MPM MOD 30

3 150 Kč
Garantovaný nákup z iPLUTO.cz

Skladem • 1 varianta69 Kč98 % • 19 732 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta39 Kč92 % • 218 recenzíDalší informace

• Komunikace s obchodem 1*
    • Plastové části velmi křehké, špatně zabaleno

Vysavač skvělý, jen by mohly být malé plastové části z pevnějšího materiálu

• , zakoupeno v AB COM CZECH

vysavač je výkonný a hlavně se mi líbí bezsáčková varianta, špinavou vodu vyleju a je čisto

• dobrý vysavač za slušnou cenu

Automatické navíjení kabelu
Regulace sání
Vhodné pro alergiky
Pro domácnost se zvířaty

Vysoce výkonný vysavač s vodním a HEPA filtrem značky MPM model MOD-30 s příkonem 2400 W spadá do energetické třídy A a je proto velmi úsporný. Využijete jej jak pro mokré vysávání, tak i pro suché čištění a je vhodný zejména pro lidi trpící alergiemi. Vysavač hravě zvládne vysávání koberců i čištění čalounění.

Obyčejné vysavače při vysávání obvykle zanechávají nečistoty, a nebo dokonce vyfukují prach opět do ovzduší. Námi nabízené vysavače mají navržený systém čištění vzduchu s HEPA filtrem, díky kterému k tomuto nepříjemnému jevu starých vysavačů nedochází.

Co onen zmiňovaný HEPA filtr vlastně je? Název HEPA je zkratkou prvních písmech ve slovech „high efficiency particulate air filter“ přeloženo jako ( velmi účinný filtr vzduchových částic ).Tyto filtry zvládnou ze vzduchu odfiltrovat minimálně 99,9% částic o velikosti asi 300 nanometrů. Větší částice jsou filtrovány ještě lépe. HEPA je tedy jakási spleť na sebe náhodně navazujících a uspořádaných vláken, které zachytí i ty nejdrobnější částice. Mimo jiné se tento filtrační systém využívá také ve zdravotnictví, farmacii, výrobě mikroprocesorů a v automobilovém průmyslu.

Technické parametry:

• příkon 2400 W
  • sací výkon 330 W
  • energetická třída A
  • vysávání koberců a čalounění
  • 4-stupňový vodní filtrační systém
  • HEPA filtr 13
  • pěnový filtr
  • nádrž na vodu 2 l
  • kovová teleskopická trubice
  • pohodlné držadlo vysavače pro snadné přenášení
  • napájecí kabel s délkou 4,5 m

Color

• Black
  • Green

Other features

The float protection against flooding the engine

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Allegro.cz

• Komunikace s obchodem 1*
    • Plastové části velmi křehké, špatně zabaleno

Vysavač skvělý, jen by mohly být malé plastové části z pevnějšího materiálu

• dobrý vysavač za slušnou cenu
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v AB COM CZECH

• zatím vysává. Vše ukáže až čas. Ať jsem koupil jakoukoliv značku, vždy vydržel max. 3 roky. Proto zkouším něco jiného.

pracnější údržba. Po každém použití je potřeba vysavač vytřít do sucha, aby uvitř nevznikali plísně.

• výkonný
    • cenově dostupný
  • , zakoupeno v spotrebice-uno

• Preferuji vysavač s vodním filtrem. Cena byla dostupná a doufám, že i s kvalitou budu spokojená.
  • , zakoupeno v spotrebice-uno

• Služebně dost dobrý
    • Je trochu hlučný
  • , zakoupeno v AB COM CZECH

• jako alergik, preferuji vysávání do vody a hepa filtr
    • sací výkon super
    • lehounký, skladovatelný, dobře ovladatelný i pro děti

poměr cena a výkon vysavače je super, zatím jej mám krátce, ale spokojenost je na místě, již svůj výkon předvedl

• - Přes původní "komplikace" s návodem v cizím jazyce byl eshop (220Volt) vstřícný a komunikace probíhala rychle. Na naši žádost prodloužili ochrannou lhůtu na vrácení zboží bez udání důvodu.
    • - vzduch při vysávání vychází opravdu čistý. Žádný zápach nebo prach. To je hodně příjemná změna oproti obyč. vysavači.
    • - saje hezky, zvládl vysát vše. V domácnosti máme ale jen koberce s krátkým chlupem a parkety.
    • - hezky se s ním přejíždí z místa na místo, opravdu lehce
    • - líbí se mi desing
    • - do budoucna je vysávání ekonomické - nebudu muset kupovat sáčky do vysavače
    • - návod nebyl v češtině. Kontaktovali jsme eshop a poslal návod v češtině, ale nebyl k tomuto typu vysavače. Byl k vysavači o třídu výš (na mokré vysávání). Český návod k tomuto typu prý není...
    • - upozornili jsme eshop, že na Heurece je vysavač prezentován jako vysavač na suché i mokré vysávání. A že nás nemile překvapilo, že na mokré vysávání není...Eshop se distancoval. Tento nepravdivý popisek tu je ještě dnes, takže předpokládám, že eshop Heureku nekontaktoval, aby ji na chybu upozornil. (Chyba je v popisu produktu. Jinak ve specifikaci je vysávání uvedeno jen suché.) A co se eshopu týká - ten u vysavače na svých stránkách nemá popisek vůbec žádný...
    • K samotnému vysavači:
    • - kabel do elektriky není samonavíjecí, což by mi až tak nevadilo. Vadí mi, že je moc krátký. V každé místnosti musím přendávat do jiné zásuvky.
    • - síla vysávání se nedá regulovat (nevím, jestli to tak mají všechny vodní vysavače...?)
    • - tyč na vysávání je krátká i na mě - při mých 165 cm už musím být ohnutá. Nevím, jak by vyhovovala lidem s vyšší postavou..
    • (možná jsem rozmazlená - náš starý Sencor měl dlouhý kabel do elektriky i dlouhou tyč na vysávání...)
    • - velká hlasitost, ale ta mi nevadí

Ve srovnání s jinými vodními vysavači je cena hodně příznivá. Na druhou stranu krátká šňůra i tyč na vysávání mi do budoucna bude vysávání znepříjemňovat...
    Vysavač slibuje "čisto" ve vzduchu při vysávání - to plní skvěle. Ale stále jsem v hodnocení na vážkách. Jestli se mám přiklonit více ke kladům nebo k záporům. V dotazníku jsem zaškrtla, že doporučuji...

• je skvělé, že člověk hned vidí, kolik prachu v jeho domácnosti stále je. můžete vysávat každý den a stejně voda nebude čistá.
    • bohužel musím. vysavač mám už delší dobu, ale s recenzí jsem čekala, až podle toho, jak se osvědčí. vysavač sám o sobě je super, ale musíte dávat opravdu dobrý pozor při manipulaci s nádobkou na vodu. mě bohužel popraskala a začala kapad spodem voda, což není uplně příjemné :-( nádoba sama osobě se sehnat nikde nedá, tak jsem jí už 4x lepila. bohužel to vždy vydrží jen chvilku a zase protéká. dneska mě čeká další lepení, ale jsem rozhodnutá, že už poslední.

vysavač doporučuju, ale zároveň s tím musím upozornit, aby si kupující dávali dobrý pozor při manipulaci s nádržkou. pokud dojde k popraskání, začne protékat