Hoover HF522STPE 011

Hoover HF522STPE 011 je skvělý multifunkční pomocník, který si poradí s téměř všemi povrchy. Je velmi kompaktní a přesto výkonný, s výdrží baterie až 45 minut. ...
6 699 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z ONLINESHOP.cz

Skladem • 1 varianta% Slevový kódDoplňkové službyZdarma97 % • 47 453 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta35 Kč95 % • 6 172 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč92 % • 511 808 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma93 % • 333 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 87 023 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč80 % • 416 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma96 % • 12 961 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 variantaDoplňkové službyZdarma98 % • 3 182 recenzíDalší informace

Hoover HF522STH 011 je multifunkční tyčový akumulátorový vysavač poskytující skvělý výkon při vysávání na všech površích. Velmi snadno se udržuje a díky své konstrukci motorizovaná hubice s integrovaným hřebenem zabraňuje namotávání vlasů a chlupů na kartáčovou lištu. Ve složeném stavu zabere jen 69 cm a uložit jej proto můžete doslova kamkoliv. Provoz baterie na jedno nabití je až 90 minut a jeho hubice je při vysávání sklopitelná o 90° a otočná o 180°. Dostanete se s ním tak i do velmi špatně přístupných prostor.

Malý velký pomocník

90 minut práce na jedno nabití, rychlé nabíjení 22 V H-Lab baterie a kompaktní osvětlení hubice je velkou  výhodou tohoto vysavače. Navíc po složení zabere jen 69 cm

Typ vysavače
Regulace sání
Vhodné pro alergiky
Pro domácnost se zvířaty

• , zakoupeno v Alza.cz

• Neskutečný sací výkon (bere i psí chlupy z koberce)
    • VELMI přívětivá cena x kvalita
    • Bezvadně se ovládá
    • 2 baterie v balení - LUXUS
    • Výdrž jedné baterie je dostačující pro vysátí menšího bytu
    • Přiložené nástavce jsou bezvadné a usnadňují práci
    • Intuitivně se ovládá a třešničkou na dortu je jeho pěkné zpracování
    • Ruční vysavač mi přijde trošku těžší
    • Nádobka na odpad by se měla vysypat po stisknutí jednoho tlačítka, to se však nikdy nestane (jakmile je nádoba naplněná prachem a chlupy, vytvoří se uvnitř špunt, se kterým nehne nic) a je tedy nutné nádobu rozložit a obsah vyjmout ručně. Což vzhledem k malému obsahu nádoby není úplně fajn, neboť se musí vysypat po každém vysátí.

Plusy tohoto vysavače jednoznačně předčí jeho mínusy (odpadní nádobka); takže ho všem jen doporučuji.
    Jedná se o první tyčový vysavač, a o to víc jsem překvapená, jak úžasně saje a co vše z koberců vytáhne !
    V budoucnu, až bude třeba, určitě sáhnu po této značce, protože mě ihned přesvědčila, že ví, co dělá.

• lehký
    • dobrý sací výkon
    • variabilní
    • bez kabelu - v balení dvě baterie
    • jediná jakože "nevýhoda" je menší nádoba na prach

šikovný vysavač, spokojenost

• , zakoupeno v planeo.cz

Výborný na zvířecí chlupy, žádné kabely, lehký vysavač, snadná manipulace.

Typ vysavače
Regulace sání
Vhodné pro alergiky
Pro domácnost se zvířaty

Snadná práce i údržba

Integrovaný hřeben zabraňuje omotávání vlasů a nečistot kolem lišty kartáče, takže se s čištěním kartáče můžete rozloučit, protože hlavní údržba vysavače probíhá přímo při jeho práci

Snadná práce i údržba

Vysoký výkon pro vaši spokojenost

Bezkartáčový impulsní motor nabízí konzistentní a silný výkon. Disponuje 100 000 otáčkami za minutu a jeho sací výkon je mnohem větší, než byste v tak malém přístroji čekali.

Vysoký výkon pro vaši spokojenost

Dlouhá výdrž a rychlé nabíjení

Baterie na jedno nabití zvládne až 90 minut práce v automatizovaném režimu. Vysavač disponuje i standartním a TURBO režimem, mezi kterými můžete pohodlně přepínat. Plného stavu baterie navíc dosáhnete již po 2,5 hodinách nabíjení.

