Gallet ASP 410

• Příslušenství
    • Měkčená kolečka
    • Kratší přívodní šňůra
    • Kratší trubice

Tento vysavač určitě doporučuji. Vzhledem k nižšímu příkonu dost dobře saje. Není hlučný. Měkčená kolečka jsou fajn s ohledem na laminátové a plovoucí podlahy. Mohl by mít každý vysavač.
    Jen šňůra a trubice by mohly být delší a sáčky zavírací, jinak není co vytknout. Když je člověk vyšší, tak se musí dost ohýbat.
    Prostě za málo peněz hodně muziky

• , zakoupeno v BScom s.r.o.

• nízká cena
    • lehký

Výborný poměr cena / kvalita. Za ty peníze jsem nečekala žádný zázrak, ale hlučný je přiměřeně a saje dobře. Používáme na sedačku, koberec v jedné místnosti a dřevěnou podlahu v dalších místnostech a vyhovuje.
    Máme doma jen králíčka, nevím, jak by si poradil s chlupy od psa nebo kočky, ale nám bohatě stačí.
    Má několik nástavců a dlouhou šňůru.

Typ vysavače

• Turbokartáč: NE
  • Typ turbokartáče: nemá
  • Hubice na tvrdé podlahy: ANO
  • Měkká zadní kolečka: ANO
  • Příslušenství vysavače: hubice na čalounění; kartáčová hubice; parketová hubice; podlahová/kobercová hubice; štěrbinová hubice
  • Délka kabelu (text) (m): 7
  • Akční rádius/ dosah (m): 10
  • Distribuce: oficiální ČR
  • Provedení výrobku: bílá barva

EKOLOGICKÝ A SILNÝ

Vysavač Gallet vybavený ECO motorem s příkonem 700W má skvělý sací výkon, díky kterému budou vaše podlahy bez jediného smítka. Kvalitní filtraci nečistot zajišťuje HEPA filtr. Nečistoty se zachycují v prachovém sáčku o objemu 3 l. Velmi příjemná je možnost regulace sacího výkonu hned dvěma způsoby: elektronicky přímo na vysavači nebo mechanicky na držadle hadice.

ŠETRNÝ A LEHCE OVLADATELNÝ

Gallet myslí také na ochranu Vašich podlah a proto má model ASP410 měkčená kolečka, která nepoškrábou podlahy. Díky otočnému kolečku o 360° je vysavač lehce ovladatelný. Napájecí kabel o délce 7 metrů umožňuje akční rádius pohybu až 10 metrů. V menším bytě se tak dostanete v podstatě kamkoliv bez nutnosti měnit zásuvky.

BEZPEČNÝ A VARIABILNÍ

Při vyvíjení tohoto modelu bylo myšleno také na bezpečnost, a proto je vybaven třemi bezpečnostními pojistkami - ochranou proti přehřátí motoru, signalizací plného sáčku a bezpečnostní pojistkou chybějícího sáčku. Samozřejmostí je automatické navíjení napájecího kabelu. Vysavač překvapí bohatým příslušenstvím obsahujícím praktické kartáče a hubice pro různé typy podlah, což z něj dělá všetranného pomocníka, se kterým uklidíte i ledajaká zákoutí.

SKVĚLE VYBAVENÝ

Mezi bohatou výbavou vysavače ASP410 naleznete univerzální podlahovou hubici s výsuvným kartáčem. Kromě ní jsou v balení k dispozici parketová hubice, teleskopická sací hubice i polštářová hubice, s níž šetrně vysajete měkké textilní povrchy, a proto se skvěle hodí na oživení gaučů, polštářů nebo matrací. S úzkými prostory si poradí štěrbinová hubice a se speciálním kartáčkem s jemnými štětinami zvládne jemně odstranit prach a pavučiny. V balení je pro Vás nachystaný také jeden náhradní syntetický prachový sáček.

Sáčkový vysavač

• ECO motor s nižším příkonem pro úsporu elektrické energie
  • Vysoká účinnost vysávání
  • Signalizace plnosti prachového sáčku
  • Elektronická regulace pro optimální nastavení sacího výkonu
  • Mechanická regulace na držadle hadice zajistí okamžité snížení sacího výkonu
  • Měkčená pojezdová kolečka šetrná k hladkým podlahám (např. dřevěné, plovoucí, PVC, vinyl, linoleum, marmoleum apod.)
  • Velký akční rádius až 10 m
  • Délka napájecího kabelu 7 m
  • Otočné kolečko o 360° pro snadnou manipulaci s vysavačem poskytující elegantní a plynulý pohyb do všech stran
  • 2 parkovací polohy podlahové hubice pro snazší uskladnění vysavače
  • Praktická integrovaná rukojeť pro snadnější přenášení
  • Automatické navíjení napájecího kabelu
  • Ochrana proti přehřátí motoru - aktivně ochrání el. motor před poškozením (tzv. přisávání)
  • Bezpečnostní pojistka chybějícího sáčku

