Hoover TGP 1410 Pure power

• Tichy
    • Odolny
    • Zadny obyc. plastik
    • Silny tah

Dlouho jsem vybirala vysavac az mi byl kamardkou doporuceny tenhle. Jak jsem si ho u ni vyzkousela mela jsem jasno-musim ho mit a uz mam. Vrele doporucuji.

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

tento vysavač je tichý,dobře ovladatelný a to hlavní je 40-ti procentní uspora el.energie,je mi potěšením s ním vysávat,je dobře manipulovatelný a lehký,byla bych ráda,kdyby tento typ vysavače mohli vyzkoušet i druzí,kteří upřednostňují kvalitu,a to ještě za velmi příznivou cenu

5.8 kg
Vhodné pro alergiky
Pro domácnost se zvířaty
Turbokartáč
Hubice na tvrdé podlahy

Sáčkový vysavač HOOVER TGP 1410.

• Základní charakteristiky• Filtrační systém : sáčkový• Hepa filtr : ano• Maximální výkon (W) : 1 400• Sací výkon (W) : 380• barva : bílá / zelená
  • Ostatní charakteristiky• až 40% úspora energie• výkon srovnatelný s vysavačem 2 300 W•• dvojitý HEPA: HEPA sáček + Hepa filtr H12• objem sáčku 3,5 l• systém snadného připojení EASYClick• multifunkční kovová hubice pro všechny povrchy• profesionální vyztužená hubice• navigační rukojeť s ovládáním výkonu• teleskopické trubky• navíjení přívodního kabelu• zapnutí/vypnutí vysavače tlačítkem•• příslušenství:• parketová hubice Caresse• přepínatelná podlahová/kobercová hubice• štěrbinová hubice• prachový kartáč• hubice na čalounění•• pracovní rádius 9 m• délka hadice 1,75 m• délka přívodní šňůry 6 m• hlučnost SuperSilent 74 dB(A)• rozměry netto v x š x h (mm) 220 x 425 x 315

• Dobrý
    • Moc plastu