Nilfisk Multi 20 T

• filtr zabírá velký prostor

vysavač splňuje všechny mé požadavky které jsem měl

• , zakoupeno v ObchodCR

• Dobrý výkon a čištění filtru

Produkt jsem si vybral pro univerzální použití i na krbová kamna.
    Filtr se dá vyfoukat.

• , zakoupeno v AB COM CZECH

• Tento vysavač je pro mě akorát. Používám ho doma i v dílně. Zatím spokojenost.
    • Zatím nic... čas ukáže a já to tu budu třeba časem přepisovat.

Jelikož mám vysavač krátkou dobu,tak se nemohu pouštět do větších recenzí.

Typ vysavače
Objem sáčku/nádoby na prach
20 l
Vysávání
mokré, suché

Vysavače Nilfisk-ALTO Multi jsou určené pro vnitřní i venkovní prostory a to především pro dům, zahradu, dílnu a Vaše hobby. Hodí se na vysávání suchých nebo mokrých nečistot. Jsou vybavené funkcí foukání, proto je využijete rovněž při plnění např. matrací nebo nafukovacích člunů vzduchem.

El.zásuvka pro nářadí automaticky ovládaná
Držák kabelu
Filtrační sáček pro hygienické odstaňování nečistot
Ruční oklep filtru Push&Clean
Možnost vysávání suchých nebo mokrých nečistot
Funkce foukání
Regulace sání na kolínku sací hadice
Úložné místo na příslušenství
Držák sací hadice
Stejná filtrační patrona pro suché i mokré sání
20 l nádoba

6,7

Délka kabelu
m

• snad oklep filtrů?
    • Na všech stránkách uváděný výkon 1400W. Po rozbalení výkon 1150W.
    • Zásuvka je typu SCHUKO - zástrčky od většiny mých spotřebičů do toho nejdou ani strčit, natož aby byly uzemněny - chtěl bych vidět prohlášení o shodě... A budu pátrat, zda jsou u nás SCHUKO zásuvky schváleny...

Podvod...
    Zásuvka není dle našich norem,
    Výkon není ten, co se píše (Karcher se nestydí uvádět výkony dva - například u MV4 1000W odpěr a zdánlivý sací výkon 1600W - i když nevím, podle čeho to určují...
    Mám vysavač s 1250W, použíb´vám ho s cyklonovým separátorm a hledal jsem něco výkonějšího, takže velké zklamání a nedostačující, zamlčené podvodné informace

• mokro-suchý vysavač
    • spínaná zásuvka
    • omyvatelný HEPA filtr
    • filtr zabírá velký prostor

vysavač splňuje všechny mé požadavky které jsem měl

• , zakoupeno v ObchodCR

• Dobrý výkon a čištění filtru

Produkt jsem si vybral pro univerzální použití i na krbová kamna.
    Filtr se dá vyfoukat.

• , zakoupeno v AB COM CZECH

• Zatím nic... čas ukáže a já to tu budu třeba časem přepisovat.

Jelikož mám vysavač krátkou dobu,tak se nemohu pouštět do větších recenzí.

• , zakoupeno v EuroKing

• Výkonný, vše funguje jak má.
    • Kratší kabel
    • Kratší hadice

Vše přiměřené ceně produktu, jsem spokojen.

• , zakoupeno v AB COM CZECH

• Dobrý výkon, slušná výbava.
    • Filtr zasahuje hluboko do nádoby, plochý filtr by byl smysluplnější .

Za ty kašky výborný pomocník.

• , zakoupeno v ElektroCR.cz

• nic vyhovuje mi