zakoupeno v EuroKing

Dobry vysavac za malo penez.

• Nespolehlivost

Po půl roce běžného podotýkám šetrného používání se svévolně přepínala funkce sání a foukání. Reklamace neuznána, prý šlo o mechanické poškození odolného filtru a s tím spojené následné problémy. Servis si chtěl za opravu účtovat víc, než je cena tohoto nového vysavače. Shrnuto - tři tisíce vyhozené oknem.

• , převzato z Heureka.sk
    • Super ťah , hlučnosť v pohode,proste super.
    • Nič

Vysavač zakúpený do dielne pre odsávanie pilín na hobby účel,vysávanie dielne,zatial spokojnosť splňa svoj účel odporúčam po skúsenosti s inými vysávačmi.Konštrukčne je vysávač zhodný napr.s Bosch vysávačmi,samozrejme okrem motorickej časti tam je cena dvoj až trojnasobok vyššia.

• , zakoupeno v SVARTOP CZ

• , zakoupeno v NaradiOnline.cz

• je modrý
    • chtěl bych červený

nic

• , zakoupeno v Namir.cz

• Výkon, účinnost vysávání
    • zatím nic, mám krátce

Výborný pomocník do garáže, pro domácí použití.

• , zakoupeno v ElektroCR.cz

Vyhovuje, splňuje naše požadavky.