Electrolux PC91-6MB

• zatím maximální spokojenost
    • mám ho krátce, na nic jsem nepřišla

dlouho jsem se rozhodovala, nakonec vyhrál, doporučuji

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Obrovký tah - poprvé vysáváme na MIN výkon :)
    • Hromada příslušenství

Provedení
bezsáčkové
Turbokartáč
Hubice na tvrdé podlahy

Podlahy beze skvrn a cisty vzduch

Plne uzavreny system PureFlow Silent nabizi spickovy vykon a pokrocilou filtraci bez namahy.

Dlouhotrvajici vykon

Revolucni 3D filtr je dulezitou soucasti 7stupnoveho filtracniho systemu a pri vysavani umoznuje jedinecny vykon s minimalni ztratou saci sily.

Uzavreny filtracni system

7stupnovy filtracni system umoznuje pokrocilou filtraci prachovych mikrocastic a zarucuje vypousteni pouze cisteho vzduchu zpet do vasi domacnosti.

Snadna udrzba

Jednoduchy system vyprazdnovani nadoby na prach a snadny pristup k filtru umoznuji rychlou a pohodlnou udrzbu.

Kolecka EasyRoll

Diky mimoradne velkym koleckum a presnemu ovladani vynika Pure C9 velmi dobrou manevrovatelnosti.

Dozivotni filtr

Exkluzivni dozivotni filtr, ktery nemusite nikdy menit. O starost mene pro vas dokonaly klid.

• + velmi tichý, vysoký sací výkon
    • + led světlo osvětluje prostor při vysávání pod skříní a sedačkou
    • + hubice na vysávání nedostupných míst
    • - Žádné negativní zkušenosti

Velmi praktický pomocník v domácnosti s tichým chodem a vysokým sacím výkonem. Mohu jen doporučit.

• , zakoupeno v elektro Urbánek

• vynikající sací schopnosti
    • nízký příkon
    • lehká manipulace
    • zatím maximální spokojenost
    • mám ho krátce, na nic jsem nepřišla

dlouho jsem se rozhodovala, nakonec vyhrál, doporučuji

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Obrovký tah - poprvé vysáváme na MIN výkon :)
    • Hromada příslušenství
    • Jednoduchá manipulace, poměrně malá váha