Grundig VCC 7670 A

Napájení
kabelové

ok

• , zakoupeno v Lidl-shop.cz

• Jednoduché ovládání, snadné vysypávání nádoby na prach, více "hubic" k vysavači na různé povrchy, dobře přenosný.

• Vysoký sací výkon
    • Celkem tichý chod
    • Bezsáčkový
    • Široký rádius
    • Větší než vypadá
    • Trochu horší manipulace s podlahovým nástavcem, je moc navolno a otáčí se jak chce

I přes maličkosti jsem zatím spokojena. Doporučuji, pokud máte kde vysavač uskladňovat. Vybráno přes e shop a myslela jsem, že je menší.
    Vysavač má dobrý výkon, při maximu se s hubicí z koberce nehnete.
    Vřele doporučuji.

Třída účinnosti vysávání koberců
C
Napájení
kabelové

Vysavač· Štěrbinový nástavec, nástavec na čalounění, kartáčový nástavec na nábytek, kartáč na podlahu (s Rosshaarem).

ok

• Vysoký sací výkon
    • Celkem tichý chod
    • Bezsáčkový
    • Široký rádius
    • Větší než vypadá

Vysavač má dobrý výkon, při maximu se s hubicí z koberce nehnete.
    Vřele doporučuji.

• , zakoupeno v Lidl-shop.cz

• - vše dle popisu u produktu

DOPORUČUJI