Electrolux SCPARKETTO

• vysoký výkon
    • přiměřeně hlučný
    • prachové filtry
    • vyšší cena

zatím jsme vysával jen 2x ale je poznat že je to kvalita, vysavač má 6 rychlostí a vysávám pouze na 2, při této rychlosti je vysavač poměrně tichý
    manipulace s ním je průměrná, možná je o čtvrtinu větší asi kvůli silnějšímu motoru,
    přívodní šňůra je dostatečně dlouhá pro manipulaci po celém bytě bez přepojování
    bez sáčkový zásobník... k tomu není co dodat, dost velký, po delší době stačí už jen vyklepat a je po problému

• , zakoupeno v VEDE.cz

suché
Vhodné pro alergiky
Pro domácnost se zvířaty

ELECTROLUX SCPARKETTO

Bezsáčkový vysavač Super Cyclone Parketto si i s tím nejnáročnějším úklidem poradí se silou hurikánu. Omyvatelný  Hygiene Filter zaručí vaší domácnosti prostředí bez dráždivého prachu, zvířecích chlupů a jiných nepříjemných alergenů. Cyklónová technologie vytvoří silný proud vzduchu, který se stáčí jako rychlý vír a zajistí obrovskou sací sílu. Objem prachové kazety je 2,75 l, díky čemuž můžete vysávat opravdu dlouho. Přepínací podlahová hubice BANO si poradí s nepoddajnými částečkami i prachem, parketová hubice se postará o všechny škvíry a spáry mezi parketami. Měkčená kolečka chrání všechny povrchy citlivé na poškrábání a díky nim se bude Super Cyclone Parketto pohybovat parketách jistě a s lehkostí jako vítr. Funkce soft start účinně reguluje náběh motoru při startu, a tak výkonný Super Cyclone Parketto při spuštění nezatěžuje elektrickou síť.

Trubice Teleskopická, kovová barva

Akční rádius (m) 9

Hlučnost dB(A) 78

Energie

Třída energetické účinnosti F

Třída účinnosti vysávání pro koberce D

Třída účinnosti vysávání pro tvrdé podlahy A

Třída emisí prachu z vysavače A

Hmotnost 5.75

• velmi dobře se udržuje

Dobře saje,perfektní.

• Bezsackovy
    • Velmi kratka snura
    • Spatna manipulace s nadobou na prach
    • Neustale vypadava hepafiltr ktery nema zadnou mrizku a drzi jen diky tomu ze je na nej pritlacena prachova nadoba
    • Slaby vykon
    • Neprakticke hubice

Vysavac jsem si koupila jako treti v rade,po dvou predchozich vysavacich elektrolux jsem cekala stejnou kvalitu. Bohuzel moje zklamani je velke. Nadoba na prach je velmi neprakticka ,oproti predchozim vysavacum se s ni spatne manipuluje. Hubice dodavane k vysavaci jsou strasne. Kombinovana je velmi mala a hubice na tvrde podlahy se zase prisaje k podlaze tak moc ze je obtizne s ni pohybovat.pri snizeni vykonu zase malo saje. V sade mi take chybi nabytkova hubice. U hubice na calouneni se mi po prvnim pouziti odlepily oba dva cervene textilni prouzky. Po letech spokojenosti s vysavaci elektrolux musim rici , ze tento je muj posledni. Priste koupim jinou znacku.

• , zakoupeno v OKAY.cz

s tímto produktem jsem se setkala u své dcery a proto jsem si ho zakoupila- dobře vysává koberce, je škoda, že není turbohlavice.

• , zakoupeno v KASA.cz

• Tichý
    • Dobrá voba za malo peněz

Výborná věc za málo peněz.

• , zakoupeno v KASA.cz

Výrobek , splnil očekávání .

• Skvělou domácnost

Tenhle vysavač používám už roky a denně a mužů doporučit všem
    A ceny je tady nižší než v jiných obchodech
    I s reklamaci u nich není problem vrací i peníze když nelze opravit což doporučuji i obchod

• 1) volila jsem osvědčenou značku
    • 2)přednost jsem dala bezsáčkovému vysavači
    • 3)velký výkon
    • 4)možnost regulace výkonu
    • 5)příznivá cena do 3tis.Kč

Vysavač mám krátce, ale saje úžasně,ani nepoužívám max.výkon, protože až zvedá koberce.Na dostačující střední výkon je velmi tichý proti jiným vysavačům.Výborná je možnost plynulé regulace výkonu.Nejsou potřeba sáčky a odstranění odpadu je velmi jednoduché. Je poměrně lehký, má dvě parkovací polohy a kromě universálního nástavce ještě 3 další.Za tu cenu jsem maximálně spokojená a doufám,že mi bude bez problémů dlouho sloužit.Před tím jsem měla cca 10 let velmi drahý speciání bezsáčkový vysavač,který měl ve srovnání s tímto nižší sací výkon a proto jsem velmi příjemně překvapena tímto výrobkem jak výkonem, cenou tak i desainem.

• Bezsáčkový,přijatelná cena
    • chudé příslušenství, tvrdá hadice, rukojeť špatně padne do ruky.

vysá dobře, ale pohodlí nic moc.