ETA Generoso 1452

kabelové
Vhodné pro alergiky
Pro domácnost se zvířaty

• , zakoupeno v EURONICS

• Výborný sací výkon, bohahé příslušenství.
    • Malinko hlučný.

• Dobrý sací výkon
    • Nízký příkon
    • Levné sáčky
    • Velký okruh vysávání

Kvalitní vysavač,za přijatelnou cenu,použití jen krátkou dobu k plné spokojenosti.Dopručil bych tento produkt i ostatním.

• , zakoupeno v KASA.cz

• slušný výkon za rozumnou cenu
    • turbohubice je velmi dobrý nápad ( máme psa a tato zatím funguje nejrychleji a nejúčinněji doposud )
    • Chybí mi větší turbohubice ( širší )

Zatím spokojenost , ale používání vysavače příliš krátkou dobu nelze shrnout jinak. Etu jsem vybrala kvůli poměru ceny a výkonu a přihlédla taky k ceně sáčků a taky k tomu, že se jedná o český výrobek.

6 kg
kabelové
Vhodné pro alergiky
Pro domácnost se zvířaty

Produktové video

Síla, kvalita a design – tyto tři důležité pilíře se spojily v prémiovém vysavači značky ETA uvedeného při příležitosti oslav 70. výročí společnosti. S Generosem můžete získat nejen kousek mozaiky z limitované edice, ale zejména výkonný a přitom úsporný vysavač s dokonalou filtrací. Vysoký sací výkon 400W  a přitom relativně nízký příkon zajistí jeho nadstandardní účinnost a dokonalá filtrace čistotu vašeho ovzduší v bytě, což je velmi vhodné zejména pro alergiky a rodiny s dětmi. Také jistě oceníte tichý chod vysavače a moderní design.

Genereso - je prémiový sáčkový vysavač s úsporným ECO motorem zajišťujícím velmi účinné vysávání. To vše díky vysokému sacímu výkonu 400W a relativně nízkému příkonu, což vám umožňuje dokonalé vysátí i těch nejmenších částic při nízké spotřebě elektřiny.  L7. Moderní design vysavače se snoubí s moderními prvky v podobě přehledného LED panelu, na kterém lehce rozpoznáte díky světelné signalizaci zvolený sací výkon a co víc, světelná signalizace plnosti sáčku sama upozorní, kdy je prachový sáček Unibag nutné vyměnit. Univerzální sáček Unibag je 100% hygienický a jeho objem je 3,5l.

Další z výhod vysavače Generoso je bezesporu délka kabelu 7m a akční rádius 10m. Nebude vás tedy obtěžovat přetahování vysavače při změně zásuvek. Rodiny s dětmi a alergici ocení dokonalou filtraci, která je zajištěna kvalitním HEPA filtrem č. 12.

Generoso mimo jiné pamatuje i na vychytávky, které vám manipulaci s tímto vysavačem a jeho dokonalé využití velmi usnadní. Pouhým dotekem dokážete nastavit požadovaný výkon vysavače díky dotekové elektronické regulaci. Výhodou je měkčené výklopné držadlo vysavače pro lepší skladování a také ergonomicky měkčené odpojitelné držadlo hadice. Díky této vlastnosti je manipulace s hadicí o dost lehčí a nedojde k porušení hadice. Měkčená pojezdová kolečka jsou samozřejmostí.

Skvělé příslušenství nechybí ani Generosu, které je standardně vybaveno unikátní otočnou hubicí Diestro a hubicí na tvrdé podlahy z koňských žíní, která pdlahy nepoškrábe a lehce se s ní manipuluje. Otočná hubice Diestro o 180° vám zase usnadní úklid tam, kde se běžným způsobem s vysavačem nedostanete např. prostor pod skříněmi. S úklidem dále pomůže malá turbohubice,polštářová a štěrbinová hubice. Nespornou výhodou jsou tři parkovací polohy: vertikální, horizontální poloha a jedna pro podlahovou hubici.