• Kvalitní HEPA filtr
  • 1 ks mikrofiltru - ochranný vstupní motorový
  • Syntetický prachový sáček
  • PŘÍSLUŠENSTVÍ SOUČÁSTÍ BALENÍ
    • Univerzální podlahová hubice s výsuvným kartáčem
    • Parketová hubice na tvrdé podlahy (např. parkety, plovoucí podlaha, dlažba, lino)
    • Sací kovová teleskopická trubice (max. 80 cm) umožňuje ideální nastavení výšky pro uživatele
    • Držák pro 1 ks příslušenství
    • Polštářová hubice - šetrně vysaje měkké textilní povrchy, jako je čalounění či polštáře
    • Štěrbinová hubice - je vhodná pro vysávání v úzkých a těžko přístupných místech (např. v žebrech radiátorů, za nábytkem atd.)
    • Kartáček s jemnými štětinkami pomáhá při úklidu na místech, která potřebujete šetrně zbavit prachu nebo pavučin (na nábytku, zdech či obrazech)
    • 1 ks syntetický prachový sáček

• Šířka (cm): 48.50
  • Hloubka (cm): 30.00
  • EAN: 8592417058481
  • Záruční doba: 24 měsíců

Výkonný a úsporný vysavač Gallet ASP410 s měkčenými kolečky a bohatým příslušentvím

Jsem s ním spokojen!

• Nízká spotřeba energie
    • Dobrý sací výkon
    • Příslušenství
    • Měkčená kolečka
    • Kratší přívodní šňůra
    • Kratší trubice

Prostě za málo peněz hodně muziky

• , zakoupeno v BScom s.r.o.

• nízká cena
    • lehký

Má několik nástavců a dlouhou šňůru.

• velká sací síla
    • skladnost
    • hlavice na podlahy je dost vysoká a nevleze se pod sedačku

S vysavačem jsem velmi zpokojená. Na to, že je skladný vysává velmi dobře i pohovky.

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Nejsou sáčky do vysavače

ONLINESHOP.cz (prodejce)

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi produktu, jsme rádi, že je spokojenost jak s výrobkem, tak s našimi službami. Těšíme se na Vaše další nákupy.
    ONLINESHOP.cz

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Mám ho jen krátce, ale zatím jsem spokojená, vysává dobře a má delší kabel než můj předchozí vysavač, takže super.

• silný (vysoký sací výkon)
    • pěkný vzhled
    • lehký
    • špatně se sním vysávají koberce,

jak má silné sání i při minimu odtahu tak těžko jezdí na koberci hubice při zpětném, jako kdyby hopsá .....

• Snadná manipulace
    • Dostatečně dlouhý kabel
    • Sací výkon nad míru očekávání
    • Mohl by být lépe propracovaný nástavec na vysávání koberců

Vybírala jsem menší vysavač na jeden zátěžový koberec, co máme v práci, takže jsem neočekávala něco extra a věděla jsem, že cena bude odpovídat kvalitě. Nedá se tedy třeba srovnat s vysavačem, co máme doma, ale když potřebujete rychle povysávat koberec třeba v práci a nebo v menším bytě, je to dost dobrý. Naopak mě překvapilo, na to jak je malinký, tak má slušný sací výkon.Náhradní sáčky do toho lze taky sehnat úplně v pohodě a za dobrou cenu, třeba sáčky od ETA se hodí super.Řemeslné zpracování hadice i nástavců je takové základní, ale nic méně funkční, takže doufám, že tomu tak bude po delší dobu :-)) Navíc se s ním dobře manipuluje, klidně můžete vysávat a zároveň ho nosit v ruce. Nemusíte pak přemýšlet, jak se dostanete kolem předmětů stojících v cestě. :-) Za mě tedy doporučuji:-)

• , zakoupeno v EURONICS

• výkonný
    • silný
    • dobře se s ním manipuluje
    • moc hezky vypadá
    • zatím žádné

Vysavač jsem si vybrala podle recenze, již zveřejněné na Heuréce a udělala jsem dobře. Splňuje vše, co od klasického vysavače očekávám, při domácím úklidu. A je zatím za hodně dobrou cenu (v Euronics 1190,-Kč)

Vysává velmi dobře a líbí se mi, že má hodně nástavců, protože zvládnu uklidit celý byt - chlupy z gauče, prach z poliček a různé zákoutí kolem skříněk. Je relativně malý tudíž se dobře skladuje.