ETA Stelo 2v1 0438

Vhodné pro alergiky
Pro domácnost se zvířaty

• , zakoupeno v EVA.cz

• Víceúčelové využití.

Vysavač lze použít zkrácené nebo prodloužené verzi,lehké čištění, dobrá manipulace, lehký do ruky, nemotá se kabel.
    Jsem s ním spokojená.

Provedení
bezsáčkové
Vhodné pro alergiky
Pro domácnost se zvířaty

Vysavač ETA 0438 90000 ruční - tyčový na suché vysávání bez regulace sání. Objem prachového sáčku je 0.6 litru a má HEPA filtr.  Součástí výbavy vysavače 0438 90000 je turbokartáč a má sklápěcí držadlo.

Vysávání: suché

• dobře vysává
    • 2v1
    • design
    • chybí držák na zeď
    • trochu tuhý kloub u nasávací hubice

Hledala jsem něco s čím rychle vysaji byt. Mám malé děti a nechtěla jsem 3x denně vytahovat klasický vysavač do zásuvky. Vzhledem k ceně jsem toho moc nečekala. Počítala jsem že tak akorát vysaji drobky z tvrdých podlah v kuchyni a na chodbě. Byla jsem překvapená jak dobře zvládne koberce a celý byt. Řekla bych, že je i lepší než můj klasický vysavač. Máme tedy jen nízké pevné koberce.Třípokojový byt proběhnu za pár minut a je čisto. Mám jen pár dní, takže nemůžu hodnotit dlouhodobou výdrž baterie apod. Vzhledem k ceně mi přijde naprosto ideální, zvlášť k malým dětem. Záleží na to co od něj očekáváte. Za sebe doporučuji.

• , zakoupeno v EVA.cz

• Víceúčelové využití.