• Úsporný ECO motor s vysokou účinností
  • Velmi vysoký sací výkon 400 W s příkonem 1200 W
  • Velmi hvalitní Hepa filtrace č.12
  • Dlouhý kabel 7 m (akční rádius 10 m)
  • Systém „SOFT START“
  • Přehledný LED panel se světelnou signalizací sacího výkonu a plnosti prachového sáčku
  • 100% hygienický prachový sáček UNIBAG o objemu 3,5 l,  adaptér UNIBAG č. 12
  • Tichý chod - úroveň akustického hluku 76 dB (A)
  • Doteková elektronická regulace sacího výkonu
  • Pojistka proti chybějícímu sáčku
  • Měkčená kola pro ochranu tvrdých podlah
  • Sklopné měkčené držadlo
  • Otočné kolečko o 360° pro snadné otáčení vysavače
  • Automatický naviják přívodního kabelu
  • Ergonomicky tvarovaná rukojeť s mechanickou regulací
  • vedlejšího přisávání vzduchu
  • 3x parkovací poloha pro podlahovou hubici,
  • parkování ve vertikální i horizontální poloze

Příslušenství:

• speciální podlahová hubice Diestro otočná o 180°
  • malá turbohubice
  • hubice na tvrdé podlahy z koňských žíní
  • kovová teleskopická trubka s držákem
  • štěrbinová a polštářová hubice
  • kartáček
  • 2 ks sáčků Unibag

2zákazníci nedoporučují produkt
    • Vysoký výkon, docela lehký, velké příslušenství, dostatečně dlouhý kabel, pěkný design, za vysavač 2+
    • Hubice Diestro. Za tenhle vynález bych nedal konstruktérovy ani na suchý chleba.Zbytečně vysoké tělo nezajede pod sedačku, některý nábytek a topení. Ve spojení s výkoným vysavačem se nadá na koberci skoro ovládat a zahýbá kam se jí zachce. Nejspíš tenhle převratný vynález doladím sekundákem. 4 -.

Až na ten převratný nesmysl v podobě hubice diestro. Naprostá spokojenost.

• , zakoupeno v EURONICS

• Výborný sací výkon, bohahé příslušenství.
    • Malinko hlučný.

Doporučuji tento výrobek.

• dostatečná síla
    • dost nástavců
    • příjemná cena
    • při přenášení dobře vyvážený
    • nastavitelná síla sání
    • přetáčecí se hubice je trochu k vzteku, pořád se přetáčí...
    • po vysávání zůstane odér lehce spáleného prachu.

Fajn vysavač za příjemnou cenu. Jediné, co mě rozčiluje, je přetáčecí hubice - pro vysávání koberců dost nevhodná.

• , zakoupeno v Alza.cz

• Levné sáčky
    • Velký okruh vysávání

• , zakoupeno v KASA.cz

• slušný výkon za rozumnou cenu
    • Chybí mi větší turbohubice ( širší )

lehký a kvalitní vysavač
    nejlepší podle mého výběru v poměru cena/ výkon

• , zakoupeno v Kamenný obchod

• Ještě asi neumím dobře ovládat "otočný krk" na Turbo hubici.
    • Při běžném vysávání se mi točí tak, jak zrovna nechci.

Sledovala jsem hodnocení a dlouho vybírala.
    Jsem velmi spokojena, dokonce se nyní vysávání ráda ujme i dcera.
    Cena v nejbližším elektro obchodu byla o 800 Kč vyšší!!!
    ETA Generoso doporučuji.

• , zakoupeno v EURONICS

• Kvalitní vysavač za super cenu!

Naprostá spokojenost.

• výkonný, tichý, úsporný
    • nemá úložný prostor na přídavné nástavce
    • kloubová podlahová hubice nedrží v rovném směru
    • gumová manžeta mezi hadicí a sáčkem je vyrobena z páchnoucího materiálu (zatím větráme)

dobrý poměr cena - výkon - příkon

• , zakoupeno v Obchody24.cz

• viz níže

Min. 10 let jsme měli vysavač Eta Noblesse Apollo, který sloužil k naší plné spokojenosti, ale protože dosluhoval, chtěli jsme opět Etu - z prezentace i po konzultaci s výrobcem jsme zvolili typ Eta Generosso.
    Po rozbalení balíku byl ale pro nás oproti stávajícímu vysavači zklamáním (z prezentace na internetu to patrné nebylo).
    Zejména jeho provedení, tenké plasty, vstup sací hadice do vysavače "natupo" (časem může vést k poškození hadice), ovládání vysavače,.. - prostě celkově pokles v provedení a kvalitě oproti sice staršímu ale v reálu kvalitnějšímu i modernějšímu typu Eta Noblesse min. o řád ...
    Obratem jsme jej proto poštou vrátili (peníze nám vrátili promptně), koupili si Philips a jsme spokojeni.