Gallet ASP 612

suché
Provedení
bezsáčkové

• , zakoupeno v elektropecka

Mám klec s andulkami a proto potřebuji mít neustále po ruce vysavač. Tento je velmi skladný, dostatečně silný a hlavně na elektřinu, abych nemusela nic nabíjet a kdykoli použít.

• výhodou je,že držím vysavač jednou rukou a netahám za sebou velký přístroj
    • také má dost velkou sací sílu
    • dá se použít jako ruční vysavač (třeba do auta)
    • pohodlně dlouhý el. kabel
    • přijatelná cena
    • příliš hlučný
    • malá nádobka na smetí je rychle plná

celkově jsem spokojená,na úklid linolea a dlažby je to lepší než prášit se smetákem :-)

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Velmi lehký,snadno ovladatelný ihned po ruce.
    • Musí se častěji vysypávat malá nádobka

Vysavač mám teprve týden, každodenní vysávání kvůli pejskovi, krásně vysaje i koberce, hlučnost standardní na linu menší, u dlažby je více slyšet. Koupily jsme si ho s dcerou, která je také spokojená. Jen mám obavy o plast, musí se dávat pozor, aby se nechtěným nárazem nepoškodil.Jinak velká spokojenost s nízkou cenou.

Typ vysavače

• Zdroj energie: síťový 230V
  • Ruční a tyčový vysavač 2v1: ANO
  • Typ filtrace: bezsáčkový
  • Provedení výrobku: fialová barva

Gallet ASP 612 Evreux je praktický tyčový vysavač 2 v 1, s využitím jako ruční či stojatý (elektrické koště). Je ideální k úklidu všech typů podlah, hůře dostupných míst i drobků ze stolu.

Vysavač disponuje podlahovou hubicí s ohebným kloubem, poskytujícím dostatečný pohyb do všech stran, nechybí štěrbinová hubice a kartáček. Je bezsáčkový, s prachovou nádobou o objemu 0,8 l a účinným omyvatelným HEPA filtrem.

Lze jej uskladnit ve vertikální poloze. Oceníte úchyt pro sedmimetrovou přívodní šňůru přímo na vysavači a výhodou je i jednoduché a rychlé sestavení. Jeho příkon je 600 W.

Tyčový vysavač 2 v 1

• Možnost použít jako ruční nebo tyčový - elektrické koště
  • Pro rychlé a pohotové vysávání - je vždy připraven k použití
  • Objem prachové nádoby 0,8 l
  • Provozní napětí 230 V s motorem 600 W zajišťuje extrémně silný výkon
  • Nemá akumulátor, po vyjmutí je ruční vysavač stále napájení přes přívodní kabel a tím je zaručen stejný výkon
  • Vhodný na všechny typy podlah
  • Ohebný kloub podlahové hubice poskytuje dostatečný pohyb do všech stran
  • Jednoduché a rychlé sestavení
  • Kvalitní HEPA filtr
  • Parkování ve vertikální poloze
  • Úchyt pro upevnění přívodního kabelu na vysavači
  • Délka napájecího kabelu 7 m
  • Odpadá starost o nabíjení akumulátoru
  • Úroveň akustického hluku 76 dB(A)
  • Příkon 600 W

• Šířka (cm): 63.50
  • Hloubka (cm): 23.00
  • EAN: 8592417027036
  • Záruční doba: 24 měsíců

Dobře vybavený tyčový a ruční vysavač 2 v1 oceníte při vysávání schodiště i hůře dostupných míst. Jeho předností je kvalitní HEPA filtr i velmi tichý chod.

• Lehký
    • Extrémně vysoká hlučnost
    • Přehřívá se
    • Nesaje
    • Čištění filtru po každém vysávání

Tento výrobek jsme si koupili zhruba před 8 měsíci dle recenzí tady na Heurece a už nikdy více bychom si ho nekoupili. Konstrukce je chatrná, má velmi malou nádobku na smetí a filtr se musí důkladně čistit po každém vysání, jinak opravdu nic nevysaje. Koberce se s ním vysávat nedají vůbec a v poslední době se dokonce stává, že není schopen byt 1+1 utáhnout najednou, začne se přehřívat a vypne se.

