ETA Dasty 3447 90000

• Baterie vydrží docela dlouho
    • Už ho používáme dlouho a stále funguje skvěle
    • Dva v jednom - super praktické plus nástavce
    • Světlo - fakt super věc, pak teprve člověk vidí hezky, co vysává
    • Ze začátku nutnost občas sešlápnout zpět na zem (trvalo to tak rok asi, pak už dobrý)
    • Po čase používání začnou vrzat kolečka (ale je to asi plast, takže to zas takové překvapení není)

S recenzí jsem čekala dlouho. Máme vysavač už cca 2 roky v intenzivním provozu, prakticky každodenním. A jsem stále spokojená, co vydržel a doufám, že ještě i vydrží! Dva v jednom velká výhoda, jednoduše vycvaknete ruční vysavač, rychle zase zacvaknete, paráda. Perfektní údržba - snadná. Světlo je velká pecka - napřed jsem si říkala, že to je k ničemu, že to být nemusí, ale ono je hodně praktické! Už jsem si tak zvykla, že když mi párkrát přestalo svítit (nevím proč, normálně svítí pořád a stalo za celou dobu asi třikrát, že najednou zhaslo), tak jsem z toho byla trochu nešťastná. :-) Fakt super věc, to teprve vidíte pořádně, co vysáváte. :-D Jinak výdrž baterie chválím, opravdu vydrží dlouho vysávat, nabíjím většinou až je vybitý, nemusím každý den. Ze začátku opravdu má občas tendenci se nezklápět na zem a je tak potřeba, jak píšou i jiní, sešlápnout. To mě ze začátku i štvalo. No materiál byl nový a chtělo ho hold “zajet” a trochu víc opotřebit provozem. Asi rok to trvalo. Teď už úplná pohoda, prostě vezmete, vysáváte, nic neřešíte, stále sám hezky stojí, nepadá opotřebením, jakože ho nemusíte pokládat na zem, když přerušujete vysávání; má supr nabíjecí stanici, v té ho taky necháváme stát, i když se zrovna nenabíjí. Celkově jsem s nim teda moc spokojená, za mě dobrý kup, kdyby “odešel”, koupila bych znovu. Je lehký, ve srovnání s jinými, co mají třeba kamarádi, zvládla by to s ním i babička, takže mohu jen doporučit.

A teď jsem zjistila, že už se nedá koupit. To si dělají srandu. Jj, když je něco dobrý, tak to raději nahradíme něčím, co se bude lidem víc kazit. No tak až budeme potřebovat nový, snad bude tak skvělý, jako tento.

• , zakoupeno v ELEKTRO LINHART

bezsáčkové
Napájení
akumulátorové
Regulace sání

Tyčový a ruční vysavač 2 v 1 ETA Dasty je praktickým pomocníkem, který polapí prach a špínu ve všech koutech vaší domácnosti. Díky výkonnému akumulátoru (21,6 V Li-Ion) s výdrží až 60 minut navíc zvládnete kompletní úklid na jedno nabití – bez přerušování i omezování kabelem.

Cyklónový filtrační systém s kvalitním HEPA filtrem účinně odfiltruje i ty nejjemnější nečistoty, které putují přímo do půllitrové nádoby na prach. Tu po úklidu jednoduše vyklepnete rovnou do odpadkového koše. Žádné starosti s nákupem a výměnou sáčků se tak nekonají.

Jedním pohybem z něj snadno uděláte ruční vysavač, který oživí vzhled čalouněného nábytku i interiéru vašeho auta.

Mezi další superschopnosti tohoto prachožrouta patří kompaktní rozměry, sklopná ergonomická rukojeť a nízká hmotnost – vše je uzpůsobeno pohodlné manipulaci a snadnému skladování.

Na špínu si posvítí

Hubici vysavače ETA Dasty zdobí LED diody, které však zdaleka nejsou jen na okrasu. Osvětlují vysávaný prostor, a tak vám neuniknou ani nečistoty pod gaučem a v dalších temných zákoutích.

O perfektní čistotu vašich parket, linolea, dlažby či plovoucí podlahy se postará elektrický rotační turbokartáč s přímým pohonem a flexibilním kloubem. Při úklidu je nejen efektivní, ale i šetrný, a tak se nemusíte bát nevzhledného poškrábání podlahy.

Na ruční jednotku pak snadno nasadíte přiloženou štěrbinovou hubici, která se dostane i do úzkých a těžko přístupných míst, nebo kartáček s jemnými štětinkami pro šetrné vysávání pavučin či prachu z nábytku, zdí či obrazů.

Vždy připraven k akci

Abyste svého nepostradatelného pomocníka našli vždy na stejném místě, je doplněn základnou pro nabíjení a praktické uskladnění vysavače i příslušenství.

Jeden nabíjecí cyklus trvá přibližně 6 hodin a doprovází ho světelná signalizace.

Technické parametry:

•     Doba provozu 60 min
  •     Hlučnost 80 dB
  •     Objem prachového sáčku nebo nádoby 0.5 l
  •     Zdroj energie aku (Li-ion)
  •     Typ filtrace bezsáčkový

• zatím splnuje mé očekávání
  • , zakoupeno v ROBOT WORLD

Jedním slovem shrnuto...PERFEKTNÍ....

• , zakoupeno v roboticky-vysavac.cz

Po týdnu každodenního vysávání (pes v rodině):lehký,dobré ovládání na rukojeti,turbo systém na hrubší (těžší) drobky,dlouhá výdrž baterie,docela rychle se nbíjí,dobré čištění odpadní nádoby a filtru.Jen jedna výtka:hubice zůstává ve zdvižené pozici,sem tam nutno přišlápnout nohou,to se ale snad časem používání vychodí a uvolní.

• , zakoupeno v roboticky-vysavac.cz

Vzhledný, dobře fungující, lze zajet pod poměrně nízký nábytek. Drobná nevýhoda je, že pro až snad až příliš oblý tvar je vyjmutí ruční části poněkud nejisté. Nabíjecí "noha" je sice uzpůsobena k přichycení na stěnu, ale se sklopeným držadlem pak do ní nelze vysavač vložit pro nedostatek místa. Zásadní problém je společný pro všechny produkty napájené z baterií LiIon iod holicího strojku po elektromobil: články jsou v podstatě nevyměnitelné, jejich kapacita klesá, jejich životnost je omezená, většinou mnohem nižší než životnost zbytku a cena akupaku tvoří až 80 procent ceny nového produktu. Recyklace nebo ekologická likvidace je iluzorní. To je jen takový povzdech.

• , zakoupeno v roboticky-vysavac.cz

• Je lehký, dobře se s ním pracuje.

• dobře saje
    • Často se zvedá přední vysávací část , musi se vždy přišlápnout k podlaze , zdržuje tím práci.

Jinak v pohodě , kdyby vychytali to zvedání vysávací hlavy , tak vysavač nemá chybu . Přesto doporučuji .

• , zakoupeno v Pilulka.cz

Dcera mi vysavač nechce půjčit.nevyhoda žádná

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

Doba užívání a funkčnost je u tohoto výrobku na dobré výši.

ONLINESHOP.cz (prodejce)

děkujeme za Vaši recenzi produktu a budeme se těšit
    na Vaše další nákupy.
    Přejeme pěkný den.