Hoover FE216ALI 011

Napájení
akumulátorové

• překvapivě dobře vysává i nízký koberec
    • zatím žádný

S mnoha vysavačů co jsem vybíral tak tento opravdu vysává.

• , zakoupeno v Obchody24.cz

• Snadné vysávání,vždy po ruce.
  • , zakoupeno v MALL.CZ

Jsme spokojeni, vysavač je lehký, výkonný, snadná údržba, doporučujeme.

Typ vysavače

• hmotnost (kg) - 2,7

4zákazníci nedoporučují produkt

• překvapivě dobře vysává i nízký koberec
    • zatím žádný

S mnoha vysavačů co jsem vybíral tak tento opravdu vysává.

• , zakoupeno v Obchody24.cz

• Snadné vysávání,vždy po ruce.

• vydrz baterii, ssaci vykon rucniho vysavace, uhytka na dodatecnou koncovku na vysavaci.
    • turbo kartac dela kraval, po zapnuti stupne 2 vysavac obcas vypne. je tezky a moc veliky aby zajet pod nabytek.

Pred nem jsem mela najlevnejsi jednoduhou etu moneto, na ktere ale odesla baterka. Ve zrovnani ma nasobne lepsi baterku (bez problemu zvladl dva krat 90m2 na jedno nabiti) ale jinak je to strasny kram. Prvy kus jsme jeli do obchodu vratit obratem - proto ze na stupni 2 delal drsny kraval a vypinal se. Neslo z nem luxovat koberec. Kus 2 zacal delat totez po 10 dnech, pouzitu parkrat. Kdysi davno jsem mela vysavac hoover a ten vydrzel par let v domacnosti - a porad ho mam na stavebni prace - je super, zda se ze od te doby sli s kvalitou do kelu. Fakt nedoporucuji, podle mne funkcni je na nem pouze ten maly rucny vysavac - jelikoz kartac nam zlobil na 2 kusech predpokladam ze konstrukcne je blbe poreseny.

• , zakoupeno v MALL.CZ

Jsme spokojeni, vysavač je lehký, výkonný, snadná údržba, doporučujeme.

• , zakoupeno v MALL.CZ

Zbytečně vyhozené peníze. Hoover už nikdy.

• , zakoupeno v Spořílek.CZ

• částečně nefunkční

Vysavač nedoporučuji,z výroby již zmetek,netočí se turbo kartáč,osvětlení sací hubice nesvítí.Při příštím nákupu budeme vybírat jinou značku

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

Dva stupně výkonu - na ten slabší nevezme ani drobky z podlahy, na ten silnější mi téměř oholil vlněný orientální koberec...za mě tedy velké zklamání, přístroj jsem vrátila a koupila osvědčený Electrolux.

ONLINESHOP.cz (prodejce)

děkujeme za Vaši recenzi produktu,mrzí nás, že výrobek nesplnil Vaše očekávání.
    ONLINESHOP.cz

• , zakoupeno v Obchody24.cz

• je tichý, dlouho vydrží,vysáva i nízké koberce,je lehký,dobrá manipulace.
  • , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Rychlé dobíjení vysavače a dlohá výdrž.
    • Neznám.

ONLINESHOP.cz (prodejce)

velice nás těší Vaše spokojenost s vysavačem.
    Děkujeme za Vaši recenzi a přejeme hezký zbytek dne.
    ONLINESHOP.cz

• , zakoupeno v MALL.CZ

Zatím spokojenost, baterka vydrží po jednom nabití 30-45 min. Vysává bez problému malé smítka u větších se, musí víckrát přejet. Jen pozor při vysypávaní nádoby na prach filtr není připevněn na pevno a vyhodíte ho do koše. Naštěstí jsem si toho všimla. Jinak bez problému.