Kärcher Puzzi 8/1 C 1.100-225.0

Prostorově úsporný a především výkonný extraktor pro čištění čalounění nebo odstraňování skvrn z koberců. Zdobí ho kompaktnost, je lehký a snadno se s ním manipuluje...
14 387 Kč

Do 3 dnů • 1 varianta121 Kč90 % • 11 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma75 % • 16 recenzíDalší informace
Více než měsíc • 1 variantaZdarma96 % • 2 571 recenzíDalší informace
Více než měsíc • 1 varianta99 Kč0 neověřených recenzíDalší informace

Zašpiněný interiér automobilu, koberec nebo umaštěná sedací souprava? Nic výjimečného. K menším či větším nehodám dochází a docházet bude. S tím nic neuděláte. Na druhou stranu, s efektivním čističem po ruce vám nemusí vlasy stávat hrůzou. Co tedy na odolné skvrny platí? S vysavačem-extraktorem se nečistot různého druhu zbavíte snadno a rychle - je kompaktní, lehký a výsledek stojí za to. Po odstranění šmouh navíc zůstává na zasaženém místě jen velmi malé množství zbytkové vlhkosti, takže třeba gauč můžete po očištění začít hned opět používat.

Skvrny bez šance

Trápí vás fleky v interiéru automobilu? Nedaří se vám odstranit nepříjemné skvrny na sofa nebo s tou do očí bijící kaňkou na koberci by už také bylo dobré něco udělat? Sáhněte po výkonném extraktoru, který má za cíl zlikvidovat nečistoty všeho druhu, a to nejen na čalounění.

Typ vysavače
Parketová hubice
Hubice na okna

• Dlouhá životnost
    • Intuitivní ovládání
    • Nedodávají k tomu tyč a nástavec na čištění koberců, toto mají silně předražené jako jednotlivý produkt
    • Doslova šílený servis po záruce
    • Nový stroj je technicky navlas stejný jako stroj starý 15 let, jen se trošku změnil dizajn.
    • Zbytečně drahé čistící prostředky s průměrnou až podprůměrnou koncentrací čistících látek (jen přeparfémované)

Stroj jako takový je v pohodě, první kus mi vydržel od roku 2008 do nynějška. Pak přestal fungovat sací motor. Odnesl jsem to na opravu s tím, že 3 tis do opravy ještě dám. Volal mi technik, že za opravu si vezme 5300 Kč. Nechal jsem si to dovézt zpátky a musel jsem zaplatit servisní prohlídku cca 500. Ano, v pořádku. Podívá se a inkasuje. Koupil jsem si motor nový za 1800 i s daní, a vmontoval si jej sám. Přitom jsem zjistil, že šrouby od servisáka nebyly ani pootočené. Prostě si naúčtoval peníze za nic. Paní mě o platbě za prohlídku která neproběhla informovala až u pokladny se slovy že to mám i na papíru o zakázce.
    Při objednání se mi v košíku objevil nějaký čistič, který jsem do něj nevložil, to by bylo z nepozornosti odevzdaných dalších 500 Kč na účet prodejců.
    Předraženou a přeparfémovanou vodu - čistící prostředek- do stroje je také záhodné komentovat. Za opravdu dost peněz si pořídíte čistící roztok o síle čistění jádrového mýdla. Čistící schopnost přípravku za tyto peníze je mírně podprůměrná. (dělal jsem pro jinou instituci ve své laboratoři porovnání účinnosti čistidel, mýdel a pracích prášků, tudíž lze napsat, že jsem v obraze)
    Ale zpět k přístrojům.
    Nyní mám stroje dva, naštěstí je uživím, ale kdo se rozhodujete, zdali vzít Karcher, nebo něco jiného, berte spíš něco jiného za poloviční cenu s rozumným servisem a zárukami. Jakmile totiž budete potřebovat stroj opravit, nebo dokoupit základní vybavení (trubici a nástavec na tepování koberců) pokusí se Vás oškubat a nakonec oškubou jako slípky. Karcher podává převážně značku, těžící z kdysi dávno vysoké kvality.
    Stroj je dobrý, ale servis a dopllňkový materiál jsou za strašnou cenu.
    Nepříliž dobré popisované zkušenosti jsem získal v Liberci.

• Skvěle a hloubkově čistí
  • , zakoupeno v KÄRCHER CENTER S+S

• dostatečný sací výkon a brzké vysušení materiálu po čištění
    • kupuji si po 12 letech úplně stejný stroj(velmi mile mě překvapilo,že se s drobnými úpravami stále vyrábí)...tzn.obrovská spokojenost !

