Jimmy JV65 Plus

Popis produktu

Parametry produktu

Výrobce
Hmotnost
6.469 kg
Typ filtru
HEPA
Hlučnost
80 dB
Příkon
500 W
Barva
vícebarevná
Objem sáčku/nádoby na prach
0.5 l
Napájení
akumulátorové

Parametry produktu

Výrobce
Hmotnost
6.469 kg
Typ filtru
HEPA
Hlučnost
80 dB
Příkon
500 W
Barva
vícebarevná
Objem sáčku/nádoby na prach
0.5 l
Napájení
akumulátorové

Popis produktu

Akumulátorový vysavač Jimmy JV65

Úklid nebyl nikdy jednodušší. Akumulátorový vysavač Jimmy JV65 poskytuje sací výkon až 145AW, který si snadno poradí s nečistotami. Odolná baterie poskytuje až 70 minut provozu na jedno nabití a 2 různé kartáče vám umožní důkladné vysávání koberců i tvrdých podlah. Nízká hmotnost, ergonomický design a dodávané příslušenství vám umožní důkladně vyčistit každý kout. V balení najdete také mopovou podložku pro pohodlné čištění podlah. Značka Jimmy je součástí ekosystému Xiaomi.  

Poradí si se špínou s hurikánovou silou

Zbavte se všech, i těch nejodolnějších nečistot. Jimmy JV65 je vybaven patentovaným bezkartáčovým motorem, který pracuje rychlostí až 100 000 otáček za minutu a příkonem až 500 W, což znamená neuvěřitelně vysoký sací výkon až 22 000 Pa. Co to znamená v praxi? Prach, drobky, vlasy a další nečistoty budou vysáty během okamžiku - podívejte se, jak málo stačí k tomu, aby vaše podlahy zářily čistotou!  

Důkladně čistí podlahy

Vysáváním však možnosti nekončí. Součástí sady je také speciální mopovací podložka, která vám umožní podlahy vytírat a vysávat zároveň. Velkokapacitní nádržka stačí na důkladné vyčištění celé domácnosti a její instalace je opravdu snadná. Můžete ji také snadno odpojit. Tento vysavač navíc využívá technologii inteligentního uvolňování vody, takže mopovací podložka je vždy optimálně navlhčená a nemusíte se obávat zaplavení.   2 kartáčové válce - ideální pro různé typy podlah

Díky čemu je vysavač Jimmy JV65 ideální pro různé typy podlah? V sadě najdete 2 vyměnitelné kartáčové válce. Jeden z nich bude ideální pro koberce. Účinně odstraňuje nečistoty a prach ukrytý v hustém vlasu. Válec na tvrdé povrchy je vhodný pro čištění dlaždic nebo panelů. Kombinace měkkých a tvrdých vláken vám umožní účinně vyčistit drobky, odolnou špínu a dokonce i otisky nohou. Speciální konstrukce kartáče navíc minimalizuje riziko, že se do něj vlasy zamotají.  

Součástí balení je mnoho užitečného příslušenství

S přiloženým příslušenstvím vyčistíte každý kout vaší domácnosti. Elektrický kartáč na matrace účinně odstraňuje prach, roztoče a další alergeny. Štěrbinový kartáč usnadňuje vysávání prohlubní v pohovkách a kartáč na nábytek je vhodný například pro čištění desek stolů. Měkký kartáč a ohebná hadice umožňují vysávat těžko přístupná místa a kovová trubice a přídavná prodlužovací přípojka vám pomohou dosáhnout do vyšších míst, jako jsou police nebo horní části skříní.  

Vychutnejte si pohodlí při používání

Vyzkoušejte, jak snadné a pohodlné může být uklízení. Vysavač Jimmy JV65 váží pouhých 1,46 kg, takže jej snadno zvednete, abyste vysáli polici nebo strop. Ergonomická rukojeť zakřivená pod úhlem 65° snižuje namáhání vašeho zápěstí a usnadňuje manévrování s vysavačem. Snadno s ním také vysajete podlahu pod nábytkem - díky vyladěné konstrukci se nemusíte ohýbat! Chcete více? Vysavač Jimmy JV65 lze použít také jako praktický ruční vysavač.  

Dlouhá pracovní doba - pohodlné nabíjení

Nyní můžete uklidit celý dům, aniž byste museli dělat nechtěné přestávky na nabíjení vysavače. Jimmy JV65 je vybaven odolnou baterií, která se skládá z 8 článků s kapacitou 2500 mAh. Díky tomu může plně nabitý přístroj pracovat nepřetržitě až 70 minut. Přiložená základní jednotka s nástěnným držákem navíc umožňuje vysavač skladovat a nabíjet zároveň - ideální způsob, jak ušetřit místo ve vaší domácnosti!   3 režimy, ze kterých si můžete vybrat

Nastavte si provoz vysavače podle svých potřeb nebo podle toho, jak moc je vaše podlaha znečištěná. Jimmy JV65 vám nabízí 3 režimy, ze kterých si můžete vybrat. Normální režim je ideální pro běžný, každodenní úklid. Potřebujete důkladně vyčistit trochu více znečištěnou podlahu nebo koberec? Zvolte režim Mid. K dispozici je také režim Max, který vás zbaví i těch nejodolnějších nečistot. Rychle a pohodlně přepínejte mezi režimy pomocí tlačítka vysávání umístěného na snadno přístupném místě.  

Sbohem prachu a alergenům

Udržujte sebe i svou rodinu zdravé. Tento vysavač využívá patentovaný dvojitý cyklónový filtrační systém, který zajišťuje plynulé proudění vzduchu pro výkonné sání. Účinný HEPA filtr navíc účinně blokuje až 99,97 % drobných částic o velikosti pouhých 0,3 μm. Dokonale si poradí i s alergeny. To vše vám umožní vytvořit ve vaší domácnosti bezpečné a zdravé prostředí.  

Snadná údržba

Při používání vysavače Jimmy JV65 se také snadno postaráte o čistotu a snížíte riziko množení bakterií. Části vysavače, jako je nádoba na prach a filtr, lze bez problémů umýt pod tekoucí vodou. Tím prodloužíte jejich životnost a snížíte četnost výměny. Vyprázdnění prachové nádoby je velmi snadné - stačí ji vyjmout stisknutím příslušného tlačítka.  

V krabici

Elektrický kartáč s podlahovým kartáčovým válcem

Podložka pod mop

Štěrbinový nástroj 2 v 1

Nástroj na čalounění 2 v 1

Elektrická hlavice na matrace

Ruční vysavač

Nabíjecí základna

Adaptér

Konektor

Měkký kartáč

Natahovací hadice

Kartáč na koberce

Kovová trubka  

Značka

Jimmy

Model

JV65

Jmenovitý výkon (W) 500

Jmenovité napětí (V) 28,8

Specifikace baterie 8 x 2,5 AH, 72 WH

Doba ručního provozu (min) 9/30/70

Doba provozu ruční + elektrická podlahová hlava (min) 8/22/45

Doba nabíjení (H) 4-5

Sací výkon (AW) 145

Sací tlak(Kpa 22

Hlučnost (dBA 80

Způsob sběru prachu

Duální klonování

Kapacita prachové nádoby (L) 0,5

Displej

Ne

Snímač prachu

Ne

Typ kartáčového válce

Kombinace měkkých a tvrdých štětin

Typ vstupního filtru

HEPA

Vyjímatelná baterie

Ne

Podlahová hlava zabraňující namotávání vlasů

Ano

Základna pro nabíjení baterie

Ne

Způsob nabíjení

Nástěnná nabíjecí kolébka

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.