Nano UV Rovus

Štěrbinová hubice
Kartáč na čalounění
Výbava pro zvířecí chlupy

• , zakoupeno v TopShop.cz

K uvedenému výrobku sděluji. Dne 29.12.2021 jsem zaplatila částku 1.018,- Kč , ale do dnešního dne jsem od vás nedostala ani zprávu, ani zboží. Žádnou zprávu nemám ani z pošty. Takže nemám ani peníze, ani zboží. Mám jen potvrzení objednávky doklady o zaplacení. Takže doufám v rychlé a kladné vyřízení. Hodnotit tudíž nemám zatím co.

ZATÍM FAJN,ALE MÁM KRÁTKOU DOBU -ALE DOPORUČILA BYCH

Antibakteriální
Štěrbinová hubice
Kartáč na čalounění
Výbava pro zvířecí chlupy

Nový Rovus Hand UV Vysavač je silný, příruční vysavač, který vám dává volnost vysávat prach, špínu i drobky kdekoliv, kde se zrovna nacházíte. UV-C světlo dezinfikuje a ničí bakterie, mikroby, štěnice, roztoče a mnohem víc, mezitím, co HEPA H13 filtr čistí vypouštěný vzduch s 99.95% účinností. Ideální pro domácnost, kancelář i auto, dokonce i na textil a čalounění.

ZATÍM FAJN,ALE MÁM KRÁTKOU DOBU -ALE DOPORUČILA BYCH

• , zakoupeno v MALL.CZ

Praktické.

• , zakoupeno v Rovus.cz

zatím jsem s výrobkem spokojena ale používám ho krátce

• je malý ale šikovný
  • , zakoupeno v Rovus.cz

velice spokojen až jsem byl překvapen co všechno vysaje,z postele a sedačky

• Větší hlučnost
  • , zakoupeno v Rovus.cz

jsem plně spokojená jen doporučuji

• , zakoupeno v Rovus.cz

splnil moje očekavani, dobre sání chlupu od psa.Jednoduche skladani.

• , zakoupeno v TopShop.cz

JIŽ JSEM HNED VYZKOUŠELA. JE DOBRÝ, JEN JDE TROCHU HŮŘ ODDĚLIT OD SEBE JEDNOLIVÉ ČÁSTI. MUSÍM TROCHU SILOU. JINAK OPRAVDU MÁ DOSTI SACÍ TAH. JSEM SPOKOJENA