Typ vysavače
2 v 1
Parketová hubice
Hubice na okna

Nízká hmotnost

Manipulace s přístrojem je velice snadná. Ač se vám při pohledu na něj může zdát, že jde o těžké monstrum, s nímž si poradí jen vskutku zdatní jedinci, opak je pravdou. Hmotnost činí pouze necelých 10 kilogramů! Přenášet ho přes překážky a z jedné místnosti do druhé tak zvládne opravdu každý.
Nízká hmotnost

Efektivní odsávání

Konstrukce extraktoru není z prostorového hlediska nadrozměrná, zároveň ho zdobí kompaktní charakter a odsávání má sílu. Na jeho povrchu se pak vyjímá vestavěné držadlo, které umožňuje přepravu jednou rukou. K vychytávkám patří i výklopný hák pro umístění síťového kabelu.
Efektivní odsávání

Snadné ovládání

Obsluhovat přístroj není žádná věda. Naopak. K pohodlnému ovládání slouží velké nožní spínače, takže se při vysávání můžete na práci maximálně soustředit, nic vás nebude rozptylovat. A co vyjmutí nádrže na znečištěnou vodu? Hrozí komplikace? Není se čeho bát - také jde o snadnou záležitost, stejně jako doplňování čisté vody.
Snadné ovládání

Vlhkost se nezdrží

Jak je to vlastně s vlhkostí zasažených míst od čištění? Jak dlouho potrvá, než si na od šmouh zbavenou sedačku budu moct zase sednout? Žádný strach, důlek nevystojíte. Schnutí je totiž extrémně rychlé. Třeba po koberci (nebo jiných textilních plochách) se klidně procházejte ihned po vysávání.
Vlhkost se nezdrží

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Do 2 týdnů • 1 variantaZdarma98 % • 1 343 recenzíDalší informace

Silný a kompaktný tepovač-extraktor na čistenie malých kobercových plôch.

Ponúka najlepší výsledok odsávania v porovnaní so všetkými konkurenčnými strojmi.

Puzzi 8/1C umožňuje rýchlu pochôdznosť textilných povrchov. Sieťový kábel sa dá uložiť na vyklápací hák.

Integrovaný držiak podlahovej hubice na stroji.

Silný a kompaktný extraktor na čistenie malých kobercových plôch a čalúnenia.

Najlepší výsledok odsávania v porovnaní so všetkými konkurenčnými strojmi.

Tým je možná rýchla pochôdznosť textilných povrchov. Sieťový kábel sa dá uložiť na vyklápací hák. Integrovaný držiak ručných hubíc na stroji.

Silný a kompaktný extraktor na čistenie malých kobercových plôch a čalúnenia.

Najlepší výsledok odsávania v porovnaní so všetkými konkurenčnými prístrojmi.

Tým je možná rýchla pochôdznosť textilných povrchov.

Sieťový kábel sa dá uložiť na vyklápací hák.

Integrovaný držiak ručných hubíc na prístroji.

Štandardné príslušenstvo:

Vákuum (mbar/kPa)   236/23,6

Teplota umývacieho roztoku (°C)   60

Vlastnosti a výhody:

Nízka hmotnosť

Puzzi 8/1 C s hmotnosťou iba 9,3 kg sa ľahko prenáša – a vďaka rýchlejšiemu sušeniu sa ideálne hodí na čistenie v prípade potreby.

Kompaktná konštrukcia

Hlavne pri čistení čalúnenia a interiéru áut ukazuje Puzzi 8/1 C svoje silné stránky.

Dokumenty

• Unboxing a testování

• Ukázka funkcí vysavače

• Unboxing a testování

Zobrazit video recenzi

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• Představení produktu

• Ukázka vysavače

• Testování

• Testování

• Dlouhá životnost
    • Intuitivní ovládání
    • Doslova šílený servis po záruce

Ale zpět k přístrojům.
    Stroj je dobrý, ale servis a dopllňkový materiál jsou za strašnou cenu.
    Nepříliž dobré popisované zkušenosti jsem získal v Liberci.

• Skvěle a hloubkově čistí

• - značka karcher
    • - provedení
    • - krásně saje vodu
    • - práce s ním je perfektní
    • - trošku protěkají rychlospojky
    • - drahý servis a náhradní díly

Mám tento tepovač na autosedačky a perfektní