ETA Preto 0487

Vhodné pro alergiky
Pro domácnost se zvířaty

• , zakoupeno v ELESHOP

• Má silný sací výkon.
    • Uložené příslušenství pod krytem vysavače.

Jsme nadšeni !!!

• , zakoupeno v EVA.cz

• Český produkt

Jsem spokojena, přesně to jsem očekávala.

6 kg

• Akční rádius 8 m
  • Elektronická regulace sacího výkonu
  • Signalizace plnosti prachové sáčku
  • 2x parkovací poloha
  • Nesené příslušenství v krytu vysavače (štěrbinová hubice a kartáček)

Příslušenství součástí balení:

• Kovová teleskopická trubka
  • Speciální podlahová hubice Diestro otočná o 180°
  • Štěrbinová a polštářová hubice, kartáček
  • Adaptér k Eta unibag č. 11+ 2 sáčky Unibag

• Turbokartáč: NE
  • Typ turbokartáče: nemá
  • Hubice na tvrdé podlahy: NE
  • Měkká zadní kolečka: ANO
  • Příslušenství vysavače: kartáčová hubice; štěrbinová hubice
  • Délka kabelu (m): 5

• EAN: 8590393244645

4zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v ELESHOP

• Má silný sací výkon.
    • Uložené příslušenství pod krytem vysavače.

Jsme nadšeni !!!

• vyskakuje filtr
    • hubice na plovoucí podlahy nepoužitelná, jen před sebou hrne nepořádek.
    • Jdu reklamovat.

nespokojenost

• otočná podlahová hubice se otáčí během vysávání do stran a neudrží se v požadované poloze
    • trubky nedrží pohromadě, každou chvíli se rozpadnou, pořád je sbírám po zemi

absolutně nepoužitelný

• Elegantní a dost výkonný vysavač zakoupen na Aukru za nej cenu!!
    • Sací výkon bohatě stačí
    • zabezpečený servis ETA
    • Zatím nic

Spokojenost s výrobkem i hlavně s cenou

• , zakoupeno v EVA.cz

• Český produkt

Jsem spokojena, přesně to jsem očekávala.

• Rotační kartáč je výborný na vlasy, chlupy, vysaje dokonale
    • Vyskakující filtr, nedrží vůbec, vylítne na zem, už se nesnažím ho vrátit ani zpět, protože to nemá smysl, řekla bych že tím ztratí trochu výkon, možná se mi to jen zdá ale neustále sbírat po zemi mě fakt nebaví !
    • S rotačním kartáčem více hlučnější

Bez toho samorozkládání filtru by byl fakt super ale tohle je obrovské mínus, taková zbytečnost

• Vyskakuje mřížka nad filtrem a filtr také. Tím pádem je celý vysavač nepoužitelný.
    • Otočná hlavice se otáčí nekontrolovatelně a po pár měsících začala vypadávat.

Přestože vysavač používáme zcela běžným způsobem a na vysávání malé plochy, zhruba po třech použitích začala vypadávat mřížka nad filtrem.
    Jakmile mřížka vypadne, vysavač doslova vystřelí i samotný filtr a pak začne vypouštět prach do vzduchu!
    Po přidělání mřížky zpět, to vydrží jen pár vteřin a zase to celé komplet vyletí.
    Další kapitola je otočná hlavice, která se otáčí tak, že se to nedá kontrolovat.
    Po několika měsících užívání začala dokonce vypadávat!
    Koupil jsem v Electroworldu, ale reklamaci neuznali.
    Přestože jsem patriot a značku ETA jsem měl rád, musím všechny varovat před koupí tohoto modelu.
    Jeho kvalita je pod úrovní vysavačů, které koupíte za pár stovek někde na tržišti.
    Pokud je ETA schopna vyrábět a prodávat takový šmejd, je na pováženou zda výrobky téhle značky vůbec kupovat.
    Já se cítím být okraden a se značkou ETA jsem doživotně skončil!!!!!!!!!!

• Velmi dobrý sací výkon
    • Špatně promyšlený hepa filtr.....po zahřátí vyskakuje ochraná mřížka i s filtrem. Již jsme reklamovali a zkusili výměnu za jiný kryt,ale stále stejné....po zahřátí opět vyskakuje.

Vsadili jsme opět na český výrobek (předtím jsme měli Eta Swing a ještě máme funkční),ale tato závada u hepafiltru je akorát zralá na celkovou reklamaci.

• sací výkon
    • příslušenství

Dobrý vysavač, i s hubicí jsme se již spřátelili, opravdu díky pohyblivosti vysaje každý i ten jkout, kam se normálně nedostaneme

• Tichý, lehký, silný sací výkon
    • Předností má být otočná podlahová hubice, ta se však otáčí během vysávání do stran naprosto nekontrolovatelně, neudrží se v požadované poloze. Používám jinou hubici od starého vysavače, jinak bych nevysála.

Špatná volba, nedoporučuji.