Hoover GL 84011

Třída účinnosti vysávání tvrdých podlah
Třída účinnosti vysávání koberců
Pro domácnost se zvířaty

• , zakoupeno v Elektrochram

Vynikající výkon u koberců. Trochu překáží šňůra, ale chtěla jsem přístroj do sítě, tak s tím musím počítat. Výbornou funkcí je hadice integrovaná do těla vysavače, například když potřebuju jen rychle přejet poličky kvůli prachu. Jsem s koupí spokojená.

• , zakoupeno v EURONICS

• VÝBORNĚ VYSÁVÁ NA NĚKOLIK ZPŮSOBŮ,DOBRÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ,JEDNODUCHÁ OBSLUHA
    • ŠPATNĚ OVLADATELNÉ PRO SLABŠÍ RUCE,S
    • ONEMOCNĚNÍM RUČNÍCH KLOUBŮ.VHODNÉ VYSÁVÁNÍ SPÍŠE PRO MUŽE

DOPORUČUJI PRO VYSÁVÁNÍ ZDATNĚJŠÍM OSOBÁM.

• , zakoupeno v KASA.cz

• vysoký výkon díky el. rotačnímu kartáči
    • příslušenství
    • vysaje i to co si myslíte, že doma nemáte :-)

jsem rád za koupi takového vysavače. Nyní vysává i můj přítel, který předtím o vysavač ani nezakopl.

9.3 kg
Třída emisí prachu z vysavače
Třída účinnosti vysávání tvrdých podlah
Třída účinnosti vysávání koberců
Pro domácnost se zvířaty

Bezsáčkový multifunkční vysavač GL71 GL 84011 od značky Hoover v nadčasovém designu s příkonem 700 W.Vysavač GL71 GL 84011 je vhodný do domácností s dětmi i domácími mazlíčky.Hmotnost vysavače GL71 GL 84011 je 7,1 Kg, má hlučnost do 86 dB a  akční rádius až 13 metrů.

Technické parametry:

Hubice na čalounění ne

Štěrbinová hubice ano

Turbokartáč ano

• Bezsackovy, nízká spotřeba, do 1.poruchy i silný výkon
    • Větší váha, po delším vysávání bolí ruce, během roku porucha, po reklamaci slabý výkon, po 2 měsících další porucha
  • , zakoupeno v Elektrochram

• , zakoupeno v EURONICS

• VÝBORNĚ VYSÁVÁ NA NĚKOLIK ZPŮSOBŮ,DOBRÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ,JEDNODUCHÁ OBSLUHA
    • ŠPATNĚ OVLADATELNÉ PRO SLABŠÍ RUCE,S
    • ONEMOCNĚNÍM RUČNÍCH KLOUBŮ.VHODNÉ VYSÁVÁNÍ SPÍŠE PRO MUŽE

DOPORUČUJI PRO VYSÁVÁNÍ ZDATNĚJŠÍM OSOBÁM.

• , zakoupeno v KASA.cz

• vysoký výkon díky el. rotačnímu kartáči
    • příslušenství
    • vysaje i to co si myslíte, že doma nemáte :-)