Electrolux ESC63EB

Dopřejte si výkonný bezsáčkový vysavač s extra velkým zásobníkem na prach, který je efektivní i v okamžiku, kdy se zásobník na prach zaplní. Pomocí regulovaného výkonu získáte potřebnou sací sílu pro perfektní úklid. V tomto ohledu se můžete spolehnout na cyklónovou technologii SuperCyclone, která zajistí, že se špína, prach a nečistoty v cyklonové komoře efektivně oddělí od proudění vzduchu odstředivou silou. Právě to je klíč k tomu, že váš vysavač zůstane dlouho jako nový. Úklid s tímto vysavačem je pohodlný a tichý i díky měkkým kolečkům, která snižují vnímaný hluk a zároveň chrání podlahu. Další výhodou jsou nárazníky stabilizující vysavač během úklidu schodů, parkovací zarážky, ergonomické tlačítko pro plynulé navíjení kabelu a praktická teleskopická trubice.

Extra velký zásobník na prach

Tento model se pyšní extra velkým zásobníkem na prach. Můžete se spolehnout, že vysavač zůstane efektivní i ve chvíli, kdy se zásobník na prach zaplní. Můžete regulovat výkon tak, abyste získali sací sílu, kterou zrovna potřebujete. I přesto budete vysávat s minimálním hlukem, úsporně a pohodlně.

Typ vysavače

• snadná manipulace, dobrý výkon

tichý chod, není třeba pracně vysypávat sáčky,

• Výrobek nebyl správně složen,nepasovala hadice a hubicí,takže vrácen

(značka)

mrzí nás, že jste měl s naším spotřebičem takovouto zkušenost.
    Jsme si plně vědomi, že právě tato zkušenost může negativně ovlivnit Váš celkový pohled na spotřebiče naší značky.
    Dovolte nám, abychom Vás ujistili, že se nejedná o běžnou skutečnost.
    Věříme, že po této prvotní nepříjemné zkušenosti budou spotřebiče ostatní spotřebiče sloužit k Vaší spokojenosti.

Typ vysavače
Indikátor zanesení filtru
Turbokartáč
Hubice na tvrdé podlahy

Bezstarostný úklid

Ve speciální cyklónové komoře se špína, prach a všechny nečistoty efektivně oddělují od proudění vzduchu odstředivou silou. Zásluhou toho váš vysavač zůstane dlouho jako nový.
Bezstarostný úklid

Pravidelný úklid vám zpříjemní celá řada praktických prvků

Předností jsou například nárazníky stabilizující vysavač během úklidu schodů. Určitě oceníte i parkovací zarážky pro co nejjednodušší uskladnění ve vodorovné, nebo svislé poloze. Výhodou je také ergonomické tlačítko umožňující plynulé navíjení kabelu, které můžete ovládat nohou, nebo rukou.
Pravidelný úklid vám zpříjemní celá řada praktických prvků

Za vysokým výkonem leží pravá cyklonová technologie SuperCyclone™.

Vysávejte bez přerušení

SuperCyclone™ má extra velký zásobník na prach. Díky tomu vysavač zůstane efektivní, i když se zásobník zaplní.

Už žádné starosti s vysavačem

V cyklonové komoře se prach a špína účinně oddělují od proudění vzduchu odstředivou silou. Vysavač díky tomu zůstane jako nový.

Vytrvalý pomocník s jednoduchým ovládáním

SuperCyclone™ má nárazníky pro důkladné vysávání, parkovací klipy pro snadné uložení a ergonomický navíjecí knoflík na kabel, který lze snadno ovládat rukou nebo nohou.

Klíčová specifikace

Akční rádius (m): 9

Hlučnost dB(A): 76

Třída emisí prachu z vysavače: A

Specifikace

Bezsáčkový vysavač: Nemusíte sledovat, které vhodné sáčky kupovat a kde je ukládat. Nádoba na prach i filtry jsou snadno ovladatelné.

Integrované parkovací úchyty.: Vzadu je úchyt pro parkování hadice ve vzpřímené poloze, dole úchyt pro zajištění trubek při skladování.

Regulace výkonu: Regulace výkonu umožňuje použít takovou sílu, kterou právě potřebujete. Můžete vysávat s minimálním rušením a úsporou energie.

Měkká kolečka: Tato kolečka snižují hluk a chrání podlahu.

Teleskopická trubice: Teleskopické nastavení délky trubice pro pohodlné použití prodlužuje dosah v případě potřeby.

Hubice na čalounění: Hubice na čalounění pro údržbu pohovek a textilií.

