Electrolux 800 Confident EP81UB25GG

Bezsáčkový tyčový vysavač s vysokým sacím výkonem, automatickým režimem a technologií BrushRollClean, díky které pohodlně vyčistíte kartáč. Na jedno nabití vydrží až 35 minut...
9 999 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z ONLINESHOP.cz

Skladem • 1 variantaZdarma89 % • 102 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma93 % • 333 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 47 453 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma93 % • 9 328 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 87 023 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč94 % • 83 287 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč95 % • 10 430 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma100 % • 120 recenzíDalší informace
Info v obchoduZdarma100 % • 641 recenzíDalší informace
Do týdne • 1 variantaZdarma100 % • 1 096 recenzíDalší informace
Více než měsíc • 1 varianta115 Kč95 % • 10 390 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta35 Kč95 % • 6 172 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta% Slevový kód59 Kč95 % • 245 736 recenzíShop roku 2023 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekZdarma95 % • 13 061 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma98 % • 6 238 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma94 % • 7 513 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekZdarma92 % • 1 114 recenzíDalší informace
Info v obchoduZdarma97 % • 910 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekZdarma85 % • 401 recenzíDalší informace

Tyčový vysavač Electrolux vyniká skvělým výkonem a praktickým designem. Chlubí se 6krát lepším výkonem než jeho předchozí model, vysokokapacitní baterií i LED osvětlením. Je vybaven ruční jednotkou, kterou vyjmete jediným stiskem tlačítka. Práci vám usnadní automatický režim, který rozpozná typ podlahy a přizpůsobí mu sací výkon. Technologie BrushRollClean se postará o pohodlné a okamžité vyčištění kartáče od chlupů a vlasů.

Typ vysavače
Regulace sání
Vhodné pro alergiky
Pro domácnost se zvířaty

• , zakoupeno v planeo.cz

• Automatická volba výkonu v závislosti na vysávaném povrchu.
    • Vysává dobře i v rozích.
    • Tichý i na nejvyšší výkon.
    • Výdrž baterie nic moc. Teď mi vystačí na 95m čtverečních bytu tak akorát. Uvidíme co vydrží až bude starší.
    • Ukládání do stojanu pouze s teleskopickou trubkou zasunutou do nejnižší polohy.
    • Tlačítko na uvolnění ze stojanu je ZA vysavačem a tudíž je k němu špatný přístup.

• Kvalitní zpracování
    • Lehký
    • Výkonný
    • Asi jedině cena

Pro můj menší byt ideální vysavač, který poctivě vysává na všechy površích, včetně koberce s delším vlasem. Zatím i velice dobře vysává u zdí a v rozích. Oproti tyčovému vysavač, co jsem měl dříve je opravdu výkonný. Menší nevýhoda asi je výdrž baterie, ale jelikož sbírá nečistoty na první pokus, tak i vetší byt nebo domek by měl zvládnout na jeden zátah bez větších potíží.

• Výkon
    • Nízká hmotnost
    • Design

Tyčový vysavač je od koupě vynikající pomocník, splňuje vše dle detailu produktu.
    Vynikající ovládání a lehkost výrobku.
    Nabíjecí stanice je velice praktická a díky kvalitnímu designu celého výrobku může být v jakékoliv místnosti v domě.
    Naprostá spokojenost s výdrží baterie a třemi rychlostmi.
    Cena odpovídá kvalitě zpracování výrobku, mohu vřele doporučit.

Typ vysavače
Regulace sání
Vhodné pro alergiky
Pro domácnost se zvířaty

Ocenění iF DESIGN AWARD

Tyčové vysavače Electrolux 800 uspěly v prestižní soutěži iF DESIGN AWARDS 2022, která patří mezi designerské soutěže s nejdelší tradicí, tvořená porotou složenou z nezávislých odborníků z celého světa. Porota ocenila zejména promyšlený design a funkčnost vysavače.
Ocenění iF DESIGN AWARD

Vysoký výkon

Vysavač je vybaven motorem s vysokými otáčkami a sacím výkonem až 153 wattů. Ve srovnání s předchozím modelem se tak chlubí 6krát lepším výkonem, díky kterému za sebou nenechá jediný chlup. Baterie s velkou kapacitou se postará o to, že zvládnete vysát celý byt na jedno nabití.
Vysoký výkon

Praktický design

Součástí přístroje je nabíjecí stanice, díky které můžete vysavač pohodlně skladovat ve svislé poloze. Praktická ruční jednotka se snadno vyjímá jediným stisknutím tlačítka. Teleskopická trubice pak umožňuje snadné vysávání i ve výškách.
Praktický design

Automatický režim

Vysavač disponuje automatickým režimem, se kterým zvládnete perfektně vysát každý typ podlahy. Vysavač přizpůsobí sací výkon konkrétnímu povrchu, abyste dosáhli těch nejlepších výsledků. Díky praktickému LED osvětlení na hubici navíc lépe rozpoznáte prach na podlaze.
Automatický režim

Snadná údržba

Důležitá je i pohodlná a rychlá údržba, proto je vysavač vybaven technologií BrushRollClean. Díky ní kartáč vyčistíte pouhým sešlápnutím pedálu na hubici.
Snadná údržba
Electrolux EP81UB25GG
Electrolux EP81UB25GG

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Do týdne • 1 variantaZdarma96 % • 13 789 recenzíDalší informace

tyčový vysavač • sací výkon 153 W • pětistupňová filtrace • hlučnost 79 dB • malý prachový kartáč • štěrbinová hubice • úhlová trubice • doba provozu až 35 min. • funkce AUTO pro automatickou regulaci výkonu • vyjímatelná ruční jednotka • účinná filtrace až 99,99 % • 400ml nádobka na prach • technologie automatického čištění kartáčů BrushRollClean • LED osvětlení kartáče

Dokumenty

• , zakoupeno v planeo.cz

• Automatická volba výkonu v závislosti na vysávaném povrchu.
    • Vysává dobře i v rozích.
    • Tichý i na nejvyšší výkon.

