ECG VP 4101 S

250 W
Barva
šedá

• cenově výhodné

Byla jsem překvapena ,jakou to má sílu a hlavně jediný vysavač bere chlupy a to jsem potřebovala.

jsem překvapena silným výkonem vysavače
    jsem spokojena

Nízká cena.
    Vysává supr. Turbokartáč výhodou.
    Vysavač máme čtrnáct dní.Spokojenost.
    Doporučuji.

250 W
Barva
šedá

ECG VP 4101 S

Pokud hledáte vysavač pro domácnost je pro Vás ECG VP 3143 S tou správnou volbou. Dosahuje Příkonu až 1000 W, takže si hravě poradí s prachem a nečistotami na koberci i pevném povrchu.

ECG VP 4101 S obsahuje kabel dlouhý 6 m a má akční rádius 9 m, takže s ním vysajete i větší pokoje. K pohodlí přispívá teleskopická rukojeť, kterou si můžete libovolně nastavovat, ale také pogumovaná kolečka, které usnadní pohyb po místnosti.

Vysavač disponuje sáčkem o objemu 4 l. O naplnění sáčku máte vždy přehled a to pomocí indikátoru plnosti sáčků. V příslušenství vysavače najdete kromě přístroje i parketový kartáč a turbo kartáč.

Funkce

• cenově výhodné

jsem překvapena silným výkonem vysavače
    jsem spokojena

Nízká cena.
    Vysává supr. Turbokartáč výhodou.
    Vysavač máme čtrnáct dní.Spokojenost.
    Doporučuji.

• Vysava perfektne

• Žádná

Jsem velice spokojená, krásně vysává a to nemluvím o psích chlupech všechny jsou pryč. Všem vysavač doporučuji.

vysavač velmi dobrý

• , zakoupeno v MALL.CZ

Vysavač mám zatím krátce a sem spokojená

• , zakoupeno v MALL.CZ

Stndartní výrobek, cena odekvátní kvalitě

• , zakoupeno v MALL.CZ

Zatím mám vysavač ECG VP4101 krátce, ale vyzkoušela jsem ho. Má výborný sací výkon a dostatečně dlouhou napájecí šňůru. K dispozici jsou 3 výměnné hlavice. Má velký sáček na sbírané nečistoty. Při používání vysavač smrdí průmyslovým zápachem, ale pevně doufám, že ten časem vymizí.

• Dostatečný výkon, dobrá cena