Dlouhá výdrž a rychlé nabíjení

Pohodlné ovládání

Na rukojeti vysavače je umístěno LED ovládání, díky kterému můžete jedním pohybem prstu zapnout i vypnout, změnit režim vysávání, zkontrolovat stav baterie a stav údržby vašeho vysavače

Pohodlné ovládání

Neunikne vám ani zrnko prachu

Hubice vysavače je osazena LED osvětlením, které vám odhalí každé smítko prachu. Světla jsou dokonce tak výkonná, že můžete stejně kvalitně vysávat za světla i po tmě

Neunikne vám ani zrnko prachu

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • Více variant99 Kč94 % • 26 053 recenzíDalší informace

HOOVER HF522STPE011 Multifunkční – tyčový a ruční akumulátorový vysavač, samostatný cyklón, 2 x 22 V Lion, až 90 min provozu, Direct Impulse Motor – vysoký výkon vysávání, Unikátní motorizovaná hubice na všechny povrchy s integrovaným hřebenem

Zákazníci nejčastěji zmiňují

• výkon (5)
  • výdrž baterie (5)
  • design (3)

• Velici výborný vysavač.Nejvíc ho ocení domácnosti s mazlíčky pro velice rychlé a pohodlné vysátí chlupů. Velký sací a tichý výkon a chod. Výborný také turbo vysávání který si poradí i s tím co doposud nešlo vysát těmi dobrými vysavači. Na jedno nabití vydrží 45 min na celý třípokojový byt. Snadné čištění
      • Momentálně není co vytknou naprostá spokojenost

Pro snadné , rychlé a pohodlné vysátí bytu bez hadic a kabelů . Velice lehký a pohodlný. Není zrovna levnější ,ale byla na něj i akce. Veliká nadšenost z vysavače .Dobrá koupě a doporučuji pokud se někdo rozmýšlí jaký vysavač pro denní použití.

• , zakoupeno v Alza.cz

• Neskutečný sací výkon (bere i psí chlupy z koberce)
      • VELMI přívětivá cena x kvalita

• variabilní
      • bez kabelu - v balení dvě baterie
      • jediná jakože "nevýhoda" je menší nádoba na prach

šikovný vysavač, spokojenost

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • Více variant99 Kč94 % • 26 053 recenzíDalší informace

• Vysavač má dobrý tah, je lehký a splnil naše očekávání.
    • , zakoupeno v planeo.cz

Výborný na zvířecí chlupy, žádné kabely, lehký vysavač, snadná manipulace.

• , zakoupeno v MALL.CZ

Zboží došlo v pořádku a v krátké době. S produktem jsem velmi spokojená. Doporučuji.

• , zakoupeno v planeo.cz

• špatný přístup k zákazníkovi

• Výkon
      • 2 baterie
      • Mechanické provedení
      • Měkčená kolečka
      • Přisvícení
      • Snadná přístupnost odpadní nádoby a kartáče
      • Umístění tlačítka zapínání a jeho snadné spuštění

Osobně jsem nadšený. Hravě předčí všechny tyčové vysavače, se kterými jsem prozatím přišel do styku, a že jich nebylo málo. Skvělý výkon sání v kombinaci s kartáčem je prostě parádní. Na turbo výkon sice nevydrží moc dlouho, ale stejně nemám důvod ho moc využívat. Navíc v ceně dvě baterie a to je prostě luxus. Tlačítka ovládání jsou hodně citlivá, takže se občas stane, že si vysavač zapnete omylem, ale dá se na to zvyknout. Ledkové přisvícení je skvělé, ale má i jeden zásadní problém. Svítí krásně (bílé světlo), takže je všechno vidět. To je velká výhoda, ale také velká nevýhoda. Za běžného světla ne, ale za šera, nebo tmy, je vidět opravdu všechno a dost to překvapí. Nemyslel jsem, že bychom měli doma takový bordel.Normálně to totiž vidět není, ale před vysavačem ano.

• výborně vysává i koberec
      • dvě baterie
      • nenamotává vlasy
      • je lehký
      • Nádoba na prach by mohla být možná větší, někdy musím dovnitř sáhnou rukou

je to můj první tyčový vysavač, takže nemám srovnání, vybírala jsem na základě recenzí a hledala jsem především kartáč, který nenamotává naše dlouhé vlasy. Dvě baterie jsou super, vysavač upozorní na vybitou baterii až na poslední chvíli. Podsvícení ukáže spoustu prachu, který jinak ani nevidím.
      Manipulace je snadná, zvládne vysávat i dítě (i když mě to zatím baví a ještě jsem mu to nepůjčila:)
      Už jsem objednala druhý vysavač rodičům.

• Lehký
      • Poměrně tichý
      • Dobře saje
      • Jednoduché ovládání
      • Dobře skladovatelný, kompaktní
      • Dvě baterie v balení
      • Příslušenství
      • Umístění tlačítek ovládání - občas člověk vezme vysavač do ruky a hned si jej zapne, ale příliš to nevadí

Celkově skvělý vysavač pro menší domácnost, ale hravě si poradí i se zvířecími chlupy (kočka, pes - odzkoušeno).