Grundig VCH 9631

Napájení
akumulátorové

• , zakoupeno v EuroKing

• velice dobře vysává
    • za 2 a 1/4 roku vyčerpání akumulátoru a vysavač se stal provozu neschopný.

• přisvětlení vysávané plochy

Stříbrná
Napájení
akumulátorové

Tyčový AKU vysavač Grundig 2 v 1 VSH 9631 / 18 V / 0,5 l

Praktický bezdrátový a ruční vysavač 2 v 1 s filtračním systémem s cyklonovou technologií. Ať už jako podlahový nebo ruční vysavač, vysoce výkonný elektrický kartáč spolehlivě odstraní odolné nečistoty nebo zvířecí chlupy. Sklopná rukojeť umožňuje prostorově úsporné skladování. Zajisté oceníte odnímatelný malý ruční vysavač, kterým jednoduše vysajete nejen Váš automobil. Cyklonová technologie nasává nečistoty, odděluje je od vzduchu a váže je ve sběrné nádobě.

Parametry

Napětí 18 V

Doba nabíjení 5 h

Doba provozu na jedno nabití cca 60 min

Doba provozu na max. výkon cca 20 min 4-stupňový indikátor baterie

Rychlé a hygienické vyprazdňování nádoby na prach

Rozměry (V x Š x H) 63 x 16,1 x 34,4 cm

Hmotnost 2,93 kg

Hmotnost balení cca 4 kg

Obsah balení

Tyčový AKU vysavač Grundig 2 v 1 VSH 9631, 18 V, objem nádoby 0,5 l

• , zakoupeno v EuroKing

• velice dobře vysává
    • za 2 a 1/4 roku vyčerpání akumulátoru a vysavač se stal provozu neschopný.

• přisvětlení vysávané plochy

Líbila se mi i cena
    A hezky dizajn
    zase na cenu ta je taky hodně rozhodující

• snadná manipulace
    • hodně dlouhá výdrž na jedno nabití
    • žádná šňůra
    • přidaný malý vysavač do ruky na špatně dostupná místa
    • otočný do různých úhlů
    • led světýlka na tmavá místa
    • 2 úrovně savosti
    • žádné pytlíky
    • nezabere tolik místa jako normální vysavač
    • dlouhé nabíjení
    • nedostanete se třeba pod nízkou skříň nebo pod nízkou postel až dozadu
    • na okraje kolem zdí nebo rohy je také lepší ten malý ruční
    • po každém vysátí musíte čistit nádobku a umýt filtr

Přestože má vysavač pár nedostatků, které jsem vypsala výše, tak ho mohu vřele doporučit. Nám vyhovuje. Na jedno nabití na 1. úroveň savosti náš byt vyluxuje 2x (máme cca 70m). Kluk luxuje cca 30-40min. Zkoušeli jsme i 1x na 1. úroveň a 1x na 2. úroveň a též to vydrželo na 1 nabití. Nevím, jak by vysavač vydržel na 2. úroveň, neboť nám stačí 1. úroveň. Nemáme v bytě žádná zvířata, ani malé děti (nedrobíme, ani celkově neděláme moc bordel, jen ze mě padají všude moje dlouhé vlasy). Máme všude plovoucí podlahy a luxujeme cca 1x týdně. Uvádí prodejce v popisu, že na 1 nabití vysavač vydrží hodinu, což by tak nějak souhlasilo. Nabíjení trvá několik hodin (cca 5).

+dvourychlostní shání
    -nasazování do nabíjecího stojanu

• , zakoupeno v Lidl-shop.cz

• vždy při ruce,lehký a skladný
    • není český návod

Není návod v češtině. Potřebovala jsem zjistit jestli mám vysavač dávat pokaždé do nabíjecího stojanu nebo jen když je zcela vybitý. Pokud ano neničím s tím baterii? Děkuji za odpověď.

• , zakoupeno v Lidl-shop.cz

• síla a rotační kartáče

• Lehký + elektrický rotační kartáč v hubici

Tyčový vysavač byl vyzkoušen a splnil moje požadavky. Na co chci upozornit je naprostá katastrofa a to nefunkční Česká pošta. Od zaplacení až do dodání tzv. "balík do ruky" trvalo 10dní. Neúspěšné pokusy o telefonický kontakt do LIDLu, nelze se dovolat, čekání 10 a více minut i déle. To jsem vzdal. Jedno telefonní číslo a naprosto nedobytná pevnost - gratuluji. Nemožnost se dovolat na poštu kde je můj balík a proč nebyl doručen podle avíza v ten den. Varuji před zasíláním prostřednictvím České pošty, aspoň zde místní, tedy pošty 618, pošta v Praze Řepích.

jednoduchá obsluha

Vše v pořádku