Výkon

Rozměry (mm): 230x310x450

Energie

Třída energetické účinnosti: A

Třída emisí prachu z vysavače: A

Třída účinnosti vysávání pro tvrdé podlahy: A

Třída účinnosti vysávání pro koberce: D

Přibližná hodnota roční spotřeby (kWh): 27.4

• snadná manipulace, dobrý výkon

tichý chod, není třeba pracně vysypávat sáčky,

• Výrobek nebyl správně složen,nepasovala hadice a hubicí,takže vrácen

(značka)

mrzí nás, že jste měl s naším spotřebičem takovouto zkušenost.
    Dovolte nám, abychom Vás ujistili, že se nejedná o běžnou skutečnost.

• Bezsáčkový
    • Velký sací výkon, malý hluk
    • Dobrý poměr cena výkon
    • Množství nástavců
    • Omyvatelné filtry
    • Křehčí konstrukce

Rozhodně doporučuji. Výkon je dostatečný, hluk minimální - je slyšet spíše proudící vzduch, než motor, nepíská, hučí. Hadice je sice měkčí, ale težko říct, zda je to bug nebo feature - po tvrdé také nemůžete šlapat a s měkkou jste obratnější a je lehčí. Odlučovač na prach zdá se funguje bezvadně, projdou jen velmi nepatrné částice prachu a usadí se na molitanovém filtru, který se ale zánáší pomalu. Pokud vám vysavač spadne ze schodů, nepřežije a nepůjde opravit. Především odlučovač je z průhledného a, zdá se, křehkého plastu. Vysypávání je bez problému, jednoduché s dlohou životností. Doporučuji dle potřeby vysypat a otřít těsnění, ale nerozebírat pro důkladnější vyčištění, tam jsou "nacvakávací packy", které brzy uletí a pak to můžete vyhodit. Před výměnou zadního filtru doporučuji se podívat do manuálu, než to ulomíte, je lepší vědět, jak na to. U jiných výrobců v kategorii to ale nebude jiné, v době plastové holt musíme být opatrnější.

• , zakoupeno v Expert.cz

Menší, skladný s různými nádstavci. Hlavně bezsáčkový! Jednoduché čištění i instrukce. Jednoduchá obsluha, za to maximální spokojenost s výkonem, a to jak při čištění koberce tak i podlahy, a to s námi bydlí jedna kočka. Předchozí vysavač jsem měla od stejné značky, ale brzy po nákupu se mi ulomila zarážka při výměně sáčku, tak jsme lepili poklop, u tohoto je otevírání velmi jednoduché (byť mám také respekt z plastových částí). Oceňuji také jednoduchou regulaci výkonu na kolečku. Tím, že je bezsáčkový, tak neskladujeme roztoče.

• , zakoupeno v MALL.CZ

• bezsáčkový systém jednoduchý na vyprázdění
    • snadné čištění
    • silný výkon
    • kupuji již 3 kus tohoto modelu a pokaždé je něco jinak, nyní tak tenká sací hadice, že jsme zvědavá kolik toho vydrží
    • oproti minulému kusu nemá stejné typy nástavců, tzn. nevysaji již pod sedačkou jako dřívejším typem
    • v minulém typu byla i antistatická štětka na prach, nyní už není v tomto modelu

vysavač má super výkon, dlouhou přívodní šňůru, ale zhoršuje se kvalita příslušenství i samotné hadice, uvidíme, zda vydrží co ten minulý (5 let)

(značka)

děkujeme Vám za vložení recenze na náš vysavač ESC63EB. Vážíme si času, který jste jejímu zaslání věnovala.
    Aby bylo možné používat příslušenství z vysavačů s kulatou teleskopickou hubicí, lze na našem webshopu dokoupit redukci, která je kompatibilní s tímto modelem.

• , zakoupeno v Expert.cz

Jsem spokojená. Ani jsem nečekala tolik nástavců Super tah.Mám kočku a na chlupy paráda!!!Mohu jen doporučit. Vysává skvěle. Děkuji Hezký den

• , zakoupeno v KupToTu.cz

vše ok

KupToTu.cz (prodejce)

Děkujeme za hodnocení výrobku, jsme rádi, že jste s výrobkem spokojeni.
    KUPTOTU.CZ

• , zakoupeno v Obchody24.cz

• Skvělá kombinace cena výkon.
  • , zakoupeno v KupToTu.cz

vysavač je výborný, tichý, výborně vysává (až moc), můžu jen doporučit

KupToTu.cz (prodejce)

Děkujeme za hodnocení výrobku, jsme rádi, že jste s výrobkem spokojeni.
    KUPTOTU.CZ