Electrolux JMORIGINFD

Vhodné pro alergiky
Pro domácnost se zvířaty

již jsem tento výrobek vlastnila, naprostá spokojenost s ním

• , zakoupeno v EURONICS

Mám jej teprve 2 týdny,předtím jsem měl eta onyx ale tento je mnohem lepší,zatím max. spokojenost

• , zakoupeno v OKAY.cz

Vysavače je velmy dobře zpracovaný,je radost s nim vysávat,ma vysoký sací tah,zdvíhá i koberec z podlahy.

7 kg
Třída emisí prachu z vysavače
A
Vhodné pro alergiky
Pro domácnost se zvířaty

JetMaxx Dust&Gone nabízí inovativní, elektrostatickou prachovku, která je uložena a také se čistí uvnitř vysavače. A tak je vždy čistá a připravená. Efektivní vysávání s vysokorychlostním a výkonným sáním. Speciálně navržený koš Air Basket umožňuje vysokorychlostní sání. Vysoká rychlost odstranění prachu. To je myšlenka JetMaxxu. Optimalizací rychlosti prachu uvnitř celého vysavače jsou prachové částice vysáté rychlostí nejméně 180 km/h! A která špína tomuto dokáže odolat?

Klíčové vlastnosti

Dust&Gone - potíže s úklidem vyřeší prachovka ve vysavači.

Vysokorychlostní odstraňování prachu - z podlahy do kapsy za 0,06 sekundy
Efektivní vysávání s vysokorychlostním a výkonným sáním.

Koš Air Basket pro rychlý a nenarušený průtok vzduchu.
Speciálně navržený koš Air Basket umožňuje vysokorychlostní sání.

Snadná a hygienická výměna sáčku.
S košem na sáček typu Air je výměna jednodušší a hygieničtější.

Přehled dalších vlastností

Sáčkový vysavač se sáčkem S-Bag.
S-Bag je standard kvalitního prachového sáčku.

Indikace plného sáčku
Malý displej na vysavači upozorní, že je čas na výměnu sáčku.

Integrované parkovací úchyty.
Vzadu je úchyt pro parkování hadice ve vzpřímené poloze, dole úchyt pro zajištění trubek při skladování.

Regulace výkonu.
Regulace výkonu umožňuje použít takovou sílu, kterou právě potřebujete. Můžete vysávat s minimálním rušením a úsporou energie.

Dálkové ovládání
Reguluje sací výkon pomocí dotykového tlačítka na rukojeti.

Měkká kolečka
Tato kolečka snižují hluk a chrání podlahu.

Teleskopická trubice se zámkem
Teleskopické nastavení délky trubice pro pohodlné použití a prodlužuje dosah v případě potřeby. Zámky zajišťují trubici proti vypadávání ze spojů.

Hubice na čalounění
Hubice na čalounění pro údržbu pohovek a textilií.

Technické údaje
Trubice Telescopic- Stainless Steel- Interlocking
Hubice Matně šedá Dustmagnet se zámkem Interlock
Technologie Sáčkový
Turbo kartáč na koberce -
Ostatní přísl. Prachovka uložená ve vysavači
Navíječ kabelu Jednoduchý
Hlučnost dB(A) 80
Energie
Spotřeba el.energie (W/h) 356
Třída energetické účinnosti F
Třída účinnosti vysávání pro koberce C
Třída účiinosti vysávání pro tvrdé podlahy C
Třída emisí prachu z vysavače A
Hmotnost 5.6

• integrovaná prachovka
    • kompaktní rozměry
    • dlouhý kabel
    • výkonný vysavač
    • nepříliš odpovídající plastová rukojeť hadice, dost pruží a má tendenci se vycvakávat s klipu od kovové trubky.
    • Nemožnost ukrytí příslušenství ve vysavači.

Jistě dobrá volba v poměru výkon a cena, nebýt té koncovky hubice rukojeti, která je podprůměrná zpracováním i zajištěním v kovové trubce hodnotil bych za 1. takto dávám za 3 = dobré

již jsem tento výrobek vlastnila, naprostá spokojenost s ním

• , zakoupeno v EURONICS

Splnil co jsem očekávala

• Sací výkon
    • Dlouhá přívodní šňůra
    • Malý
    • Skladný
    • Lehky
    • Mechanismus připojení tyče na hadici

Výborné parametry tohoto přístroje sráží ke dnu fakt že spoj hadice a tyče absolutně nedrží, zobáček který má celo asi 1kg těžkou kovovou tyč udržet na spojce během vysávání nemá šanci. Tyč se při každé příležitosti protočí a nebo spadne. Tím se stává vysavač skoro až nepoužitelným.

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

Zkoušela jsem zatím jen jednou, ale naprostá spokojenost. Má silný tah, díky vysunovací rukojeti dosáhnu i na pavučiny, "nepráší" kolem, má dost dlouhý kabel.

• pro dobré hodnocení

Vysavač odpovídá mým představám,je velmi lehký,má dostatečně dlouhou šňůru,což je výhoda,že nemusíte v každé místnosti vyndávat ze zásuvky.Jen trošku nešťastně je řešena tyč na,kterou se nasouvá ta druhá,musí do sebe zapadnout a mě už se po 14-ti dnech rozbila.Nešla zacvaknout.Byla mi sice vyměněna,ale jelikož je to umělá hmota nevím jak dlouho to vydrží.Jinak jsem s vysavačem spokojená.Má i malý nástavec na vysávání gauče či křesel.

• , zakoupeno v ELECTRO

• Pořádný tah - na plný výkon nazdvedává parkety :-))
    • Prachovka je bezva nápad, využívám jí víc, než jsem si myslela. Je dlouhá, ohýbací a dosáhne skoro všude :-)
    • Dobře se parkuje - naležato i nastojato.
    • Perfektně funguje navinování šňůry, je rychlé a natáhne ji celou až do konce.
    • Snadná výměna sáčku.
    • Příšerně umístěné příslušenství - z hadice odpadává, mnohem lepší řešení je pod krytem vysavače u sáčku (měl můj minulý vysavač).
    • Špatně drží nasazení tyčí, občas ta spodní sama vypadne (nevím, jestli to dělají všechny, nebo mám prostě smůlu na takový kus).
    • Snadno se odře (o nábytek, o roh zdi a pod).
    • Šnůra by mohla být o metr delší :-)

Co se výkonu týče - naprostá spokojenost. Nástavce jsou účelné, prachovka třešnička na dortu :-) Otrávená jsem jen z příslušenství na tyči, překáží a padá, přenáším nástavce v ruce, když vím, že je budu potřebovat. Nicméně bych neměnila, vysavač je super, nepřehřívá se, dobře a lehce se s ním manévruje, vysává parádně - tak se holt smířím i s tím věčným hledáním nástavců :-)

ok