Miele Triflex HX1 Facelift SMUL1 Grafitově šedá

Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z ONLINESHOP.cz

Skladem • 1 variantaZdarma100 % • 4 277 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma100 % • 1 080 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma98 % • 47 216 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace
Skladem • Více variantZdarma93 % • 17 380 recenzíDalší informace

2 v 1
Parketová hubice
Hubice na okna

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Vysavac je při vysavani tichý, saje opravdu perfektně.

Plasty, z kterých je vysavac vyroben, mi az tak kvalitní nepřijdou. Nebyla jsem absolutně schopna se dostat k filtru. Vyprázdnění nadobky bylo snadné, ale dostat se k filtru nemožné! Divala jsem se na postupy, videa (z Ameriky, Německa a pod., nic). Byli jsme na to 3, a opravdu to neslo. To mi u takového vysavace přišlo az absurdní. To je podle me vec, která by měla jít jednoduse.. a osvětlení na hlavici vysavace jsem taky dost postradala. Vysavac jsem vratila..

Typ vysavače
Prachový kartáč
2 v 1
Parketová hubice
Hubice na okna

Akumulátorové vysavače Triflex HX1 s patentovanou konstrukcí 3v1 pro výjimečnou flexibilitu výdrž až 60 minut1 na jedno nabití stejně výkonný jako běžný vysavač Miele2 filtr Hygiene Lifetime s 99,99%3 schopností zachycování prachu široký elektrokartáč s chytrým rozpoznáním podlahové krytiny

Tyčový akumulátorový vysavač

Doba výkonu na stupeň MAX s elektropříslušenstvím 17

Plošný výkon v m2 125

Doba nabíjení v min 240

Dodávané příslušenství

Třídílné příslušenství integrovaný nástěnný držák

Hubice na vysávání spár

Sací štětec z umělých vláken

Hubice na čalounění XXL SPD 20

Elektrokartáč Multi Floor XXL SEB 430

Držák na zeď

Napájení

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • Více variantZdarma93 % • 17 380 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma98 % • 585 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Vysavac je při vysavani tichý, saje opravdu perfektně.