Electrolux EUF8ANIMAL

Třída účinnosti vysávání koberců
B

• Účinné vysávaní
  • , zakoupeno v VEDE.cz

Tento vysavač jsem si vybrala po delším hledání na internetu, porovnávání různých parametrů a pročítání recenzí. Používám ho zatím necelý týden, ale už nyní mohu říci, že to byla skvělá volba. V porovnání s mým předchozím vysavačem zn. Philips, který se po 6 letech služby definitivně "odporoučel", je tento nový skvělý, je to, jako když přesednete z trabanta do mercedesu. Zatím mohu uvést jen samé klady:
    - skvělý sací výkon, který lze regulovat nejen přisávací klapkou na teleskopické trubici, ale i regulátorem na těle vysavače (na několik stupňů)
    - tichý chod (můj starý krám byl dost hlučný)
    - díky měkkým kolečkům vysavač krásně lehce "pluje" bytem, aniž bych musela vyvinout větší úsilí, je s ním velmi snadná manipulace
    - je poměrně lehký, takže vysávání ve větších výškách, kdy je třeba vysavač vzít do ruky, není namáhavé (plusem jsou rovněž šikovně umístěná držadla)
    - bohaté příslušenství na všechny povrchy
    - průhledná nádoba na prach přímo na těle vysavače, takže máte vizuální kontrolu, co a kolik jste vysáli a kdy je třeba nádobu vyprázdnit
    - snadná údržba, omyvatelné filtry i nádoba na prach
    - dlouhá přívodní šňůra
    - dobrá skladovatelnost
    Jediné, co jsem zatím "nevychytala", je správná regulace výkonu při luxování koberce a plovoucí podlahy - hubice se příliš přisává k povrchu i při nastavení nižšího stupně sání...

• , zakoupeno v Nakupka.cz

Dobře vysává podlahy, tichý.

Typ vysavače
B

ELECTROLUX EUF8ANIMAL

Bezsáčkový vysavač

Praktická hubice FlowMotion™ 3 v 1 pro vysávání na různých typech povrchů

Podle aktuálních potřeb vysávání můžete snadno přejít ke kartáči, štěrbinové hubici a hubici na čalounění. Až budete hotovi, nástroj můžete uložit přímo ve vysavači. S naší multifunkční hubicí FlowMotion™ 3 v 1 jste vždy dobře připraveni na jakýkoli typ vysávání.

Snadné vysávání se systémem Motion Control™ a najednou se systémem Multi Room™ s dosahem - Se systémem Multi Room™ a jeho dosahem 12 metrů můžete pokračovat ve vysávání z jedné místnosti do druhé, aniž byste museli tak často měnit elektrickou zásuvku. Systém Motion Control™ pak umožňuje stabilní pohyb, plynulé otáčení a dynamický tah

Další benefity vysavače ELECTROLUX EUF8ANIMAL - Inteligentní nádoba na prach pro snadné vyprazdňování, Technologie Turbo Cyclonic™ zaručuje lepší výsledky vysávání, Navržen pro snadné a pohodlné uskladnění

Technické parametry:

Specifikace

• Integrované parkovací úchyty.: Vzadu je úchyt pro parkování hadice ve vzpřímené poloze, dole úchyt pro zajištění trubek při skladování.
  • Měkká kolečka: Tato kolečka snižují hluk a chrání podlahu.

Výkon

• Kód produktu (PNC): 900 278 710
  • EAN kód produktu: 7332543566365

• Účinné vysávaní
  • , zakoupeno v VEDE.cz

- tichý chod (můj starý krám byl dost hlučný)
    - bohaté příslušenství na všechny povrchy
    - snadná údržba, omyvatelné filtry i nádoba na prach
    - dlouhá přívodní šňůra
    - dobrá skladovatelnost

• , zakoupeno v Nakupka.cz

Dobře vysává podlahy, tichý.

• Bohužel hubice Flow Motion absolutně není vhodná na vysavání koberců. Tento problém by mohl vyřešit turbokartáč (dá se dokoupit za cca 1200 kč), balení ale obsahuje pouze AeroPro Mini Turbo. Takže pozor na to.

Vyzkoušeno, zboží vraceno výměnou za jiný produkt.
    Jinak super vysavač.