• Kvalitní zpracování
    • Lehký
    • Výkonný
    • Asi jedině cena

• Výkon
    • Nízká hmotnost
    • Design

Vynikající ovládání a lehkost výrobku.
    Naprostá spokojenost s výdrží baterie a třemi rychlostmi.
    Cena odpovídá kvalitě zpracování výrobku, mohu vřele doporučit.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• zpracování

Tyčový vysavač Elektrolux 800 jsme si pořídili jako majitelé 3 koček a nelitujeme. Vysavač je dosti výkonný a výdrž baterie natolik dobrá, že jsme se nesetkali zatím, že bychom při úklidu narazili na jeho limity. Oceňujeme vysavač zejména při luxování schodů mezi podlažími kdy nás nelimituje žádná šňůra.

• , Testováno s Testuj.to

• Při vysávání je jednoduchá manipulace
    • Podle obsahu prachu v nádobce na odpad je vidět, že má opravdu velkou účinnost při úklidu
    • Podle popisu jsem ale očekávala, že vyjmutí ruční jednotky bude jednodušší.

Důležitá pro mě při výběru tohoto vysavače byla značka Electrolux, s jejímiž výrobky mám dobrou zkušenost. Další důvod byl to, že má bezdrátový provoz a vyměnitelnou baterii. Při vysávání je jednoduchá manipulace. Podle obsahu prachu v nádobce na odpad je vidět, že má opravdu velkou účinnost při úklidu. Doba provozu u tohoto vysavače je uvedena až na 35 min. v závislosti na zvolené intenzitě výkonu. Při použití programu turbo se baterie dost rychle vybíjí. Abych vyluxovala celou potřebnou plochu, musím snižovat výkon. Mohlo by být také silnější světlo. Drobné nevýhody jsou pro mě celkem nepodstatné. Hodnotím po týdnu provozu. S vysavačem jsem spokojená.

• Bezdrátový, bezsáčkový, skladný
    • Slabá výdrž baterky na TURBO

Vysavač má dostatečný výkon, nejvíc se mi osvědčil program auto, vysaji s ním celý byt o rozloze 72/m2, snadné zacházení, lehce se s vysavačem dostanu pod gauč, postel, dobrý sací výkon, skvělé je osvětlení vysávané plochy, bezdrátový, takže se mi nestane, že by se mi kabel motal pod nohami, skladný, nezabere moc místa.

• výkon
    • lehká manipulace
    • jednoduché čištění odpadní nádobky
    • design
    • výdrž baterie opravdu cca 30 minut

Vysavač s vysokým výkonem, velmi lehkou manipulací a účinnou filtrací. S nástavci dostupnost i do užších prostor. Odpadní nádobka se snadno vyjímá a usnadňuje tak její čištění. Stojan s nabíjecí stanicí umožní umístění příslušenství vysavače a je tak vše na jednom místě.

• Praktičnost
    • Možnost čištění všech prvků
    • Efektivita
    • Výdrž

Všestranný pomocník do domácnosti! Z vysavače jsem nadšená, sám vyhodnotí plochu, kterou vysávám, rozliší pevnou podlahu i koberec. Můžu si nastavit sílu sání, světýlko mi pomáhá vidět nečistoty i na skrytých místech. Různé nástavce mi umožní jej použít i na místa, kam se normálně nedostanu. Lze jej rozložit na ruční vysavač a tak velmi účinně vysávám prach i další nečistoty z nábytku a kolejnic vestavěných skříní i filtru sušičky, s dcerou máme dlouhé vlasy a ty také zvládá skvělé. Jednoznačně je to super pomocník a plánuji rozšířit sbírku o další nástavce :-).

• Intuitivní složení
    • přívodní kabel
    • váha
    • nádoba na smetí
    • hadice u hlavice

Zprovoznění bylo velice intuitivní, ale za mě má pár nedostatků, třeba přívodní kabel, nedrží v držáku a navíc má jiný konektor, takže ho musí vlastně skoro zlomit, abych ho tam dal. U té sací trubice mechanicky narážím na ohyb, takže se bojím, že to brzy zničím.

• Kompaktnost - možnost vyndání pouze malého ručního vysavače
    • Velký výkon (super vysaje i koberec s dlouhým chlupem)
    • Design
    • Dobře se s ním manipuluje
    • Váha vysavače (nepatří mezi nejlehčí)
    • Bylo docela složité ho složit (i s návodem)
    • Vysoká cena

Výkon vysavače předčil moje očekávání, dobře se přizpůsobuje vysávaným povrchům, ideálně vysaje i koberec s dlouhým chlupem.

Snadno se používá, dobře zajede pod nízké skříně, zároveň se ale velmi snadno odře, o čemž jsem se přesvědčila hned při prvním použití.

Design je opravdu hezký, mínusem je pro mě vyšší váha vysavače (i ručního, vysávat s ním ve výškách je docela fuška).

Poměrně složité bylo sestavení a jednotlivé komponenty do sebe docela ztěžka zapadají, jsem zvědavá na dlouhodobou výdrž baterie, to je pro mě u všech tyčových vysavačů problém.

Celkově jsem s vysavačem spokojená i přes jeho vyšší pořizovací cenu.