Hoover SN 75011

Disponuje maximálním příkonem 700 W a spadá do energetické třídy A. Zaujme svým elegantním designem v červené barvě. Vlastnosti: Typ vysavače: podlahový Vysávání: suché Příkon...
2 390 Kč

Regulace sání
Vhodné pro alergiky
Pro domácnost se zvířaty

• , zakoupeno v OKAY.cz

• Pěkné zpracování na oko, výkonný sací efekt.

Je to na vahách, peníze verzus kvalita.
    Vysavač dlouhou nevydrží díky méně kvalitním hubycím, odhaduji aktivní životnost max dva roky.

• , zakoupeno v Electro World

• Dobrý výkon, dlouhá šňůra výhodou, dobrá manipulace. Spokojenost
  • , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Tak kde jsem asi to objednal tak jsem měl smůlu ale uvádí jsem měl velké štěstí a rychle vyřízení i dodání objednávky prostě perfekt produkt jsem potřeboval vřele doporučuji vsem.

děkujeme za Vaši recenzi produktu a budeme se těšit

• délka kabelu (5)
  • nízká hlučnost (4)
  • hadice (3)
  • , zakoupeno v OKAY.cz

• Pěkné zpracování na oko, výkonný sací efekt.

Je to na vahách, peníze verzus kvalita.

• , zakoupeno v Electro World

• Dobrý výkon, dlouhá šňůra výhodou, dobrá manipulace. Spokojenost

děkujeme za Vaši recenzi produktu a budeme se těšit
    na Vaše další nákupy.
    Přejeme pěkný den.
    ONLINESHOP.CZ

• Dlouhý dosah šňůry
    • Relativně tichý chod
    • Vypadává kovová část od plastové hubice
    • Diskomfort při vysávání (je třeba neustále hlídat vypadávání hubice)
    • Poměrně těžký
    • Nekvalitní plasty
    • Spousta nástavců, nicméně všechny jsou dost nekvalitně provedené

Snažil jsem se vybrat výrobek ve střední cenové, nicméně s touto značkou jsem se spálil. Základní funkce vysavače je, aby se s ním dobře vysávalo, v tomto případě je to spíše k vzteku.

• Saje silně.
    • (Zatím ) pěkně jezdí.
    • Vysavač je poměrně velký a těžký, po prvním použití parkovacího držáku pro hubici na zadní straně se lyžiny ulomily, jsou z fórové umělé hmoty!!!
    • Šňůra by mohla být delší.

Než koupím nový spotřebič, vždy si přečtu recenze; usmívala jsem se, když nějaká zákaznice psala, že nemůže luxovat, protože je lux tak silně přisátý. Hned jsem si na to vzpomněla, když jsem poprvé luxovala. Je to v tom, že jsem podle nákresu zcela bezpečně nerozpoznala, který nástavec je na koberec a samozřejmě jsem použila ten na tvrdou podlahu. I při malém výkonu téměř nešlo s hubicí pohybovat. Ale po výměně za správný nástavec je vše v pořádku, dokonce jsem už luxovala na plný výkon aniž bych "utrhla koberec od podlahy". Bohužel se ulomil okamžitě držák na zaparkování hadice s hubicí, s úžasem jsem viděla, že jde o tenkou tvrdou umělou hmotu. Asi "soudruzi" někde šetřili.... Jinak mohu 100% doporučit.

ONLINESHOP.cz (prodejce)

děkujeme za Vaši recenzi produktu, přejeme pěkný den a budeme se těšit na Vaše další nákupy.
    ONLINESHOP.cz

• Kvalita vysávání
    • Dlouhá přívodní šňůra
    • Velmi těžko se vyndává hadice z vysavače.

ONLINESHOP.cz

• , zakoupeno v Obchody24.cz

• 4A-hovoří za vše, proto jsme do toho šli
    • dobrá cena

ulámaly se nám snad všechny více namáhané plastové části po dvou měsících provozu

• , zakoupeno v TEshop

• Má silný tah při vysávání podlahy i koberce
    • Vypadává vysávací trubice.

• Malý
    • lehký
    • skladný
    • výkonný
    • Uchycení teleskopické trubky v hadici by mohlo být pevnější - trubka vypadává

Snadná manipulace,dobrý výkon