• sací výkon
    • tichý chod
    • dlouhá šńůra
    • zatím nic

Měli jsme kvalitní bezsáčkový vysavač s příkonem 2,1kW, tedy v zásadě mezinárodními dohodami zakázanou zbraň hromadného ničení... Děti mě upozorňovaly, že začíná zlobit, tedy jsem zkusil vyhledat něco podobného, nakonec mi z toho vyšel tento typ. Nebyl jsem ochoten uvěřit, že by mohl mít alespoň podobný sací výkon, když příkon je méně než 1/4... Odložil jsem tedy nákup s tím, že jsem měl celkem tři typy, přičemž toto byl favorit. Dnes ráno starý samsung odešel do věčných lovišť, vyjel jsem tedy na spanilou jízdu s jasným cílem - přivézt vysavač. Zítra razíme na dovču a domek musí být v době naší nepřítomnosti vysátý (nevím přesně proč, ale jsou pravidla vesmíru, po nichž nemá prostý smrtelník pátrat). Aktuálně jsem skončil úklid, vysavač to dal v pohodě, můj odhad je, že sací výkon je tak 2/3 vysavače původního, poměr příkon/výkon je tedy neuvěřitelný. Vysypávání je řešeno velmi pohodlně, další filtr je dobře dostupný a dá se dobře vyprat. Chlupy jak kočičí, tak psí nebyly žádný problém. Separace nečistot je o dost lepší než u našeho předchozího modelu. Kabel, který je díky nižšímu příkonu tenčí, je opravdu dlouhý a dokázal jsem i v podkroví vysát přičemž kabel byl v zástrčce v přízemí, což zatím s žádným z tří předchozích vysavačů nešlo ani zdaleka. Na první dojem naprostá spokojenost.

• tichý, velmi velký výkon, skvělé příslušensví, snadná manipulace při vyprazdňování

dopouručuji, byla jsem velmi mile překvapena vysokým výkonem a tichým chodem, výbava je až překvapivě široká

• , zakoupeno v MALL.CZ

• velmi tichý chod, silné vysávání, kvalita zpracování, spoustu příslušenství, kartáč na chlupy
    • zatím žádné

Vysavač jsme koupili hlavně z důvodu, že máme doma psa a jeho chlupy nešlo žádným vysavačem doposud vysát ze sedačky a k tomuto vysavači byl i kartáč na zvířecí chlupy, který funguje naprosto úžasně a všech chlupů nás zbavil. Vysavač má silný sací výkon a přitom je příjemně tichý i když jede na maximální výkon.

• hodně příslušenství
    • skvělí sací výkon (zatím)
    • snadná údržba
    • skladnost-ikdyž je o dost vyšší, tak se mi vejde se vším příslušenstvím do skříňky po starém vysavači.
    • hodně dlouhý kabel

nemůžu ho půjčit partnerovi, aby mi ho nerozbil!

ONLINESHOP.cz (prodejce)

velice nás těší Vaše spokojenost s vysavačem.
    Děkujeme za Vaši recenzi a přejeme hezký zbytek dne.
    ONLINESHOP.cz

• skutecne tichy
    • velky saci vykon
    • samostatna nadoba na vysavane smeti
    • hodne prislusenstvi v cene, precizni zpracovani
    • ponekud futuristicky design
    • vyssi, nejde schovat pod postel

Pri porizeni vysavace jsem byl ponekud skepticky, jak si vyrobci poradi s vykonovym omezenim vysavace na 600W, prece jen, predchozi vysavac v domacnosti mel 1800 W. Byl jsem vsak velice mile prekvapen, vysavac je opravdu vykonny, bez problem vysaje i od deti zapomenute papirove kapesniky pod posteli, na koberci ma takovou silu prisati, ze lze vysavat na nejnizsi vykon a to jeste s castecne pootevrenou prisavaci klapkou, jinak nelze hubici po koberci pohnout. I po predchozim vysati starsim vysavacem tento vysal jeste dalsi velke mnozstvi necistot. Vysavani pevnych podlah je take na skvele urovni.

Design je takovy ponekud futuristicky, nicmene funkcni - nadoba na smeti je samostatne vyjimatelna, pruhledna, je videt, kolik je v ni necistot, v horni casti je pak cyklonovy filtr, ktery lze smaostatne vyjmout a omyt, ale moc necistot v nem nezustava. Dalsi molitanovy filtr je schovany za nadobou ne smeti. hadice po boku vysavace, vedouci k filtrum lze vyjmout, pokud by se v nich neco ucpalo.

Materialy trubek, hadice apod mi prijdou jako kvalitni, prijemne je, ze u rukojete je pevne castecne otocne koleno, takze se hadice nelame a zaroven je to poddajne prinataceni trubky s hubici.

Kabel od vysavace je dostatecne dlouhy, poddajny, navijeni jde pekne a navine vzdy uplne celou snuru.

Opravdu me vysavac svymi kvalitami velice prijemne prekvapil