• , zakoupeno v elektropecka

• - dlouhá přívodní šňůra
    • - výkon
    • - je lehký
    • - mechanické části vydrží méně než motor:)

Super vysavač v této cenové kategorii, teď s ním vysáváme 4tý rok a kdyby se nezlomila tyč (ve spoji) jel by dál. Motorově je stále v pořádku, takže bude sloužit jako malý ruční vysavač. Máme ho v obýváku za závěsem a po 4 roky jel každý den několikrát 35m2, takže pokud ho vyrábějí ve stejné kvalitě troufnu si říct, že je to kvalitní výrobek. Jedinou mouchou je mechanické zpracování, doporučuji ten spodek na kloubu co nejméně sundávat (v podstatě to není potřeba), jinak se mohou opotřebovat závity a hlava může padat (stalo se nám v závěru při častém nasazování odsávačky na rýmu). Toť vše, jdu koupit další;)

• výhodou je,že držím vysavač jednou rukou a netahám za sebou velký přístroj
    • také má dost velkou sací sílu
    • dá se použít jako ruční vysavač (třeba do auta)
    • pohodlně dlouhý el. kabel
    • přijatelná cena
    • příliš hlučný
    • malá nádobka na smetí je rychle plná

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Velmi lehký,snadno ovladatelný ihned po ruce.
    • Musí se častěji vysypávat malá nádobka

• Skladný, lehký, kompaktní, snadno se čistí, dlouhý kabel, který při vysávání vůbec nevadí.
    • Trošku se přehřívá, ale na důkladné vysávání bytu mám jiný stroj, tento jsem kupovala pro případy, kdy je rychle třeba něco uklidit z podlahy, což vlastně splňuje nadmíru dobře. Nečekejte, že s ním vysajete celý byt.

Tento produkt doporučuji,kromě toho, že je lehký, je také velice líbivý a dobře se drží. Je to první tyčový vysavač, takže nemohu soudit ostatní, ale cena odpovídá kvalitě.

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• cena=kvalita

ONLINESHOP.cz (prodejce)

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi produktu, jsme rádi, že je spokojenost s výrobkem. Těšíme se na Vaše další nákupy.
    ONLINESHOP.cz

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• lehký, jednoduchá obsluha
    • trochu víc hlučný než je standard, ale ještě v normě

ONLINESHOP.cz (prodejce)

děkujeme za Vaši recenzi a přejeme hezký zbytek dne.
    ONLINESHOP.cz

• Lehký, malý, skladný, levný
    • dobře stojí, snadná manipulace při čištění i při vysouvání ručního vysavače
    • Dobrý sací výkon, přijatelná hlučnost
    • Používám hlavně na koberec s vyšším chlupem, občas hlídám vnuky a psa a potřebovala jsem něco na rychlý malý úklid. Výrobce uvádí, že je na koberec nevhodný, ale funguje na něm velmi dobře. V hubici je vysouvací kartáč a opravdu to funguje.
    • Hlavní filtr je omyvatelný (a Hepa filtr se dá vyklepat)
    • Šnůra super
    • Kartáčkový nástavec na ruční vysavač je praktický, dobrý na sedačku nebo na hřbety knih na poličce
    • Trochu se hřeje
    • Poněkud "hračková" konstrukce, snad vydrží

Myslela jsem, že to bude takové lepší "koště", ale je nad očekávání účinný a sympatický a za pár korun.
    Výběru vysavače jsem věnovala velkou pozornost a nebylo to snadné, protože jsem chtěla levný, elektrický a aby pojal i psí chlupy z koberce. :-) Nechtěla jsem aku - dcera ho má a nadává, že má velmi nestabilní a slabý výkon.
    Dala jsem na zdejší recenze a zvolila jsem dobře. :-)

• , zakoupeno v KupToTu.cz

Snadno čistitelný, lehký, už máme druhý v rodině a velice spokojený.